Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) feco72 válasza Akula (#100) üzenetére


feco72
Modder

Ne is mond, egyedül voltam, egyet nem tudtam megnézni. Aki meg odajött az asztalhoz, hát nem mind párba votl :((

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#102) Akula válasza feco72 (#101) üzenetére


Akula
őstag

ajjaj, nagy a baj :N :DDD

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#103) xysdrtz


xysdrtz
tag

Gratula a nyerteseknek :C

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#104) HookR


HookR
addikt

Néhány kép, leginkább a modding szekcióról, akit érdekel - [link]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#105) enormous


enormous
csendes tag

Szintén.. picasa galériában tőlem is pár lövés [link]

                                                                                                   /enormous/

(#106) radi8tor válasza enormous (#105) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végre egy fotó, amin én is rajta vagyok :)

⭐ Stella

(#107) jones965 válasza enormous (#105) üzenetére


jones965
Modder

Szuper fotókat készítettél, tudtam én, hogy nem kell vinnem gépet. :C
Mentem is le mindent!

(#108) rudi


rudi
nagyúr

Lassan én is elkészülök a képekkel, de a csiganetem miatt lassan mennek majd fel a PH-s facebook oldalra. Hétvégén a szemlében meg a VMV-s Casemodok lesznek, azoknak, akik kimaradtak az élőből.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#109) rudi


rudi
nagyúr

Srácok! Van valakinek olyan fotója, amin Jones + a gépe + a serlege látható? Nekem sajnos nincs, de nagyon szeretnék egy ilyet a Facebookra meg a PH-ra!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#110) engusz


engusz
veterán

Kevéske Veletech 2013 fotó: [link]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#111) rudi


rudi
nagyúr

Facebookon az első adag fotó.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#112) kenny123 válasza rudi (#111) üzenetére


kenny123
addikt

Eddig a sok-sok átnézett képből, ezek közül vagyok rajt 1(!) darabon, és itt is csak a hátam. :DDD Pedig aztán kintvoltam 11-től 4ig.

yo

(#113) Moddingboy


Moddingboy
Modder

Felkerült egy adag fotó az én Fb oldalamra is. :)

http://www.facebook.com/pages/Moddingboy-Mods/293405150688776

(#114) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

(#115) szab.tam válasza Ndruu (#114) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hol kell a picasa-ban beállítani, hogy lássam a képek megjelnítésének számát?
és ne csak egy jóképű, vizszintes vonal legyen...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116) Ndruu válasza szab.tam (#115) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Én nem állítottam semmit, alapértelmezetten látszik a megtekintések száma.
Picasaban az kép alatt (Tetszik | Megtekintések: 1), Google +-ban pedig a kép jobb oldalán lévő Photo details-re kattintva jelenik meg ez az adat.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#117) szab.tam válasza Ndruu (#116) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egocentirkusan mappába raktam pár képet, hogy exi-bicikli-ionizmusomat ki tudjam tovább élni.
:DDD

egy példa. egyik képre katt. jobb olal:
Megtekintések -

és nagyjából tudnom kéne, mennyiszer nézték meg.
de a vonalkából ez nem megy... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#118) HookR válasza Ndruu (#116) üzenetére


HookR
addikt

Nálam csak néhány albumnál látszik. Nem tudom milyen logika alapján jeleníti meg, de mintha el kellene érnie egy minimum megtekintésszámot, hogy kiírja. De az is lehet, hogy nem tudom. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#119) Ndruu válasza szab.tam (#117) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudom mitől függ, hogy látható-e a szám, vagy sem. Talán attól, hogy mivel töltöd fel (webes felületről vagy programból, milyen méretben, stb...).
Picasa alól nézve mutatja a nézettséget (112).

Harrrr!!!!

(#120) szab.tam válasza Ndruu (#119) üzenetére


szab.tam
nagyúr

most már valóban kiírja.
lehet, hogy kellett neki egy kis idő.
ezt a profilt direkt erre reggeltem, külön, frissen.
(szabtamcooling@gmail.com)
és úgy látszik túl friss volt minden.
köszi nektek.

:R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#121) HookR


HookR
addikt

Elnézést, a nevekkel még kicsit hadilábon állok! Valaki tripoddal akkurátusan körbefotózta az összes házat, kíváncsian várom az ő képeit is. :)

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#122) rudi válasza HookR (#121) üzenetére


rudi
nagyúr

Moddingboy volt az ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#123) rudi


rudi
nagyúr

Bővül a PH-s Facebook galéria caseconokkal és pár egyéb képpel, holnap felrakom a casemodokat is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#124) szab.tam válasza rudi (#123) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:)) :R

*****

valószínűleg nem kevés előmunkálat volt benne.
tehát sok minden kialakult már a kezdés előt.
de úgy gondolom, hogy közben is akadt néhány megoldandó változó.

eszméletlenül lazának, és nyugodtak látszottatok.
ha én szervező lettem volna, kb reggel fél 10-kor toltak volna el az infrastuktúrán egy infarktus túrára.
(ezen még dolgozom, de már le van védve...) :DDD

*****

ja még 1:
a poló mosás nélkül azóta volt már rajtam újra.
a legyek is szeretik.
:DDD

(de b+: fekete, sárga, fehér. ezt hogyan kéne mosni? szürkével elcsúnyul, fehérnél pedig a többit összefogja. kézzel, mint iluska a patakban?)
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#125) rudi válasza szab.tam (#124) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, kézzel-kézzel :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#126) radi8tor válasza Ndruu (#114) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szólhattál volna, hogy mész ki, szívesen kezeztem volna veled.

⭐ Stella

(#127) Kube


Kube
senior tag

A rendezvény nagyon jó volt, a modding, tuning, retro részlegeket imádtam a legjobban. Előadásnál kár hogy nem volt ott a Microsoft, az MSI viszont sajnos igen. Utóbbinál az első 10 percet bírtam végighallgatni, azokat kérdezném akik ott voltak hogy csak számomra volt felháborító amit mondott az illető (PC vs konzol)?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#128) Bozek válasza Kube (#127) üzenetére


Bozek
nagyúr

Olvasd el ezt és rájössz, hogy nem csak Téged zavart. :)

(#129) Ndruu válasza radi8tor (#126) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elég későn döntöttem el, hogy kilátogatok, meg elég későn is értem ki (2 után). Majd legközelebb találkozunk. :)

Harrrr!!!!

(#130) rico21


rico21
tag

Remélem jövőre is Vasárnap lesz! :C

Amilyen mértékkel vásárolsz olyan mértékkel adj is el! Vásárolni legolcsóbban, eladni legdrágábban!! Érdekes nem!?

(#131) szab.tam válasza rico21 (#130) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja. jövőre is lesz vasárnap. kb. 52x...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#132) poli27 válasza szab.tam (#131) üzenetére


poli27
veterán

Micsoda megállapítás :DDD :C

(#133) #16939776 válasza HookR (#118) üzenetére


#16939776
törölt tag

Így van 100 a bűvös határ, talán egy fél éve, korábban nem volt ilyen limit.

(#134) szab.tam válasza #16939776 (#133) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaaaa.
így már világos.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#135) janos1988


janos1988
addikt

A homitasit ingyen osztogatták vagy mi :F

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#136) HookR válasza janos1988 (#135) üzenetére


HookR
addikt

Ha az MSI féle kék, illetve vörös színvilágú reklámszatyrokra gondolsz, akkor igen, osztogatták.
Talán csak a lelkedet kellett eladni cserébe (néhány adatod spam-eléshez), de ebben nem vagyok biztos, a miénket nem én zsákmányoltam. :)

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#137) Kube válasza Bozek (#128) üzenetére


Kube
senior tag

Már kezdtem egyedül érezni magam :) igazából az egész rendezvény során ez az egy ami zavart nagyon. Én ott kiakadtam a helyszínen.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#138) rudi


rudi
nagyúr

Casemodokkal bővült a Veletech Facebook albumunk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#139) szab.tam válasza Kube (#137) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hát izé, ööö, nem vagy egyedül.
én csak a gaérián ténferegtem, de néztem egy nagyot, amikor a szavazócetlin megláttam: név, tel, mail.
hiába szerettem volna, de ezután természetesen nem szavaztam...
(ez nálam egy általános dolog. nem dőlök be kérdőíves adathuszároknak, nem reggel a fb és társain, nem írkálok alá listakészítő célzatú, pártalapú izéket...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#140) attilav2 válasza Sub-ZeRo (#16) üzenetére


attilav2
őstag

Szegeden kellene megrendezni :DDD Na akkor kiváncsi lennék mit mondana itt a többség, én ki tudnék jutni az 100% :DDD
Vagy szavazásra bocsátani a kérdést, lehetne egy egy megyeszékhelyre szavazni.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#141) Bozek válasza attilav2 (#140) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem minden évben legyen a BL aktuális helyszínén. :D

(#142) radi8tor válasza Ndruu (#129) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

17 óra után jöttem haza. :)

⭐ Stella

(#143) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Commodore 64 :C

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#144) szab.tam válasza attilav2 (#140) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egyezzünk ki baktalórántházában.
ha a fradinak ment, nekünk is menni fog...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#145) eszterencs válasza szab.tam (#139) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Ez egy kicsit most rosszul esett. Azért kellett a név, cím, telefonszám, mert aki nyert, azt valahogy értesítenünk kellett. Így is lett, és a nyertes nagyon örült, hogy utolértük, ma vittem el neki a nyereményét.

Ne feledd, hogy ez itt a Prohardver, nem pedig valami gonosz multinacionális nagyvállalat, amelyik mindenféle trükkökkel veri át a usereeket, és csalfa módon szerzi meg a személyes adatait... minket nem érdeklnek a szavazólapon feltüntetett adatok, és senki nem fogja egyesével begépelni őket a spam-listánkba (pláne, hogy nincs is ilyen). Az ilyesmi papírokat mindig saját kezűleg semmisítem meg, amint nincs már rá szükség (és nem ám csak kidobom, hanem vagy elégetésre kerül vagy szétdarálom).

(#146) BatchMan válasza eszterencs (#145) üzenetére


BatchMan
senior tag

Ne vedd a lelkedre! A hiba a mi készülékünkben van.
Sajnos sok jó tündérnek álcázott gonosz banya kínálgatja "Ön nyert" felíratú piros almáját.

(#147) szab.tam válasza eszterencs (#145) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Ez egy kicsit most rosszul esett."

szeretnél róla beszélgetni?
:U ( :DDD )

***

gondolhatod, hogy ti vagytok az utolsó, akit megbántanék.
bocs, ha így sikerült. :B
(pléne, hogy az én adataimat amúgy is tudjátok szerintem...)

***

viszont azt az átlagjúzer szemszögéből nézve nem kell tudni, hogy utólag ledarálod az adatokat.
konkrétan én sem tudtam. honnan kellett volna. nem volt rajta a papíron.
persze, azt megértem, hogy így volt a legegyszerűbb.
de elmondom, hogy lett volna elegáns:
az űrlapon kell egy sor, ahová be lehet írni a karszalag sorszámát. (ha volt ilyen, bocsánat, nem figyeltem.)
ez a soroslásnál azonosít.
és a kifogásolt adatok alá az, hogy:
kitölteni nem kötelező, csak nyeremények utólagos átvétele, stb...
(annak, aki nem maradt ott 6-ig...)

***

valszeg nem ismersz.
betegesen rühellek minden nagy testvérhez, vagy hozzá kapcsolódó eljárást, technikát.
zsigerből. (nem sorolom fel az összeset, mert tele lenne vele a topic.) :DDD
csak 2 pl:
talán most került fel a netre előszőr fel rólam kép. (de ezt sem én raktam fel...)
most töltöttem fel az 1. dzsátubájos videót...
(pedig azért talán az kiderült, hogy nem vagyok technika ellenes, nem akarok bogyót gyűjtögetni.)

csak én elég pontosan látom, és tudom az egész folyamat végét, amit a többség sajnos nem.
de mivel ez erőteljesen vallási témakör is, és így off, ezért itt nem fejteném ki.

****

és még 1x bocs, ha rosszul esett... :)

****

"(#146) BatchMan"
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#148) Kiki18 válasza szab.tam (#147) üzenetére


Kiki18
őstag

"az űrlapon kell egy sor, ahová be lehet írni a karszalag sorszámát. (ha volt ilyen, bocsánat, nem figyeltem.)
ez a soroslásnál azonosít."

Ez sántít. Belépéskor nem kérnek semmilyen adatot,csak adnak egy karszalagot. Ha karszalag sorszám szerint sorsolnának,nem lehetne tudni,kié a karszalag.Utolérni se lehetne a nyertest.

(#149) szab.tam válasza Kiki18 (#148) üzenetére


szab.tam
nagyúr

olvasni tudol-e?
:D

de kifejtem bővebben
1. a karszalag a karon van. és egy sorszámból 1 van... azért ez eléggé azonosít.
2. mint írtam, meg lehet adni adatokat, ha nem akar ottmaradni 6-ig.
de itt nem lehetettt másképpen érvényesen szavazni.
(az megint más kérdés, ha valakinek kell bármilyen nyeremény, az maradjon végig. ha 1x voltál már falunapon, tombolahúzáson, tudnád...) :DDD

***

de szerintem tulcsámcsogtuk.
a véleményem, (mégha a jelentős többség másként is látná), egészen biztosan nem fog ebben a témakörben megváltozni.
:N

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#150) Kiki18 válasza szab.tam (#149) üzenetére


Kiki18
őstag

Aki eljön megnézni egy kiállítást ,kifelemenet az első dolga kidobni a karszalagot.
De tény,hogy túl van tárgyalva...szerintem jó volt így ahogy volt,és sokan játszottak is,sokan nyertek is,volt öröm rendesen. :K
És nem utolsó sorban örültem,hogy veled is találkozhattam személyesen ,már tudok arcot kötni a nickhez és az arcképhez. Sok nagy névvel találkoztam a killításon,és volt alkalmam sokukkal beszélni is. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.