Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Epic store? Rendben, jo lesz ez viragboltbol letoltve is.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) Wesder válasza VágniValó (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy csinàlsz, mintha nem tudnàd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) retroid


retroid
senior tag

(#1) Tsa-bika

Arra aztán várhatsz... :)

Se a Heavy Rain se a Beyond nincs feltörve... :)

Remélem ez se lesz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4) Wesder válasza retroid (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Kitalàlhatnànak màr valami komolyabb védelmet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) szupermacs válasza Wesder (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Vagy olyan embereket, akik nem sajnálják megvenni ha nem Steamen van a játék. Mi lenne ezekkel ha még mindig lemezen árulnának mindent és nem lennének kliensek. Egyik szekrényből a másik szekrénybe kellene pakolni a sok játékot és a lemezeket cserélgetni kéne. :U Bele se merek gondolni, mekkora hiszti lenne.

(#6) VágniValó válasza szupermacs (#5) üzenetére


VágniValó
addikt

Division 1-2, Titanfall 2, GTA V dobozosan van meg, nem steam fanboy vagyok, csak semmi kedvem +1 klienshez. Azt hogy a heavy rain stb nincs feltorve tenyleg nem tudtam, mert engem csak ez a cim erdekelt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#7) szupermacs válasza VágniValó (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Konzol.

(#8) Wesder válasza VágniValó (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos összeomlik a géped attól a +1 klienstől, ami csak addig fut, míg hasznàlod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) wjbhbdux válasza VágniValó (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

1 évvel később jönnek más boltokba is.

/s

(#10) Hopkins95 válasza VágniValó (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Amúgy miért esik nehezedre felrakni az Epic klienst és letölteni onnan a játékot? Most függetlenül attól, szereted -e a Fortnite-ot vagy az Epic Gamest vagy sem. Mennyiből körülményesebb az, mint megkeresni a sok lemez között a játékot vagy a pince mélyéről előkotorni?

Amúgy nekem megvan konzolra a játék, de szerintem el fogom adni és megveszem digitálisan PC-re. :) A Heavy Rain és a Beyond Two Soulst játékot már megvettem, ez még nincs a megrendelve.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Jó lesz ez, csak már azt hittem sosem jön ki :) Ideje volt.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Az androidokat középpontba állító játék kizárólag Epic Games Store-ban lesz elérhető....
én is úgy tudtam, hogy 1 év és jön másik kliensre is... :U

(#3) retroid
még.... ;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) sittes79 válasza Wesder (#4) üzenetére


sittes79
addikt

Egyértelműen a legjobb megoldás a folyamatos online kapcsolat!

(#14) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Remélem kapsz mellé egy malwaret amivel ellopják a steam accountod ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#15) oriic válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen egy ev mulva elvileg jon talan steamre is.

Live-Die-Respawn

(#16) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Magyar feliratot fog tartalmazni? Mintha a PS-en lenne talán?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#17) oriic válasza m0h0senator (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz igen.

Live-Die-Respawn

(#18) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

Na végre, már pár hete előrendeltem... :C

"War does not determine who is right - only who is left."

(#19) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Annyira nem érdekelnek az ilyen típusú játékok, de azt elismerem, hogy ez a Quantic Dream nem semmi csapat! Le a kalappal előttük, nem csak ezért a játékért, hanem a többiért is! A Beyond Two Souls végigjátszást végignéztem a yt-n, nagyon jó volt (még akkor ps4-en).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) Carlos Padre válasza VágniValó (#1) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Helyes, támogassátok teljes mellszélességgel büszkén a cloud platformokat :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#21) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Végre. A Quantic Dream nem hibázik. Kultikusan epikus.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#22) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Engem a mobilos változat érdekelne mert ez a gameplay max arra elég. #;)
#2: Lehet nem jol tudom, de se a kultikus, se az epikus nem az intellektuális "játeknak" eladott tömény unalom szinonímája.

[ Szerkesztve ]

(#23) Soponyai


Soponyai
csendes tag

Nem értem, hogy miért olyan nehéz elfogadni egyeseknek az Epic Store-ral szembeni ellenszenvet:
Bepofátlankodnak más üzletébe és kikényszerítik az exkluzivitást, gyakorlatilag szabotálva a többieket. Nekem több játék volt Wishlisten, ami egyszerűen most nem elérhető, csak náluk.
Ez nekem ellenszenves, és így nem is tudtak megnyerni maguknak mint kuncsaftot. Már elvből sem támogatom az ilyen hozzá állást.
Tudok és fogok is várni, amig lejár az az egy év, és megveszem majd ahol nekem szimpatikus.

(#24) Lord Myn válasza drotsztyuart (#22) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Valószínűleg nem is te vagy a célközönség... Az ilyen játékok az idősebb generációnak készülnek, én visszasírom azokat az időket ('80-as évek közepétől a '90-es évek közepéig), amikor a kalandjáték, mint műfaj volt az egyik elsődleges AAA típus (azután az FPS és az RTS szépen kiszorította, a 2000-es évek elejére meg szinte teljesen el is tűnt a műfaj).
Manapság másodvirágzását éli, de általában csak indie címekben, illetve 1-2 A/B kategóriás játékot készítenek. Nem is tudom mikor volt olyan utoljára olyan jó játékélményem, mint a Heavy Rain/Beyond párossal (illetve, de: 2011. - L.A. Noire, mert a GTA-s külcsín alatt, igazából az egy nyomozós kalandjáték).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#25) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

PS-en imádtam. :C :C

Sic Parvis Magna

(#26) halowarsss


halowarsss
csendes tag

Se Epic kliens se Steam. Vagy dobozos vagy semmi. A gta V, 7 lemezes változatba van meg. Az hogy ott van a polcon minden játèk az külön èlmèny, nèha a kezembe venni egyiket másikat ès csak nèzegetni, ábrándozni róla.
Inkább az asztali gèpekbe szánt Blueray lejátszóknak kène terjedni azzal,hogy egyre több mindent adnak ki arra. Pl a pc játèkok, Blu ray filmek is jobban fogynának szerintem. Rögtön vennèk külső blu ray lejátszót.
Règebben kizárólag pc-s voltam, de nekem ez a steames marhaság nem jön be.
Így sokkal inkább konzol a nyerő nálam,ott mèg minden lemezen fog kijönni, ki tudja talán a ps6 nál is, de az 5 nèl tuti! (Majd a lemezlejátszó nèlküli olcsóbb xbox two? Fogja megmutatni mekkora lenne az èrdeklődès rá)

(#27) Lord Myn válasza halowarsss (#26) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Sokra mész a dobozos verzióval... Ugyanúgy kell hozzá a Rockstar kliens meg az online kapcsolat. Akkor már inkább a GOG-os játékok, azok legalább offline mennek, DRM mentesek és bármelyik gépedre telepíthetőek.

Az új SW játékot dobozosan vettem meg (mert olcsóbb volt, mint ha az Origin-en vettem volna), azt hittem csak kód lesz benne, erre beleszuszakoltak ebbe is 7 DVD-t...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#28) Wesder válasza halowarsss (#26) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz olvasó a Boxban is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Bozek válasza Soponyai (#23) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom akkor a Sony-tól sincs semmid otthon, azt a márkát is szabotálod. Mert hát ugye a Quantic Dream játékai sokáig csak PS-re voltak elérhetőek, épp az exkluzivitás miatt. Vagy az nem fájt, csak az Epic Store ellenszenves?

Mondjuk nálam van pár kliens (Steam, Epic, Origin, Ubisoft, GoG) fent, de nem zavar.

(#27) Lord Myn A GoG egy jó kezdeményezés, de azért még van hová fejlődni. Amúgy ha ott akarsz felhőmentést, akkor ugyanúgy kell a kliens, nem csak például egy Google- vagy Facebook-bejelentkezés. Vettem onnan is játékot.

[ Szerkesztve ]

(#30) Lord Myn válasza Bozek (#29) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Akar a fene felhőmentést... (bár tény, hogy néha kényelmes). Az offline világot sírom vissza. Nekem nagyon tetszik a GOG játékoknál, hogy csak feltelepítem és megy net nélkül, bejelentkezés nélkül, optikai lemez nélkül... (mint a régi szép időkben, ja tényleg, a GOG-ból a 'GO' pont ezt jelenti :B )

Egyébként nekem is majdnem ez az 5 kliens fut, csak a GoG helyett Rockstar. :K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#31) Bozek válasza Lord Myn (#30) üzenetére


Bozek
nagyúr

Néha játszok laptopon is, ott azért nem baj, ha van felhőmentés. Mondjuk 2 GoG-os játékot vettem meg, a Human Resource Machine-t és a 7 Billion Humans-t. Általában olyan játékokkal játszok, amihez gondolkozni kell.

(#32) Lord Myn válasza Bozek (#31) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én mindenen (is) játszom, egy a lényeg: x86 alapú legyen (Desktop, laptop, tablet, kávéfőző...). 200+ GOG játékom van, de még be van pár wishlist-ezve. A játékok olyan 60-70%-a kalandjáték, szóval én is a gondolkodósat szeretem. :K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#33) - = Zk = - válasza retroid (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jelentem, a Heavy Rain-t feltörték... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) retroid válasza - = Zk = - (#33) üzenetére


retroid
senior tag

Mikor is jelent meg PC-re? :) Nyár közepén.... Most november vége van....
Beyond tartja magát még :D :DD

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#35) Lord Myn válasza retroid (#34) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Amúgy 11 éves hülye gyerek Pistikén kívül, egyébként, még warezol valaki? :F

"War does not determine who is right - only who is left."

(#36) Wesder válasza Lord Myn (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Elég sokan sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) - = Zk = - válasza retroid (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mikor is jelent meg PC-re? :) Nyár közepén.... Most november vége van...
a posztod nem pont erről szólt... de feltörték vagy sem?! Fel :DD lapozhatunk...

tartja magát?! jah...demeddig?! :D :DD

(#36) wesder
jogos, de csavart kérdés:
mi van, ha vki azért, mert ezzel "teszteli" a játékot mielőtt megveszi?! mert tudja, xar a munkabeosztása, és nem lesz ideje akkor és annyit játszani vele, hogy beleférjen a refund időbe :U
4 óra steamen és pár nap asszem?!

(#35) Lord Myn
pont, hogy a 11 éves hülyegyerek nem ért hozzá sztem...
öcsém 20+ és azt se tudja hogy kell "krekkelni"...
bnőm nagyobbik fia szintén zenész, 11 éves pont... azt se tudja mi fán terem a warez... igaz, Xboxot használ, nincs csipppelve semmi, eredetiben...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#38) Wesder válasza - = Zk = - (#37) üzenetére


Wesder
félisten

A leszedem ,tesztelem, tetszik, megveszemmel nincs gondom.
Én is csinàltam mikor PC-m volt. Boxon ugye max akkor tudok tesztelni, ha GamePass-ba bekerül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) - = Zk = - válasza Wesder (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én "sajnos" rendszeresen cisnálom, hiszen PC-s vagyok.. meg konzolos is,...
de tény, a Surviving MArst így vettem meg...
demo... 2-3 nap múlva letudtam csücsülni elé, 8 órát belevertem egyhuzamba, elbuktam a küldit, tudtam hol és miért, felnevettem, és megvettem a játékot, kiegekkel, passzokkal...

sok mentségem nincs, max annyi, hogy lsd Anthem... videón tetszett, akartam, megvettem... erre... namind1... volt is lesz is ilyen baki még

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) Wesder válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Wesder
félisten

De mondom ezzel nincs gond, mert ha nem tetszik, nem jàtszod végig, megy az uninstall.
A gond azzal van aki veri a mellét hogy neki minden ingyen jàr, mert ő, vagy a szükei neki összeraktak egy300-500k-s gémer gépet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) Hopkins95 válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én őszintén mondva már arra sem veszem a fáradságot, hogy leszedjem torrentről és kipróbáljam - pedig 4 helyen is regelve vagyok, de már évek óta nem töltöttem semmit 1-2 filmen kívül. Ha tényleg érdekel egy játék és esetleg nem akarom rá kiadni teljes árat, akkor megvárok egy akciót vagy megnézem pl. a cdkeys oldalon.

Amúgy ha megnézem a környezetemet, akkor azt veszem észre, hogy pl. a haverom aki régen nagyban torrentezett, ma már talán a profilja sincs meg, azt mondta nekem nemrég. Sőt, emlékszem, amikor kijött az új Call of Duty 4, akkor büszkén mesélte is nekem, hogy megrendelte webshopból és van hozzá Steam is, ami multiban a cheaterek ellen is véd, meg hogy kihozták neki házhoz dobozban a lemezt.

De ha megnézem a fiatalokat - pl. a 10 évvel fiatalabb tesómat - ő azt sem tudná pl., hogy hogy kell crackelni, meg nem is érdekli. Ami kell neki, azt megkapta anyumtól vagy tőlem. Mondtam neki, ha kell neki valami, akkor szóljon nekem és megbeszéljük. :)

Szerintem a Steam - legalább is remélem - sokunkat terelt át a vásárlás mezejére. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#42) - = Zk = - válasza Wesder (#40) üzenetére


- = Zk = -
félisten

naja...

(#41) Hopkins95
igen...
és nem akarom idekeverni nagyon, de idefogom, max takarítanak, meg elverik a seggem, de szvsz az Epic amit ezekkel az exkluzívokkal is művel, javában rátesz a warezra... persze, valahogy nekik is lendülni kell, de... kihagyom. megvan az okom rá, ahogy másnak is hogy szeresse
ez van.. lesz ez még másképp is.. :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43) Hopkins95 válasza - = Zk = - (#42) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk én ezzel abszolút nem értek egyet. Mert ha van hivatalos forrás, ahonnan be tudod szerezni, akkor miért torrentezzed le? Az, hogy a kiadó vagy a fejlesztő úgy dönt, hogy egy specifikus áruházban jelenteti meg a játékot, az miért jogosítana fel téged arra, hogy letorrentezzed? :U

De tegyük fel, hogy nem akarod feltenni az Epic Games Launchert a számítógépedre, mert paranoiás vagy vagy félsz valamiféle adatlopástól. Akkor még mindig ott a lehetőség, hogy megveszed a játékot Epicen, utána felmész a torrentoldalra és letöltöd.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#44) - = Zk = - válasza Hopkins95 (#43) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem veszek epicen semmit, várok.... ugyanis 100%-ban exkluzívot nem tudnak venni... fél-1 évre max.. nekem belefér...
persze tudom, vanm, akinek nem..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) Hopkins95 válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az meg a másik dolog, hogy 1 évnél egy nagyobb játék sincstovább exkluzívan az Epicen. Mondjuk azzal nincsen bajom, ha valaki letölti amíg csak Epicen van, utána viszont megveszi a számára kedves platfromon. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#46) Bozek válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Surviving Mars (maga az alapjáték) múltkor pont ingyen volt Epic-en, be is szereztem.

(#42) - = Zk = -
"de szvsz az Epic amit ezekkel az exkluzívokkal is művel, javában rátesz a warezra"
Neked is felteszem a kérdést: bojkottáltad a Sony-t is, mert csak PS-re volt elérhető a Quantic Dream 3 játéka?

[ Szerkesztve ]

(#47) - = Zk = - válasza Bozek (#46) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mih?! :U
ez hogy jön ide? én pl pont a Metro-ról beszéltem, nem az, amit a Sony-val karöltve csinál
DE.. ha már felhoztad, én lennék az első prémium előfizetője az Epicnek, HA a Sony "majdhogynem összes" exkluziv játéka CSAK oda jelenne meg.. de nem... 1-2 cím.... ami mondjuk engem nem nagyon hat meg.. de ez az én egyéni szocproblémám, tudom

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#48) Lord Myn válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én soha életemben nem torrenteztem, pedig ~30 éve vagyok PC-s és ~15 éve dolgozom informatikusként. Kb. a 2000-es évek elején warezoltam utoljára (akkor még ftp-ztünk). Azóta, ha kell valami megveszem (lehet yt videókat nézni róla, szóval nem vesz az ember zsákbamacskát, de ha így sem tetszik akkor meg ott a refund opció). Szenvedélyes játékgyűjtő vagyok, 500+ PC-s játékom van, szerintem ha életem hátralévő részében csak játszanék, akkor sem tudnám mér végigjátszani őket.

2010 óta vártam, hogy a Heavy Rain kijöjjön PC-re (a Fahrenheit és az Omikron nagy kedvenceim voltak) már ott tartottam, hogy PS3 emulátoron fogom végigjátszani, ha valaha lesz belőle stabil verzió, erre csak kijött PC-re a Beyond-dal és Detroit-tal együtt. Amikor bejelentették, hogy Epic exklizív lesz, az volt az a pont, amikor beregisztráltam oda.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#49) - = Zk = - válasza Lord Myn (#48) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én akkor regeltem volna epicre, ha a CP2077 CSAK oda jelenik meg

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#50) Lord Myn válasza - = Zk = - (#49) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Az nálam GOG-os lesz! :K

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.