Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) #90088192


#90088192
törölt tag

Tudod sokan szellentenek azért mert valamilyen bélproblémájuk van(Nekem is főleg amióta átköltöztem az ország másik csücskébe). Nekem a víz klór tartalma tette be a kaput egy műtéttel együtt.
Ha antibiotikumokon élek akkor nincs semmi baj, különben meg széllel belelt vagyok nem kicsit :DDD

Az áporodott szájszag sokszor gégefedő el nem záródásából adódik, illetve a bölcsességfogak is tudjak produkálni magukat, mert gyakorlatilag sebes a szád belülről folyamatosan és a nyálad bontja a vert(a fogszabályzás előtt/alatt megtapasztaltam ezt is).

Az hogy koszos a ruhám és budos vagyok...Ha 40 fok van kint a napsütésben a tetőtérben 65-70 is lehet. Szerinted nem izzadok? Mit tudok csinálni a következő munkánál meg a ház alatt fetrengek a porban sárban.

A lábam budos, mert a munkavédelmi bakancs kötelező, levenni nem tudom sokszor 16 órán keresztül, ahogy írtam 40 fok árnyékban a lábam is izzad nem kicsit. Minden nap új zokni, de sokat nem segít az ügyön.

Allergia az orr folyása folyamatos, vagy egy zsebkendővel betömöm az orrom vagy percenként fújom, de is sokszor nem tudom időben elvenni a zsebkendőd vészmegoldás kis zöld 120-al tolat amíg odaér a zsebkendő, mert különben valami nyúlánkság hagyja el az orromat(megoperáltak, kaptam olyan Botox injekciót hogy 6 hónapig nem ereztem a jobb oldalát az arcomnak, így azt sem ha folyik az orrom, most kezd lassan visszatérni az érzés).

Az hogy vakarózok(igaz nem az ágyékomat) az meg mar tényleg csak hab a tortan, száraz a borom nem kicsit.

Es igen van barátnőm, de tudja nem azért csinálom mert igénytelen vagyok, hanem azért mert szerencsétlen genetikai selejt vagyok. Csak ugye a leány az egészségügyben dolgozik, és tudja miért van ez :R

Az hogy valaki vulgáris, az az igazi igénytelenség, mert lehetősége lenne magát kifejezni olyan módon, hogy mindenki röhögjön és mégis ugyan azt mondja :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.