Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szab.tam válasza Kiki18 (#150) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:) :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#152) Bozek válasza Kiki18 (#150) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha tudja, hogy még szükség lehet a karszalagra, akkor nem dobja el kifele menet. Én konkrétan le se szedtem, mert azért otthon ollóval mégiscsak egyszerűbb. Bár tény, hogy megfelelő erővel le lehet tépni. :)

(#153) engusz válasza Bozek (#152) üzenetére


engusz
veterán

Oké, de macerásabb egyesével mindenkinek szólni, hogy tartsa meg, mert szükség lesz rá. Nem is szólva azokról, akik rögtön megkérdezik, hogy miért, minek, etc.

És ha ezt a beengedésnél / bejáratnál játszod el, akkor tuti, hogy sokszorosára növeled a bejutáshoz szükséges időt. Táblára még ki lehetne írni, de pont ilyenkor felejtenek el az emberek olvasni ;)

Szóval, a név / mail cím / telefonszám kombó egyelőre hatékonyabb és kevesebb vele a macera (mert ugye mindenki számára egyértelmű)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#154) Bozek válasza engusz (#153) üzenetére


Bozek
nagyúr

De ha ráíratod a szavazólapra a számát és ott külön fel is tünteted, hogy tartsa meg, akkor azt talán elolvassa. Persze engem nem zavar a név / mail cím / telefonszám kombó, csupán arról volt szó, hogy úgyis eldobja és erre írtam egy megoldást. :)

(#155) poli27


poli27
veterán

Tudja valaki az msi sorsolást hol lehet megnézni?

(#156) jones965


jones965
Modder

A 2012 és 2013 Veletech-re kiállított gépek.
CM testvérek egymás mellett.

(#157) szab.tam válasza jones965 (#156) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, hogy 2 teljesen külön gép van?
én komoly fáziskésében vagyok.
de szerintem nem csak én.
mint az összes félig odafigyelő, felszínes szemlélő...
bocsánat, kicsit, nagyon...

:B :B :B

***

ebből tanulság:
érdemes lenne egy összehasonlító, akár direkt vs. cikk.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#158) jones965 válasza szab.tam (#157) üzenetére


jones965
Modder

Igen, 2 különböző gép.
A tavalyi (Cosmos II), jelenleg csak "vendégségben" jár nálam, egy gyors szerviz keretén belül. Aztán eszembe jutott, hogy gyorsan megörökítem egymás mellett őket, mielőtt bárkiben felmerülne a gyanú, hogy a hardverek vándoroltak egyik gépből a másikba. :D

(#159) poli27


poli27
veterán

[link] ezt senki se tudja, akkor ez egy átveréses játék volt, az oldalukon semmi nincs kiírva szval no komment az msi re !

[ Szerkesztve ]

(#160) FatalEror válasza poli27 (#159) üzenetére


FatalEror
addikt

e-mail címet kértek?

HardCore is my LifeStyle

(#161) poli27 válasza FatalEror (#160) üzenetére


poli27
veterán

már nem tudom, elkérték a facebook címet azt tudom.... baxnak kiírni mi a szitu, így ez eléggé bűzlik nekem..........de azt írták a sorsolás az msi europe facebook oldalán lehet megnézni : [link] itt azt van kiírva sorsolás holnap azt ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#162) FatalEror válasza poli27 (#161) üzenetére


FatalEror
addikt

Azért kérték el,hogy majd ha nyertél felkeresnek vagy e-mail-en,vagy facebook-on. ;)

HardCore is my LifeStyle

(#163) poli27 válasza FatalEror (#162) üzenetére


poli27
veterán

Ez ok de nincs egy lista, pedig azt mondták az facebook oldalukon lehet majd megnézni! Innentől mivel ilyen nincs kamunak nézem az egészet, és sztem ezzel magukat járatják le,mint az előadásukkal is ami volt!! Én mondjuk már évekkel ezelőtt megfogadtam hogy soha többet msi :DD

(#164) Kube válasza poli27 (#163) üzenetére


Kube
senior tag

Prezentációjuk kapcsán "tökéletesen" bemutatkoztak, én nem is várnék többet tőlük...

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#165) rudi válasza jones965 (#156) üzenetére


rudi
nagyúr

Saccra hány milla látható a képen? :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#166) jones965 válasza rudi (#165) üzenetére


jones965
Modder

Egy suzuki SX4 GLX-t már adnának érte.

(#167) poli27 válasza poli27 (#163) üzenetére


poli27
veterán

[link] a sorsolásra most ezt írják facebookon LOL :DDDD

(#168) Bozek válasza poli27 (#167) üzenetére


Bozek
nagyúr

No comment... Eltelt fél hónap és nehezükre esik a 400-450 kérdőív feldolgozása. Vajon a videókártyáik is ilyen gyorsak? :D

[ Szerkesztve ]

(#169) localhost válasza Bozek (#168) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azokban van párhuzamos utasításvégrehajtás, nem csak soros. :W

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#170) ittakary válasza rudi (#165) üzenetére


ittakary
nagyúr

~5

Tippre. De nekem is egyből ez jutott eszembe :D

(#171) poli27


poli27
veterán

[link]
Megszülték, biztos jó sokáig válogatták ki a nyerteseket :DDDD

(#172) szab.tam válasza poli27 (#171) üzenetére


szab.tam
nagyúr

egyelőre, (és remélem sokáig), nincs fb reg-em.
valami más link, leírása a mondanivalónak, hogy mi, konzervatív elbutultak is érthessük?
:U :D

vagy örökre lemaradunk, mint aki nem mert felszállni az oktogonon az omnibuszra...
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#174) szab.tam válasza feco72 (#173) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

***

de ettől még nem tudom: milyen lista, ki alkotta meg, milyen szempontok alapján, miért jó nekik, miért jó nekünk, stb...
:DDD

****

ja, közben leesett. ez az msi féle reklamált izé-bigyó? :U

***

dupla ja: visszaolvastam. akkor az.
számomra totál érdektelen.
a sorsolás, az fb, és a márka is.... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#175) Ndruu válasza feco72 (#173) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A #173-as hozzászólást töröltem, túl sok személyes adat volt benne.

Harrrr!!!!

(#176) radi8tor válasza szab.tam (#174) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Zsömi bezzeg nyert.
Én nem is láttam, hogy van ilyen játék úgy el dumáltam az időt. :P

⭐ Stella

(#177) szab.tam válasza radi8tor (#176) üzenetére


szab.tam
nagyúr

neki könnyű.
kicsit biciklizik, kicsit ücsörög.
reggel, (na jó délben), reggel néha, (igeeen jóóó helyre), vár türelmesen, majd viszi a tutit.
:DDD :DDD :DDD

(ezen a hsz-on sokat melóztam....)
:U :DDD

*****

feco72 (#173)
a belinkelt lista tényleg felesleges volt, semmit nem végtam le bellőle. elég lett volna 1 mondatban elmagyarázni, mi történt... :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#178) localhost válasza szab.tam (#172) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Veletech 2013. - MSI játék nyeretesk listája:

Egy kis késéssel, de annál nagyobb szeretettel, íme a Veletech 2013. kitöltött kérdőívek alapján kisorsolt játék kupon nyertesek listája:

01. Kis Péter,
02. Bakos Tibor,
03. Balogh T. Róbert,
04. Keresztény László,
05. Palócz Gábor,
06. Nagy Sándor,
07. Kovács Ferenc
08. Bál Barnabás,
09. Horváth Roland,
10. Dudics János,
11. Ignácz Richárd,
12. Droppán Zsolt,
13. Kovács Adrienn,
14. Fejes Anna,
15. Ujj Tamás,
16. Terge Andrea,
17. Varga Gyula,
18. Kózics Szlavica,
19. Teffner Attila,
20. ifj. Rózsahegyi Miklós, /I]

(I)A nyerteseket e-mailben is értesítjük, egy-egy válaszlevél után küldjük is nekik a megnyert játékok (Medal Of Honor Warfighter, Sleeping Dogs, FarCry3, Hitman Absolution) letöltőkódjait, ill. az ahhoz szükséges kuponok scannelt változatát...(/I)

(I)A nyerteseknek gratulálunk, a többieknek sok sikert legközelebb!
Hamarosan Facebook játék következik... "(/I)

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.