Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) depmod


depmod
senior tag

Updatelek folyamatosan, ahogy újabb turpisságokat tapasztalok. Jó ebédet Mindenkinek! :DDD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#2) jorgi22


jorgi22
tag

Külsőre egész tetszetős kis gép!
Ha nem titok, az árát megírnád?!

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Grat, jó kis cikk lett! :R

Némi megjegyzés:

A gyári fülhallgatón/ headseten sem sokkal jobb az élmény

a gyári miniUSB-s headset nem akar becsúszni a helyére, erőltetni nem fogom, az aljzata stimmel, de a fémkeret valahol ütközik. Hm (ez amúgy gáz... :U )

Most akkor ki tudtad próbálni, vagy nem? :)

A hardverről:
Gyenge az a proci ilyen kijelzőhöz, mondjuk ez a bench tesztből is lejött. A 2.0-ás usb-hez képest lassúnak tűnik az adatátvitel.

Amúgy nem olyan rossz gép, használd egészséggel! :)

Ja, mennyiért is lehet hozzájutni? Úgy is megkérdezte volna valaki. :D

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#4) depmod válasza jorgi22 (#2) üzenetére


depmod
senior tag

Én 30k-t fizettem érte, eredetileg olyan 500 Font körül volt :Y :Y (legalább is külföldi portálok szerint)
Annyit nem ért, még másfél évvel ezelőtt sem.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#5) depmod válasza kaller1 (#3) üzenetére


depmod
senior tag

Sikerült egyszer használnom a headsetet, utána volt a probléma. Azóta megoldódott. :DD
Kicsit macerálni kellett. Angol minőség.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#6) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nem értem, hogy mire jók ezek a rövid akku idős cuccok. Töltheti az ember 1-2 naponta. Az már nem mobil, hanem otthoni készülék szvsz.

Nah mindegy, biztos nem nekem csinálták...

A cikk viszont jó! :R

(#7) depmod válasza Vasinger! (#6) üzenetére


depmod
senior tag

Sajnos ez az átka az ilyen készülékeknek. Nincsen mit tenni, jelenleg ennyire futja az üzemidő. No AMOLED, üzemanyagcellla :U

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#8) pschio


pschio
őstag

olyan fakalapács hangulata van. :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#9) sptkyle


sptkyle
senior tag

Jo cikk lett. Grat.
És 30k-ért sztem igenis számításba kell venni. Ahogy olvasgattam elég sok előnye van. És egy ekkora kijelzőjű tapis telónál az a 2.5 nap sztem nagyon is korrekt.
Tetszik hogy WM, így bővíthető szépen. A GPS navi , és a Wi-Fi meg ahogy néztem még mindig aránylag ritka ebben az árfekvésben. Azt meg lehet kérdezni, hogy honnan sikerült beszerezni? (gondolom külföldről rendelted) Engem meggyőztél. :) :C
(a harware-t meg ugy nézzétek azért, hogy 1.5 éve jött ki a teló)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#10) hoffman_ válasza Vasinger! (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Miért, te mit használsz? Komolyan érdekel :)

A cikk tetszetős, bár ha már kuriózum, én Panasoinic vagy még inkább Porsche telót vennék :D Jelenleg K800i-t gyűrök, 2 éve. Előtte volt K500i, Motorola V3i, Panasonic GD75, Panasonic G50(ne ez is kuriozum!), Panasonic 87, meg Ericsson T20. Ez utóbbi 2 is, imádatos telefon. Most tartok ott, hogy nem vennék mást, csak SE-t, mert nagyon megszoktam. Nokia telefonjai, amilyen szépek, olyan idegenek nekem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) Vasinger! válasza hoffman_ (#10) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én Nokia N73-at. Ott az adatlapomon is btw.

Elég sokat bír az aksija így lassan 3 évesen, intenzív használat mellet 1 hetet is kibír egy töltéssel.
Na ezt nevezem mobil készüléknek, mert ha egyfolytában a töltőn van valami, az már inkább vezetékes...

(#12) borsodika válasza Vasinger! (#11) üzenetére


borsodika
őstag

szvsz az n73 azért is bír többet mert nem érintőkijelzős, érintőkijelzősből úgy olvastam, hogy az x1 viszonylag jó aksiba, de nekem megfelel a 2,5-3 naponta töltés az omniánál.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#13) kpal


kpal
veterán

Jó kis telcsi müszakilag is jól teljesit ,szerintem jó vétel volt és használd egészséggel. ;)

(#14) aram01


aram01
nagyúr

nem rossz,de a képen is látszik hogy ferdén áll az usb benne,na ez már rossz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#15) Sn00k


Sn00k
veterán

GRAT a cikkhez, bár írtad, villogni nem igen lehetne vele, ez nézőpont kérdése, bár nem tudom, milyen érzés lenne, ha kiraknád az asztalra, lehet először az jönne le.
MADE IN CHINA termék:)

3njoy the Lif3

(#16) ló úr válasza Vasinger! (#6) üzenetére


ló úr
őstag

N73 nak hol van ilyen felbontású kijelzője?? Meg ekkora?? Ezt is vedd figyelembe,mikor az üzemidőről beszélünk!! Nekem egy Samsung Galaxy Spica-m van,átlag 2 naponta töltenem kell,de nemzavar,mert hamar felnyomja maxra az akksit,és USB-n keresztül is töltődik. :D Samsungom még nem volt,de eddig megvagyok vele elégedve!! Am. az összes ekkora,és ilyesmi felbontású kijelzővel rendelkező okostelefonnak ennyi az üzemideje ez a 1-3 nap,használattól függően. Ha egész nap nyúzod a netet,leszívja 1 nap alatt is lazán az akksit,de csak telefonálással,és zenéléssel 2-3 naig kibírják ezek is. Az meg szertintem nem kényelmetlen,vmit vmiért alapon működnek ezek!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#17) Endreas


Endreas
tag

Tényleg ritka darab! :)
Bár érthető hogy pl. a HTC kiszorítja innen a "lehetőségét"..

Kérdezz.

(#18) depmod válasza Sn00k (#15) üzenetére


depmod
senior tag

Na megjöttem.

Villogni lehet vele (tegnap haverjaim nyomogatták és csorgatták a nyálukat rá, de életükben nem láttak még WM6-ot, se érintőkijelzőt :-)), de manapság nem egy nagy szám, pont a fapados kinézete miatt. Életben azért nem annyira "kínai", mint a valóságban.

Az üzemidőről írtam, ez a 2-3 nap szerintem OK, ha csak telefonál vele az ember (mint egyébként más szimpla telefonnal), akkor húzza tovább is, de akkor meg minek ilyen telefon, nemde? Meg a VGA felbontásnak tapival ára van, viszont a kijelző az agyonüti még a mai átlag tapitelefont.
Persze 500 fontot, alsó hangon is 150k-t foriintban messze nem ér, nem hogy ma, de másfél évvel ezelőtt sem.

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#19) Vasinger! válasza ló úr (#16) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez tiszta, hogy nem is tud annyit, sőt. De én előnybén részesítem a mobilitást, mint bármi mást. Igazából nekem az a lényeges egy mobilnál, hogy bámikor, bárhol elérhető legyek. Ez nem így lenne, ha egyfolytában lemerülnék...

(#20) depmod válasza Vasinger! (#19) üzenetére


depmod
senior tag

Az rendben van, de ez nem egyszerű GSM. Ennek ára van, Van, aki hajlandó ezért beáldozni ezt-azt, van aki nem. Te nem, ez tiszta. De ha elérhetőség és funkcionalitás számít, akkor a PDA-GSM kombó a nyerő.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#21) Samus


Samus
addikt

Hol a fenébe lehet ilyenhez hozzájutni? Láttam egyet hardveraprón, de elvitték (csak ne Te voltál? :) ). Bár ennyi pénzért (picit többért) már használt Omniát kapni, bár az nem VGA kijelzőt birtokol, cserébe jóval erősebb procival szerelték. Azt valószínű soha nem fogom megérteni, hogy az ilyen olcsó, aránylag jól felszerelt gépek miért nem jutnak el soha hozzánk...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) Solten válasza depmod (#4) üzenetére


Solten
addikt

500? :Y Ki van csukva. A Nexus One 600. 30k HUF-ert nem rossz vetel btw...

Saor Alba

(#23) sptkyle válasza Solten (#22) üzenetére


sptkyle
senior tag

Olvass pontosan. 500 volt a megjelenésekor. (ami 1.5 év... technikánál az azért sok idő)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Egy Velo 111 (vagy 103) jöhet :) mennyi lenne? :D

Nagyon bejön ez a telefon....csere 5800-ra? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) depmod válasza Samus (#21) üzenetére


depmod
senior tag

Én voltam. :DDD
A fórumtárs mondta, hogy a bátyja a speedshopnál van/volt és kaptak tesztelésre ilyen mobilt. Megmaradt, forgalmazni nem kezdték, így ez egy ilyen cucc. Gyakorlatilag újonnan vettem, kb 1 hetet volt használva.

Hát igen, valószínűleg a magas ára is hozzájárult a sikertelenségéhez a dömpingpiacon. :(

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#26) depmod válasza Mr.Csizmás (#24) üzenetére


depmod
senior tag

Ha komolyan írod a dolgot, akkor írj privátot az ajánlatoddal, habár nem válnék meg tőle, hamár ennyit tököltem a tesztjével. :))

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#27) Solten válasza sptkyle (#23) üzenetére


Solten
addikt

O tenyleg, ezt jol elneztem... :B De valoban, szep ara volt akkoriban.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#28) depmod válasza Solten (#27) üzenetére


depmod
senior tag

ÉS ha jól tudom, ez a VAT/ÁFA nélküli ár. :Y :Y

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#29) Solten válasza depmod (#28) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#30) depmod válasza Solten (#29) üzenetére


depmod
senior tag

Beza, úgyhogy nem csoda, hogy nem forgalmazták itthon. Talán fogyott volna belőle 10-20db, jó esetben. Nem megérős, sőt, a garancia kiépítése miatt igazi bukta lett volna, szerintem.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#31) sptkyle


sptkyle
senior tag

Gondoltam utánanézek, hogy jelenleg mennyisokszázezerért lehet behozni ezeket a készülékeket. Legnagyobb meglepetésemre első körben összesen 1 db eladó telefont találtam. Ebay-es, angliából, és 320 font-os "buy it now" árral. (amihez ugye még a shipping... ) :C

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#32) depmod válasza sptkyle (#31) üzenetére


depmod
senior tag

Buy it Now 320 fontért? Hát bolond lesz, aki ennyiért megveszi.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#33) EczkE


EczkE
addikt

Jó teszt lett gratulálok! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#34) depmod válasza EczkE (#33) üzenetére


depmod
senior tag

:R

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#35) depmod


depmod
senior tag

URAK (és hölgyek)!

Helyzet van. ELADÓ

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#36) sptkyle válasza depmod (#35) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ennyi? El is ment? :Y

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#37) depmod válasza sptkyle (#36) üzenetére


depmod
senior tag

Hah, nem, csak rossz helyre dobtam fel.
EZ a jó!

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#38) sptkyle válasza depmod (#37) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ejj. kár hogy nincs most rá keretem. Sok sikert a jo kis telónak. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#39) hoffman_ válasza Vasinger! (#11) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) depmod válasza hoffman_ (#39) üzenetére


depmod
senior tag

Köszönöm, majd meglátjuk.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#41) depmod


depmod
senior tag

Úgy tűnik, hogy megmarad a kicsike.

A tesztelés folytatódik :DDD

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#42) depmod


depmod
senior tag

Mégsem, sajnos újra eladó, nem tudom kigazdálkodni az egyéb fejlesztési követelményeket ennek áruba bocsátása nélkül. :(

..., akkor a nyuszi b***hatja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.