Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz Döglött Róka #274 üzenetére

    "Ha nem tudsz uszni, az nem a viz hibaja." Persze, hogy nem hanem a nyomorult kontroller hibája. Senki nem céloz olyan jól joyal mint egy átlag ember egy egérrel... Ezt meg ne magyarázd, bármilyen bölcs idézettel. Ez kész tény. Bármilyen játékról legyen szó, célzásban egy egér verhetetlen... Mi lesz a következő photoshoppoljunk joyal? :DDD (konzol edísün nem is rossz ötlet :DDD )

    Kényelemről meg anyit, hogy infós vagyok. Munkám nagy részét is gép mellet töltöm... így ha még rárakok nagy ritkán egy 8 óra gamet akkor átlagban szerintem többet töltök ülve egér bill kombóval mint itt a többség... Szóval lehet kényelemről hadoválni, de ha nem tud valaki kényelmesen ülni egér bill el... Akkor tudom sajnálni a hátát mert akkor amúgy se tud kényelmesen ülni egy széken. Nem a kéz pozíciója teszi fárasztóvá(egér+bill kinyújtásából adódóan) az átlagnak... Hanem pl az egér bill nincs egy síkban(magasságban) és nincs normális ülési pozíciójuk vagy netán kényelmes forgószékük így a nem szimetrikus ferde így úgy ülésnek az a vége, hogy fáj a háta az embernek vagy irdatlan kényelmetlen. Érdekes én egyenes háttal egér billel kényelmesen elülök akármennyit, tudod "Ha nem tudsz uszni, az nem a viz hibaja."

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés