Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

"Végre mozgás közben is látható..."
Biztos? :(

(#3) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Zombis...

(#4) Thusor


Thusor
őstag

Hát...ez valahogy nem akartam látni. Szerintem 1-2 videojáték készítő cég megérett a pusztulásra. Ez iszonyatos...

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#5) oriic válasza Ofanaht (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, lehet szörnyülködni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) bozont


bozont
veterán

Nem tűnik ez olyan rossznak, csak jöhetett volna új IP-nek is, mert ez minden csak nem Metal Gear.

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azt nem értem, hogy ilyen fan feedback mellett mi a szarért fejezik be egyáltalán a játékot?

(#9) konikan


konikan
aktív tag

Hol az újítás, hol van valami morzsa a történettel kapcsolatban? Mintha egy sima mod lenne az MGS5 multihoz. A csökkentett ár alatt mire gondolnak? 40 euro mint a Ground Zeroes?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#10) Gebriel


Gebriel
veterán

Videó alapján nem rossz, ha eltekintek a nevétől.

(#11) oriic válasza konikan (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni pontos árat, az biztos hogy 60 dollár alatt lesz elérhető. [link]

Live-Die-Respawn

(#12) xmaas


xmaas
őstag

Ez csontra ugyan az mint az elozo resz kicsit valtoztattak a dolgokon de a lenyeg ugyan az nem eroltettek meg magukat tulsagossan hogy ujjat talaljanak ki ,ejtoernyos kimentes helyett mar portal lett az tenyleg nagy valtoztatas :U
Az a idetlen iranytu ami allandoan ott lebeg a karakter korul az meg minek a francnak kell olyan mintha egy hullahopp karika lenne rajta folyamatosan tok idegesito
Ez egy kupac kaksi lesz ha ennyi a nagy "uj" jatek :(

(#13) james001 válasza Fitzgerald (#8) üzenetére


james001
veterán

Mert hülyék. Szerinted az MGS3-as pachionko-t miért adják ki? Azt is mindenki fújolta,szerintem a Konami direkt baszakszik mindenkivel :W
Amúgy ezt is meg fogják venni sokan,akik pl. nem ismerik az MGS-t,meg még mindig nem unják a zombis témát :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#14) morfondőr


morfondőr
őstag

Inkább a MGS5-höz adtak volna coop módot, az még ütős is lett volna!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#15) ViZion


ViZion
félisten

A zombik a legkisebb baj sztem... a harc nem tűnik kidolgozottnak, olyan RTS szerű nekem...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség

Live-Die-Respawn

(#17) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

annak örülök, hogy nem került a kukába ez a gyönyörűen kinéző, és jól futó engine hanem kezdenek vele valamit.

/s

(#18) bepken válasza oriic (#16) üzenetére


bepken
veterán

aztaku... nem ismerem az MGS szériát (bár sok gameplayt láttam már) - a Kojima-Konima balhéról is olvasgattam cikkeket....de tényleg nem gondoltam volna, hogy ezt valóban megteheti egy kiadó.
az a baj, hogy ettől függetlenül is valószínűleg sokan meg fogják vásárolni ezt a játékot :(

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"The Metal Gear games are about political fiction and espionage. Where do zombies fit in with that?"

-Kojima

Sebaj már csak két évet kell várnunk egy igazán odab*szós game-re. Aminek NŐI főszereplője lesz! Ezen meglepődtem, nem Norman a főszereplő. Én meg lehet kukázhatok majd egy PS4-et, hogy játszani tudjak vele. :((( Nagyon nem akarják Pc-re bejelenteni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Fitzgerald válasza wjbhbdux (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Inkább ment volna a kukába, csak ne azt kezdték volna vele, amit.

(#21) wjbhbdux válasza .LnB (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lesz az 4 is, vagy 6. Most biztos olyan pénzcsap alá állt, ami nem fogja időre kiadatni vele mint a konami legutóbb. Sehol nem lesz már a PS4 amikor kijön a Kojima game.

[ Szerkesztve ]

/s

(#22) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Lehet fújolni, de nekem tetszik. :))

plus ça change, plus c'est la même chose

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.