Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-01-24 09:16:59

LOGOUT.hu

Vernee Apollo Lite Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) NemesTom


NemesTom
tag

Ha nem Redmi Note 3 Pro-m lenne, akkor már rendelném is :)) :/

(#2) atike


atike
nagyúr

Végre. Irány olvasni.. :)

(#3) novinyul


novinyul
veterán

Kár a kameráért, bár még reszelhetnek rajta a kis kínaiak. De amúgy egy korrekt ajánlat :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) Joe63


Joe63
tag

Következő telefonom ez lesz, bár a kamera lehetne jobb.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#5) MittuDomain_ válasza atike (#2) üzenetére


MittuDomain_
őstag

+1
hetek óta erre várok

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#6) atike


atike
nagyúr

Elolvasva... A kamerát sajnálom - nagyon is. Az egyéb dolgok rendben vannak - a teljesen zárt rendszer mondjuk fáj. Nem tudom lesz-e és ha igen akkor vajon mikor root hozzá. Nem rossz ajánlat amúgy...

"A beállítások közt aktiválhatjuk a Turbó letöltést: ha masszív adatkeretünk van, akkor 4G és Wi-Fi hálózatok segítségével egyidejűleg, rendkívül gyorsan tölthetünk le nagy méretű fájlokat"

Ezt hogyan oldották meg...? Vagy volt már korábban másnál is olyan megoldás, hogy a két adatkapcsolat együtt működjön...? :F

[ Szerkesztve ]

(#7) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

A külső nagyon el lett találva de szerintem ebben az árban jelenleg a Nexus 5x jobb választás.

(#8) Viktor0610 válasza atike (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Samsungnál van ilyen opció. :)

Samsung Galaxy A54

(#9) Graphics válasza atike (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, valahol már láttam ezt a megoldást. létező dolog.

Teszthez: A telefon így elsőre nagyon meggyőző, a kameránál azt gondolom a szoftver hiányosságai is rontanak az eredményen.

Ár-értékben jó, értesítési ledet nem tudom van-e. , van, megtaláltam.

Jó vétel szerintem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) bollokcs80 válasza Graphics (#9) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem Honor 4X is tudta a 6.0-ás frissítés után....szerintem Droid-feature lett. :)

Ütős a teló, kár a kombinált SD/SIM slotért, bár 32 GB mellett megbocsátható.

B.Cs.

(#11) Peter13


Peter13
senior tag

Én lennék az egyetlen eki nem érti ezt a tízmagos dolgot? :F
Azt még csak-csak elfogadom hogy beleteszenek két különböző méretű magot (merthogy a nagyok állítólag nem lassíthatóak le bizonyos sebesség alá, meg nyitási feszültség, meg nem lehet lekapcsolgatni őket egyeséve, megminden....OK), de azt végképp' nem értem hogy ugyanolyan magból minek bele 2*4 darab, bár eltérő órajelen...ez nekem magas.

A kis M4-es magonc viszont zseniális ötlet az "ébrentartási" meg MP3 lejátszás funkciókra...messze több értelmét látom mint a processzorcsoportok számának növelését... :U

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#12) #80439296


#80439296
törölt tag

MX Camera alkalmazást használok; azzal kellene letesztelni a 4k lehetőséget, a vonalélesítést - vagyis annak hiányát -, és persze az egyéb, manuális buhera funkciókat.

Persze, tudom, mindenkinek más a 'legjobbabb' kamera aplikáció, de nekem ez bevált.
Hja, nem a legfrissebb kiadás, valami pár hónapos verzió.
És szigorúan net nélküli funkcióban. Bár ezt mondanom sem kell... :DDD

(#13) prolad


prolad
őstag

Meglepően jó. Ha így folytatják, xiaomi kezdhet félni.

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem rossz, tetszik. Köszi a részletes tesztet.

(#15) Richie86


Richie86
senior tag

Ha jó lesz a saját OS, és kiegészítik egykezes funkcióval, best buy szvsz.

(#16) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó cucc nagyon!

(#17) macskea


macskea
őstag

Iparos legomunka, de semmi több. Nem tudok semmit mondani a készülékkel kapcsolatban, ami miatt ajánlott lehetett... hacsak nem azt, hogy manapság már feature az is, ha valami nem egy bugos fos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) MittuDomain_ válasza #80439296 (#12) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ha a htc camera apk menne, az is bőven elég szvsz...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#19) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Kar a "olyan amilyen" kameraert es a kis akkuert

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) tibcsi0407 válasza prolad (#13) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Biztos nagyon paráznak. Bár szerintem azt sem tudják Kínában, hogy mi az a Vernee.
Ez egy olyan kínai gyártó, akik nem Kínában akarnak terjedni, hanem pontosan Kínán kívül, így a Xiaomi-t pont nem érdekli. :)

https://utdetailing.hu/

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Teljesen korrekt telefon. Nekem még a fotók sem gyengék. Oké belenagyítva homályos, de úgy se nagyítgat az ember 16 megapixelbe teljesen. (Ha igen, akkor tessék céleszközt venni.)

Az árazása is korrekt. Megérdemelte a plecsnit, így a teszt alapján.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) crue


crue
őstag

Jó készülék lett, de ezt sem a szépsége fogja eladni.

(#24) gepardlacee


gepardlacee
tag

Jól látom, a Thor-hoz hasonlóan ebben sincs kompassz?

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#25) Máté94 válasza gepardlacee (#24) üzenetére


Máté94
addikt

(#26) b0bcat válasza atike (#6) üzenetére


b0bcat
addikt

Ezt már a Cubot Dinosaur is tudta. :K

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#27) Necross


Necross
tag

Nem gyozott meg, sem a teszt, sem amit a tulajdonosaik irnak rola. A Thor utan eselytelen, hogy megegyszer Vernee-t vegyek.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#28) Graphics válasza gepardlacee (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A program nem tudja lekezelni az MTK Sensort szerintem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) HKorn


HKorn
addikt

Mostanában gyorsan olvasok tesztet, kijelzőméret részhez lapozok egyből és ha azt látom, hogy 5" feletti akkor már nem is folytatom az olvasást.

Nem sok tesztet kellett végig olvasnom az utóbbi időkben :(

Run&Ride

(#30) Viktor0610 válasza HKorn (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Redmi 3 tesztjét olvastad? :D

Samsung Galaxy A54

(#31) -Skylake- válasza HKorn (#29) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nokia 3510i a te telefonod.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#32) Viktor0610 válasza -Skylake- (#31) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne tessék elbagatellizálni a dolgot. :P Igenis probléma, hogy nincs egy értelmes készülék öt col alatt.

Sokat járok tömegközlekedéssel, és a Redmi 3 Pro 5" kijelzőmérete is nagy, ha egy kézzel kell kezelnem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#33) atike válasza HKorn (#29) üzenetére


atike
nagyúr

Egyre kevesebbet fogsz olvasni. Míg korábban a nagyobb kijelzőjű telefonok voltak a kuriózumok addigra ma már ott tartunk, hogy a mini változatok is 5 colt jelentenek. Ritka mint a fehér holló a kisebb telefon. Mondjuk az más történet, hogy egyre kevésbé a telefon mivolta a lényeges egy okostelefonnak - egyre jobban a multimédia és a tartalomfogyasztás kerül előtérbe - amelyek viszont indokolják a nagyobb kijelzőt... :)

(#34) AS


AS
félisten

Helio X20 erősebb a Snapi 650 nél ? Vagyis kb egy 810 szint .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) #80439296 válasza -Skylake- (#31) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vagy ez: [link]

(#36) AS


AS
félisten

Meg itt egy Idol 4 s :) akkor már lassan az is jön :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) #80439296 válasza atike (#33) üzenetére


#80439296
törölt tag

Nem kell nagyobb, sőt, kijelző sem kell.

Csak becsatlakozod a kábelt a tarkódon lévő Type-C-be...
Aki meg full digitális, az NFC-n keresztül, vagy WIFI-vel, vagy kékfogon keresztül...

Szóval abba lehet hagyni a picsogást! :DDD :DDD :DDD

(#38) athomi válasza Viktor0610 (#32) üzenetére


athomi
veterán

Igen, meg vannak akik szeretnének cipőt is kötni, meg biciklizni miközben a zsebükben a telefon. :))

(#39) atike válasza #80439296 (#37) üzenetére


atike
nagyúr

....Mate7-em van.... ;]

(#40) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Miért kell a kamerával elb***ni... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#41) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Köszönöm a tesztet! Itthon ennyi pénzért B20-al, ilyen erős hardverrel, semmi nincs. Becsülendő! :C

Kis kezűeknek: használt Iphone? :F

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#42) HKorn válasza F.B.I. (#41) üzenetére


HKorn
addikt

Jó mondjuk a 4" meg már túl pici. Nekem valahol a 4,5-4,7" környékén az ideális. És durva, hogy itt nincs semmi értelmes készülék, ami nem aranyáron van.

Run&Ride

(#43) F.B.I. válasza HKorn (#42) üzenetére


F.B.I.
veterán

930-ad van, nem? Az is 5"-ol. A feleségemnek is kis keze és a Redmi3 hibátlan neki, mert maga a telefon mérete, kényelmes. Az a baj, hogy mindenki csak a kijelző méretig jut egy tesztné, összességében kell nézni, régen egy 5110 nagyobb volt hiába ott csak a gombokat kellett nyomkodni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#44) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Nem rossz, de engem inkább az érdekel ami az utolsó képen mellette van :)

Huawei Mate 9

(#45) Peter13 válasza F.B.I. (#43) üzenetére


Peter13
senior tag

Akkor megint kivétel leszek: én végigmegyek az egész teszten, de engem a végén a kijelző helyett elsősorban a telefon mérete érdekel, és szeretném a magasság értéket 130mm alatt (vagy körül) látni, mostanában viszont úgy tűnik 150mm a divat (a mostani teszt alanya is efelett van egy picivel). Nem szeretem ezt a méretet. Igen, próbáltam (most médialejátszó anyunál). Nem nem vagyok sem törpe (181 cm/90kg) sem gnóm (inkább kicsit nagyobb a kezem az átlagnál, mint kisebb), csak ezek szerint valószínűleg perverz, mert kis (?) telefont keresek. Ez tetszik (tetszene).

Egyelőre tehát marad a THL T12-es csoda (iPhone-t utálom. Volt. Páromnak most is van. Az iTunes-től konkrétan lábrázást kapok), amivel végülis nincs semmi bajom, csak az hogy ha eldobom véletlenül vagy megeszi a kutya, akkor vakarhatom a fejem megint hogy mi a fenét veszek helyette...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#46) csongi


csongi
veterán

Az 5.5 meg kezelheto meret egy jo kialakitasal. Az ujlenyomat szenzort ami nekem nem tetszik helyileg, igazabol sehol sem van teljesen jo helyen. :) Akkor lesz az igazi, mikor a keszulek ket oldala lesz szenzor, es a kijelzon keresztul lehet az egesz tenyer lenyomatot megtanitani. Nah akkor nem lesz poziciohoz kotve egy ezkoz hasznalatanak a megkezdese. :), illetve eltunhetnek a hangero gombok, mert a szenzort lehet programozni.

Amugy teljesen rendben van a keszulek. Kesobb igazodik az ara. Jelenleg annyira friss a Vernee, hogy hosszu tavu tapasztalas nincs meg. Majd egy ev mulva kb, keszulek hibak, szoftveres hozza allas...stb.
Most meg kicsit lutri, akar el is tunhetnek a piacrol par honap mulva. De minden esetre a kezdes egesz jo. :) Koszonom a teszet, ez mar kellett a sok hulladek utan!! :D

(#47) kengyel


kengyel
nagyúr

Teljesen jó telefon, korrekt árazással.

kengyel

(#48) Mercel


Mercel
senior tag

Jól működő zajszűrős, másodlagos mikrofon nélkül ma már semmit nem vennék 10 ezer forint felett.
A gázos kamera a másik fele a dolognak.

Amúgy nem rossz, következőre meg valószínűleg javítanak.

Marcel

(#49) HKorn válasza F.B.I. (#43) üzenetére


HKorn
addikt

Aha, pont ezért írom, hogy nekem kicsit sok már az 5" is. Sok esetben kényelmetlen a 930.

Redmi3 tetszik amúgy de az még picit nagyobb is.

Persze meg kellene fogni, hogy el tudja dönteni az ember.

Run&Ride

(#50) F.B.I. válasza HKorn (#49) üzenetére


F.B.I.
veterán

Próbáld ki, a mintázott hátlap miatt, nagyon rendben van a fogása. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.