Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Kezdtem bízni a 1520 utódjában....

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) kbyte1024 válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem úgy volt hogy nem adnak ki mostanában felső kategóriás telót?

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) c0nn0r


c0nn0r
tag

Én a 940-et várom...

(#4) prolad válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


prolad
őstag

Szerintem az csak win 10-zel jön, qhd meg aktuális csúcshardverrel, amiket a wp úgy tudom jelenleg nem támogat.

Itt is 1 gb ram várható, úgy néz ki lassan ennyi lesz az alap a wp-nél is.

(#5) B1T3


B1T3
addikt

Ha nem rontják el a formatervet (azaz a Lumia 630 helyett a Lumia 730-ra vagy akár a Lumia 520-ra fog hasonlítani), illetve nem spórolnak le róla néhány alapvető dolgot (előlapi kamera, előlapi szenzorok, LED-es villanó), az nyert ügy. Annak is örülnék, ha nem a kijelző részét képeznék a rendszergombok.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a kettő nem hangzik túl izgalmasan.

(#7) Coulson


Coulson
tag

A Microsoft most különféle burkolatokba és méretekbe csomagolja a Snapdragon 400-at 1 GB rammal és HD felbontással... :C

(#8) prolad válasza Coulson (#7) üzenetére


prolad
őstag

Sok mindent nem tud csinálni,Snapragon 200-t berakja legalsó szintre,csúcsmodell őszig nem lesz,úgyhogy a 800 kiesett,marad a 400.Felbontásnál minimum a wvga,de már az 535 is qhd-s,fhd kiesik,mert ugye csúcsmodell nincs,marad a hd.Az új modellek közül már a leggyengébben is egy giga ram van,azzal se tud mit variálni,2gb megmarad a csúcsmodelleknek.

(#9) Lall válasza c0nn0r (#3) üzenetére


Lall
veterán

Azt várhatod még egy jó ideig.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10) Coulson válasza prolad (#8) üzenetére


Coulson
tag

Értem a Windows Phone 8.1 hardware-es megkötéseit, de ontják magukból a hasonló készülékeket. Hozzáteszem a Snapdragon 800-as csúcskészülék 2015-ben azért vicces is lenne.

A Snapdragon 400 szerintem jó választás. Nem melegszik, a fogyasztása is optimális. A rendszert pedig kielégítően futtatja.

(#11) Halkow.


Halkow.
senior tag

mi ez?

(#12) gerii válasza Halkow. (#11) üzenetére


gerii
addikt

Szégyen.

(#13) zombinyul


zombinyul
addikt

Ugyan azokról az alapoktól elképesztő mennyire rántják lefele a boroket. Ez egy atcimkezett 730/735-nek ígérkezik, nagyobb méretű kijelzővel, nagyobb felbontású hatlapi kamerával, egyedul a haz minősége kérdéses. Alapvetoen jo, hogy a közép kategoria az elozo generációk kozep-felso tudását kapja, de kezd kicsit Samsung utanerzetem lenni. Aminek nagyon nem tudok örülni...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#14) psajti


psajti
aktív tag

Bíztam benne, hogy kiadnak valami rendesen összerakott 930 utódot :(

(#15) prolad válasza Coulson (#10) üzenetére


prolad
őstag

Értem mi a problémád,de ha meg idén szeptemberig nem adnának ki semmit,akkor az lenne a baj.így legalább lesz egy normális 600-as széria.

(#16) AMD Power válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Igen lassan jöhetne majd valami. 930 utód stb...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17) lugosi válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valójában szerintem semmi olyasmi nincs a 1520-ban szerintem, ami miatt egy utódnak kéne jönnie.

(#18) FRENK1988 válasza lugosi (#17) üzenetére


FRENK1988
veterán

de sajna sehol lehet kapni...
Szóval kezdjék ujra a gyártást vagy hozzanak ki valami értelmes útódot (Snapi 810, 2-3GB, 32GB+SD, 6" QHD)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#19) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ha ez nem tudatos, akkor gratulálok a marketingesnek érte.

(#20) orbano


orbano
félisten

Ez a 640 akar meg jo is lehet, kivancsi vagyok ra... irigylem a sokmpanaszkodot, aki mind csucskeszuleket akar venni, de a 930 nem eleg jo neki :) en vennek olyat is ha lenne ra penzem...

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) Luck Dragon válasza c0nn0r (#3) üzenetére

Nem vagy ezzel egyedül. Én is várom már és az új Os-t is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Cooley18 válasza Coulson (#7) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Mit raknának bele? Csak a Krait magokat támogatja a rendszer. 810-zel tuti nem lesz WP. Ha a QC új rendszerchipje ismét QC magos lesz, akkor lehet számítani új W10-es csúcsra majd, addig erősen kétlem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.