Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blex


blex
senior tag

hát én azért nagyon nem izgulok emiatt.. :P

(#2) afk22


afk22
tag

Microsoft is megerositette:
link

(#3) mbale


mbale
tag

Érzésem szerint a 7x szériát próbálják majd belépőszintre bepozicionálni, wp8-at meg közép/felső szegmensbe.

Zag Zag

(#4) Juveman


Juveman
tag

Hurrá!!! :C Remélem karácsony előtt megkapjuk,és nem csak kezdőképernyőt,mert akkor betöröm az ablakot,ha értitek mire gondolok.

(#5) moleculez


moleculez
veterán

vennek en wp-t de ilyen bizonytalansagok mellett, a sok halogatassal elmegy a kedvem veszek mast. Pedig 900-t szeretnek, csak megvarom mit hoz 7.8-al.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) tdd587 válasza mbale (#3) üzenetére


tdd587
őstag

Ez lenne a legjobb, mert akkor az első generációs telefonok is frissülnének még egy darabig és a fejlesztők sem zárnák ki teljesen a platformot, mondván, hogy úgyis halott.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#7) gerilee


gerilee
aktív tag

Ez jó hír. Épp azon gondolkodom, hogy venni kéne egy Lumia 800-at, mert ingyé' aggyák' a Trénél... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#8) Juveman


Juveman
tag

Elop lehet ráfenyített a kopaszra,azt lekevert egy csicskapofont. :D

(#9) littlelion21


littlelion21
addikt

De jó lenne már valami konkrétumot hallani....mikor is volt a Dev.Summit, pont 5 hónapja...?

(#10) BiP


BiP
nagyúr

Ez nem újdonság. Amikor bejelentették, hogy nem kapjákmeg a wp8-at az első Lumiák, már akkor mondták, hogy ettől függetlenül jönnek frissítések.

(#11) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

A semminél ez is több! :DDD

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#12) bendzso


bendzso
senior tag

Nem volt szó olyanról, hogy jönnek a WP8 megjelenése után is még 7.8-as készülékek, mondván az lesz az olcsó kategória? Valahol olvastam már ilyet, csak arra nem emlékszem, hogy találgatás vagy tény volt? :F

(#13) apollo12 válasza gerilee (#7) üzenetére


apollo12
veterán

hát ezt tudtam volna 710 helyett 800 vettem volna :W

(#14) Blyan


Blyan
félisten

Mondjuk a hosszú életről sokat elárul az, hogy 7.5 után egyből a 7.8-ra ugrottak. :D Lehetett volna 7.6 is, és mindenki nyugodtabb lehetne. :)

(#15) BiP

Lenne értelme, ha 7.8 után nem kizárólag a 7.9 jöhetne, és nem tovább. Hiszen a 8.x már az új platform.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#15) BiP válasza Blyan (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Pszichológiailag pont a 7.8-as verziószám a megnyugtatóbb, mint a 7.6.
Nagyobb ugrást sejtet, közelebb van a 8-ashoz, és van benne 8-as. Sima marketing.

(#16) Juveman válasza BiP (#15) üzenetére


Juveman
tag

Persze,ez olyan mint a 830 a 710 utódjaként van beharangozva,akkor miért nem 720?Hát mert WP8-as telefon száma nem kezdődhet hetessel.Ezért 7.8.

(#17) vince válasza Blyan (#14) üzenetére


vince
őstag

Hiszen a 8.x már az új platform

Ez a legkevesebb, íme egy lehetséges megoldás:
7.5
7.8
7.9
7.10
7.11
7.12
...

Bármeddig frissíthető :DDD

#18 OK, akkor ezeket átugorják, marad még néhány lehetőség :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#18) Blyan válasza vince (#17) üzenetére


Blyan
félisten

7.10 nem jó.

Anno 7.01 (prenodo és nodo) és 7.10 (mango) verziószámokkal operált a WP7, zavaró lehet. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) amanoba válasza Blyan (#18) üzenetére


amanoba
őstag

már megint olyan pesszimista vagy :P

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#20) Blyan válasza amanoba (#19) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, csak tapasztalt. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) moleculez


moleculez
veterán

de ha mar most tudjak, hogy a 7.8 sem franko, akkor minek kell igy kiadni? Tudom, hova csusztatnak tovabb, en ertem. De pl az aprobb valtozasokat integralni lehetne a 7.8-ba. Igaz akkor nem lesz hir a havi frissites...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) Lall válasza Blyan (#18) üzenetére


Lall
veterán

És ehhez, mit szólsz? 7.8, 7.81, 7.82, 7.83... :DDD ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#23) Blyan válasza Lall (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Lovely :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) kezman válasza Lall (#22) üzenetére


kezman
őstag

Jó koncepció, sőt 7.8. 7.8.1. 7.8.2. stb :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#25) blex válasza Blyan (#18) üzenetére


blex
senior tag

az mondjuk egy külön dolog, arról leginkább csak a fejlesztők meg a lelkes wp-fanok tudnak, a nagy többségnek a mango az wp7.5. nem hiszem, hogy ez probléma lenne.

(#26) zombinyul


zombinyul
addikt

A vegen annyi frissites jon, hogy a 7.8.48264849262 jobb lesz mint a 7.8. ;] Kulonbrn ennek orulok, nem felejtik el a 800-asom kicsi kiadasat. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#27) Alan[HUN] válasza moleculez (#21) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Mert ha most kiadnak egy monstre 7.8-at, akkor fél év múlva fejlesztői szempontból senkit nem fog érdekelni egy halptt rendszer. (Plusz a frissítéseket le is kell programoznia valakinek...) Ha viszont még húzzák, mint a rétestésztát, akkor tényleg meglehet a korábban említett WP7.x - belépő, WP8 - közép/felső kategória megoszlás, hiszen így ha valóban adnak ki, 7.x-el elég nyomott árat lehet elérni, hiszen az egy elmúlt rendszer. De ha nem lesz semmi komoly a főképernyőn kívűl a 7.8-ban, lehrt befejeztem a WP-s pályafutásom... (Mert ilyen hozzáállás nem lehet, és főzött ROM-al lehet tökölni, csak nem lesz annyival jobb...)

(#28) kezman válasza Alan[HUN] (#27) üzenetére


kezman
őstag

Ha bele gondolsz akkor fejleszteni fogják, gondolok itt a Symbianra, már rég eltemették de még mindig hegesztik a bellét, szerintem itt is úgy lesz.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#29) #19158016 válasza Alan[HUN] (#27) üzenetére


#19158016
törölt tag

Az MS nem igazán fog törődni a WP7 -tel, de a Nokia nem fogja magára hagyni a vásárlóit, és tovább fog rá fejleszteni.Az a pár dolog ami még hiányzik ( hangszínszabályzó,hangerő szétválogatás ), fél éven belül meg lesz.

(#30) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jó lenne ha nem hanyagolnák el az előző szériát...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#31) Sagaris


Sagaris
csendes tag

Szeva Mindenki!

Egy fejlesztő (nem microsoftos de közel áll hozzájuk) haverom azt mondta, azért nincs még kint a wp 7.8 mert így a wp8-nak állítanának konkurenciát azzal, hogy a lumia 800 és tsai nyomott áron megosztanák a vásárló közönséget így most megvárják míg a nagy debüt meg lesz, kicsit lanyhul az eufória és akkor kijön a a 7.8...
Amibe azért ha jobban belegondolunk van is némi realitás én 2hónapja vettem a 800-ast 57000HUF 2éves előfiz a Telenornál 5000HUF-os havi számlás, tegnap ránéztem ugyanez az opció most már csak 37000 wááá :S annyiért meg már ajándék egy új wp8-as 100-120e HUF-oshoz képest...

(#32) kezman válasza Sagaris (#31) üzenetére


kezman
őstag

Van benne valami, én a 710-et vettem fél éve két év hűséggel 50-ért a T-nél most a 800 Dominóval 40, hát ez van. De nem bántam meg, telefon piacon ez van, itt csak bukni lehet ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#33) Romvr válasza Sagaris (#31) üzenetére


Romvr
őstag

Én 2 hete vettem függetlenül, 0 perces 710-es 27-ért... bevezetésnek a WP-ok világába jó, és ennyit még megért nekem. Igaz néztem a 800-ast is, nem lett volna sokkal drágább (+20k), de gondoltam ha nem tetszik mégse a dolog akkor csak 30-at vágtam a kukába nem 50-et.
Minden esetre remélem lesz a 710-es formatervével (kerekített sarkok, nyomógombok) WP8-as telefon is. Mondjuk 720-as néven.

Bár ha ennyit nyújtják a WP7.8-as frissítést akkor szerintem az alsó-közép kategória megjelenését is ennyit fogják nyújtani. Talán jövő nyárra már lesz valami :DDD
Ha meg csak egy kezdőképernyőt kapunk, akkor azt hiszem nem fogom túlerőltetni a WP-ok témáját. Majd ha lesz ZS akkor esetleg 1 év múlva rátérek a témára. Ha meg nem lesz, marad a 710-es. Nálam a telefon 2 évente cserélődik, nem 2 havonta mint ismerősök némelyikénél.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#34) kezman válasza Romvr (#33) üzenetére


kezman
őstag

Nekem is 710 van, amire kell azt tudja, még van másfél évem a váltásig, addig majd kiforrja magát a wp8 vagy nem :DDD valamikor én is cserélgettem ha kellett ha nem, mára már kiöregedtem belőle meg a sok mókolásból ;]

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#35) NGA válasza kezman (#32) üzenetére


NGA
addikt

"T-nél most a 800 Dominóval 40,"

Na azért ennyire nem olcsó: Nokia Lumia 800 Domino: 59 391 Ft

Ez azért 60e nem 40e

(#36) amanoba válasza NGA (#35) üzenetére


amanoba
őstag

Valamiért több fórumban is ennyiért emlegetik..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#37) Blyan válasza amanoba (#36) üzenetére


Blyan
félisten

Én is csodálkoztam ezen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#38) kezman válasza amanoba (#36) üzenetére


kezman
őstag

Igen, tényleg ennyi én is megnéztem , csak azért írtam mert múlt hét végén még tényleg 40 volt, itt fórumon többen is vettek vagy rendeltek belőle, azért írtam, úgy látszik visszaárazták :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#39) amanoba válasza kezman (#38) üzenetére


amanoba
őstag

Erről én nem is tudtam, hogy ennyiért vesztegették! :Y
Tuti vettem volna, ha időben hallom...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) kezman válasza amanoba (#39) üzenetére


kezman
őstag

Itt tudtam meg énis

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#41) kezman válasza amanoba (#39) üzenetére


kezman
őstag

Fél éve vettem a 710-et 50-ért, most meg olcsóbb volt a 800, dehát ez van, én ígyis meg vagyok elégedve ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.