Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gecc mekkora sonkák!!!!!

amúgy nemsunáznám

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Móci


Móci
addikt

Szeretem, ha van egy kis felesleg a nőn, nem csont és bőr, de ez tényleg nagyon sok zsír.
Viszont frankó sonka lenne belőle, s ha még a zsírját is kisütnénk... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#3) old gray


old gray
addikt

Liptai Claudia jutott eszembe a képek láttán.

Nem szexi...persze más lenne a képlet pár sör+feles combo után. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4) whiz


whiz
aktív tag

Akkor most ez fog megjelenni mindenki bejegyzései közt? :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5) asci


asci
tag

Szép arcuk van.

(#6) Vandit. válasza whiz (#4) üzenetére


Vandit.
addikt

Gondod van ezzel? :)
ABE a kommentelők stílusát kifogásolja én meg magát az elhízást és ezt a kinézetet kifogásolom. Szerintem nem szexi, h 6 melle van a nőnek, amiből 4 a hasán van... :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) Dany007 válasza old gray (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek. A szépséget látom benne. Vagy inkább aaa hmm nemtom... Pár feles után biztos szebb na. Kicsit tényleg sok a fölösleg.
Olyan ez, mint amikor meglátod a reklámban, hogy huh de íncsiklandó ez a hamburger, milyen jólnézki ahogy folyik ki a mustár, meg az a hatalmas marhahús, a saláta hmmm!...
Aztán amikor elmész és megveszed akkor döbbensz rá, hogy ennek köze sincs ahhoz, amit a reklámban láttál...

Amúgy a grafikus kollegák jó munkát végeztek :)

Amúgy az első kép kivételével a többi annyira nem vészes. Sőt, amelyiken 4-en állnak egymás mellett, ott kifejezetten bejön mindegyik!
A többi kép se olyan vészes... hááát... De egyértelműen látszik, hogy a beállítás és az előnytelen ruhaválasztás mind arra irányult, hogy kiemeljék a hájat, meg a dagadtságot! Ez szerintem egyértelmű, meg akarták mutatni az elhízottságukat.
Csak azt nem értem, hogy ezek után miért csodálkozik bárki is azért, mert ezt mi észre is vettük... :F
Igen, dagadtak. Legalábbis az első az nagyon. De a beállítás ruhaválasztás szerint pontosan ez volt a cél! Hogy megmutassák, ők dagadtak... Akkor hol itt a gond (ill. a másik topicban) ha én ezt le is írom?

[ Szerkesztve ]

(#8) Vandit. válasza Dany007 (#7) üzenetére


Vandit.
addikt

Én tutod mit látok? Elhízott nők fotosoppolva, ennyit látok. Nem kéne megideológizálni, hogy rendben van a súlyfelesleg.

Szerk: Erről van szó, itt leírhatod, nem fogok rimánkodni miatta, mint ahogyan a másik topikban egyesek tették. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9) whiz válasza Vandit. (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Nincs.

Amúgy érdekes, hogy a cikk csak a külsőről szól, mármint, hogy az elhízottak is lehetnek szépek - és szerintem a képek nagyon jók, nekem kifejezetten bejön mind, pedig nem vagyok oda a túlsúlyos nőkért.
Ehhez képest nálunk mindenki rögtön azzal jön, hogy juj ez milyen egészségtelen, meg minden (extrémebb esetben azzal indokolva, hogy az én adóforintjaim így meg úgy - ez már szerintem röhejes).
Az egészség egy másik kérdés. Az biztos, hogy a súlyfelesleg nem egészséges, de ezek a képek nem is azt akarják mondani, hogy ők így az egészség mintaképei. Csak azt, hogy nem csak vékony csajokat lehet szétfotosoppolni, meg jó fényviszonyok mellet fényképezni azért, hogy szép képek készüljenek nőkről (az megint egy másik kérdés, hogy kinek mi tetszik, de továbbra is az az egyéni véleményem, hogy jól sikerült képeket láthatunk).

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Azt nem mondom hogy beindultam tőlük, de ezek a nők nincsenek vészesen elhízva. Egyébként ismerek 2 srácot is, akik az ilyen típusú nőket szeretik...

Rip and tear

(#11) pityeszka


pityeszka
őstag

Nem csúnyák és nem is szexik.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#12) troller


troller
senior tag

Ha ez neked durva, akkor nézz meg 1-2 duciszex filmet, tuti kibuknál. :D És érdekes módon annak is megvan a közönsége, különben a készítők becsődölnének, nem az újabb filmet forgatnák. Szóval think different ;]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#13) #53246592


#53246592
törölt tag

Szepek es szexisek. Lehet fotosop nelkul mast mondanek :) Persze leadhatnanak par kilot, akar az egeszseguk erdekeben, akar azert hogy egy picivel meg szebbek legyenek.

(#14) keIdor


keIdor
titán

Én is szeretem ha van mit fogni a nőn, nem ilyen modelféle csont és bőr.
Ez már kicsit sok. Bár annyira nem vészes, 3 feles után jójez.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) fekeandras


fekeandras
őstag

Ha 10-12 kilóval könnyebb lenne... :B

(#16) Vladi


Vladi
nagyúr

Még mindig ezen pörgünk? :U Neked nem teccik kész. Tudomásul vettük.

Részemről ebben a sorrendben jó lesz. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Szerintem is egy nőn legyen mit fogni, de azért mértékkel. Egyik véglet sem jó.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) Gergő_


Gergő_
őstag

Az a baj ezekkel a képekkel hogy ezekkel az arcokkal bármilyen testet el lehet adni.
Ezért nagyon irrealisztikusak számomra. Ezek nem igazi duci nők képei.
Volt régebben azt hiszem a Dove-nak egy ilyen természetes szépség kampánya. Szerintem az egy jó határvonal.

[ Szerkesztve ]

(#19) caizzz


caizzz
aktív tag

1800 dolcsiért bárkinek szerzek ilyen csajokat. Max nem ÉVI lesz, hanem .AVI :DDD

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#20) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Vegyetek szemüveget...
Megnéztem a képeket, a hozzászólások alapján teljesen elhízott, alaktalan nőkre gondoltam, kikről csüng a háj, ezzel szemben retusált, arányosan telt nők képeit találtam. Egyiken sincs kóros súlyfelesleg! Esetleg az első képen szereplő hölgynél beszélhetnék kóros feleslegről, kinek kissé nagy a feneke, de a többiek teljesen normálisan néznek ki!

Ui.: Nő vagyok, 163 magas, 68 kiló, vagyis az 5 kiló pluszommal már én is egy "dagadt, gusztustalan, sonkás állat" kategóriába sorolhatom be magamat. :((( ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#21) Eastman


Eastman
őstag

Volt nem is egy hasonlóan telt barátnőm. Nem tudjátok mi a jó. :N
Hálásak és odaadóak. Szép emlékek maradtak bennem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) concret_hp


concret_hp
addikt

a 4 fős képen a jobboldali 2 kimondottan jól néz ki sztem :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#23) runner 125


runner 125
nagyúr

Egyébként van köztük 1-2 aki nálam még elmegy, és pár dgás után bomba nő lenne. ;]
..nah meg amúgy is, kissé telt nőről is lehet előnyös fotót készíteni, de nem olyat, mint rögtön az első.. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#24) tildy


tildy
nagyúr

ezek nem kövérek.
Max husibbak, de közel sem kövérek. Kb olyan vagyok mint a baloldali. Baromira nem érzem magam kövérnek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ezek olyan nők, akiknek alapjában véve jó alakjuk van és nagyon szép arcuk. Csak elzsírosodtak. Ezért még szépnek mondhatóak. De ha nincs meg ez a szép arc, és a női forma, akkor inkább kihagynám..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26) Lauda válasza tildy (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Neccesek szerintem, kb 10-15 kg folos van rajtuk. :)

(#27) fekeandras


fekeandras
őstag

Bazze mondjatok amit akartok szerintem nem néznek ki rosszul. Nőiesek. Ok van rajtuk kb 10-15kg felesleg. Na és akkor mi van? Egy 45kilós 190magas botsáska éhezőművész topmodell talán jobb?? Akkor már inkább ilyen legyen.

(#28) tildy válasza Lauda (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

A baloldalin??
Koverezz le akkor engem is:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Lauda válasza tildy (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Azon is van egy tizes legalabb. :) Nem kovereztem le senkit, Teged foleg nem, de azon a csajon van felesleg boven. :B

[ Szerkesztve ]

(#30) tildy válasza Lauda (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem ennyi legyen max rajta. :DDD Totál nem gáz:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) tibi666 válasza tildy (#24) üzenetére


tibi666
senior tag

a jobb oldali karja vastagabb mint az enyém, szóval kövér.

(#32) Racecam válasza tildy (#30) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyáltalán nem gáz, ne is foglalkozz velük. Fogalmuk sincs mi a jó. :N

A csajok közül bizony van amelyik nagyon is szexi! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#33) caizzz


caizzz
aktív tag

Álmodjatok szépeket. ;] :DDD

marakujás kőbányai

(#34) Lauda válasza tildy (#30) üzenetére


Lauda
félisten

Persze h nem gaz, ez csak egy velemeny ami szubjektiv, mint minden velemeny, amit ember alkot. :K Nekem kicsit ducik, azert latszik a plusz rendesen, de a lenyeg h o jolerezze magat a boreben. :)

Racecam Tudjuk mi a jo, csak egy pelda a sok kozul:

;] :K

[ Szerkesztve ]

(#35) Racecam válasza Lauda (#34) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Figyi, ez nem arról szól, hogy kik a jobb csajok, hanem, hogy szexik-e, vagy nem. Legalábbis én így olvastam a topic illetve az írás címét.
Erre válaszoltam.

cizoe: Szélsőséges példák nem érnek! :N

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36) Lauda válasza Racecam (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Epp erre irtam, hogy a velemenyunk szubjektiv, ami Neked sexi, az lehet nekem nem es forditva. ;)

(#37) Racecam válasza Lauda (#36) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, de mégis úgy gondolom nem értetted meg teljesen. Vannak a hibátlan alakú, vagy "manökenszerű" szépségek. Ők szépek, jó rájuk nézni (persze nem mellesleg szexi-k is) De ettől független, hogy egy nő szexi-e, vagy sem. Nem kell ahhoz szeretned a ducibb nőket, hogy valakiről azt gondold, hogy az esetleges súlyfeleslege ellenére is nagyon szexi. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#38) Lauda válasza Racecam (#37) üzenetére


Lauda
félisten

A topik cime Szexi vagy nem? Innentol fogva minden velemeny az egyeni meglatasra van bizva. Van egy termeszetes alak, amit mndenki ismer ferfinal/nonel, ahol nincsen semmi felesleg, ezt vehetjuk alapnak. :) De csak magamat tudom ismetelni, mindenfele megiteles szubjektiv, lehet Neked sexi, Nekem nem az es forditva. :)

(#39) Racecam válasza Lauda (#38) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Látom, még mindig nem tudtad felfogni amit írtam, de nem baj. :N

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#40) Lauda válasza Racecam (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek szerint tenyleg nem. ;) De szerintem te sem erted amit en irtam. :N

[ Szerkesztve ]

(#41) tildy válasza Lauda (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

A termeszetes alak meg az , amit linkeltél? Szvsz korántsem.

Tibi666: tudjuk , meg ráadásul barnák is... :P

Szvsz az (extrém)kövérség már az, amit cizoe is linkelt. De aki szerint amit én linkeltem, az azon lévő bal oldali csaj kövér, az csináltasson szemüveget. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) #51736960 válasza keIdor (#14) üzenetére


#51736960
törölt tag

na, pont így gondolom én is :)

egyébként az egyik csaj nagyon hasonlít katie beckinsale-re (mármint az arca) szerintem ő a legcsinosabb.

nem utolsósorban pedig nagyon jók a fotók, igazi fényképészeti mestermunka.

(#43) finest


finest
őstag

Megvakultam a linktől!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#44) #53246592 válasza Lauda (#34) üzenetére


#53246592
törölt tag

Az elsö nekem nem nagyon jön be, bar lehet csak a poz elönytelen. Szerintem a vitaindito csajok közul ez a kettö sokkal jobban nez ki: [link]

(#45) truba


truba
tag

Szerintem szexik a lányok és punktum :D

(#46) Vandit. válasza tildy (#41) üzenetére


Vandit.
addikt

Oké, de ne legyen már divat a 10 kiló felesleg szerintem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#47) fekeandras válasza tibi666 (#31) üzenetére


fekeandras
őstag

Gyúrunk wazze? :DDD

(#48) GabN73 válasza tildy (#24) üzenetére


GabN73
addikt

nekem azok..mivel én se vagyok egy 180 kgs benga állat,inkább a véknyabb nő.... :K

(#49) GabN73 válasza GabN73 (#48) üzenetére


GabN73
addikt

mármint husik

(#50) runner 125 válasza GabN73 (#48) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerintem egyesek nincsenek tisztába az átmenetekkel..

Az én olvasatomban kb. így néz ki; kissé telt, telt-karcsú, telt, molett, kövér, extrém-kövér...

A fotókon látható hölgyek valahol a telt környékén vannak.. , de koránt sem kövérek. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.