Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Egérke, túl sokat foglalkozol a nyomikkal. Gyere inkább játszani az :L-be, vagy Feri történetét igazgatni. ;)

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Egyet értek az előttem szólóval :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mindkettőben jelen vagyok, ráadásul a szóláncban is. Egy kis magánszórakozás nekem is jár. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) pgyorgy59


pgyorgy59
csendes tag

Vajh miből derül ki hogy sportoló? Szerintem azok nem szívesen vennének részt ilyen bugyuta reklámban.
Persze ezt remélem csak....

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Te még mindig nem érted, hogy ez kb. olyan, mintha Johnny Bravo hajlakkot reklámozna. :D Semmi értelme az egésznek és direkt nincs értelme.

(#6) Vakegérke válasza pgyorgy59 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Linkeltem az előző írásomat, és ott, vagyis a topicjában szóba került, hogy ez a fazon nem akárki, hanem valami híres sportoló. Mondjuk érdekli a micsodámat, hogy kicsoda, én csak azt látom, hogy adott egy önteltnek, ráadásul buta embernek bemutatott valaki, aki eladja magát. Ha nem is egy tál lencséért teszi, én biztos, hogy a helyében nem vállaltam volna ezt a szerepet.
Nem kaszált még elég pénzt sportmúltjában? Jó, nem kell mondani, én is tudom, hogy van egy olyan, hogy telhetetlenség.

Crystalheart: "Semmi értelme az egésznek és direkt nincs értelme."
Annak meg mi értelme, hogy egy ember ilyen mértékben lealacsonyodik csak azért, hogy több pénze legyen?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Crystalheart válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem mondom, hogy tetszik a reklám, a régebbi ötletesebb volt, meg a muszklimanusos amerikai verzió tényleg lol, de ha annyi pénzt adnának érte, amennyit ennek a pasinak, lehet, én is elgondolkodnék rajta. :DDD Az amerikai reklámbiznisz nagy pénz ám.

Az ilyen reklámoknál a színészeket hagyni kell, legföljebb a szerzője lehet rossz. Azt sem tudhatod, hogy milyen egyéb snitteket vettek föl ezekkel párhuzamosan a zöldszobában, amiket aztán kiszórtak, mert nem bizonyultak elég agyatlannak, és a színész sem tudhatta, hogy a sok ökörségből mi fog végül belekerülni az egyes reklámokba.

[ Szerkesztve ]

(#9) pgyorgy59 válasza Vakegérke (#6) üzenetére


pgyorgy59
csendes tag

Nekem nagyon nem ismerős mint sportoló. Na ettől még lehet. Érdekes. A Beckhamet láttam reklámokban, de azt nyugodtan lehetett vállalni. A lóvé az lóvé....

A jó nem mindig jó, mint ahogy a rossz sem biztos hogy rossz !

(#10) Vakegérke válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem színész, csak egy beugró muszklimanus. Fogalmam sincs, hogy milyen szerződést íratnak alá vele, de ha vakon elvállalja az öntelt bugris, buta szerepet, miközben van mit a tejbe aprítania, akkor tartok tőle, hogy neki testhezálló ez a szerep.

pgyorgy59: Nagy úr a pénz, és az én jövedelmem bizonyára zsebpénz egy ilyen kategóriájú manusnak. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy felvállalnám azt a szerepet, amelyet rábíztak, fizessenek bármennyit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Crystalheart válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Attól még színész, legföljebb nem színművész, bár ez igen szubjektív, pl. a reklámban nem hangsúlyoz rosszul.

A Wikipédia adatlapján egyébként kiderül, hogy rögbis és színész is, kisebb televíziós szerepei voltak a reklám előtt, valamint hogy ez hozta meg neki az ismertséget.

[ Szerkesztve ]

(#12) Vakegérke válasza Crystalheart (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy előttem ismert lett, az biztos. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Na vazz, kellett nekem pofáznom :D

Picike8
Nyomikkal? Mire is gondoltál itt pontosan, fejts ki légyszi.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#14) Vakegérke válasza Dr. Romano (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na vazz, ez az egész csakis érted van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Dr. Romano válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát... szóhoz sem jutok.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) moonlight115


moonlight115
tag

Szerintem Picike8 valami ilyesmire gondolhatott:

Reményik Sándor: Ne ítélj

Istenem, add, hogy ne ítéljek -
Mit tudom én, honnan ered,
Micsoda mélységből a vétek,
Az enyém és a másoké,
Az egyesé, a népeké.
Istenem, add, hogy ne ítéljek.

Istenem, add, hogy ne bíráljak:
Erényt, hibát és tévedést
Egy óriás összhangnak lássak -
A dolgok olyan bonyolultak
És végül mégis mindenek
Elhalkulnak és kisimulnak
És lábaidhoz együtt hullnak.
Mi olyan együgyűn ítélünk
S a dolgok olyan bonyolultak.

Istenem, add, hogy mind halkabb legyek -
Versben, s mindennapi beszédben
Csak a szükségeset beszéljem.
De akkor szómban súly legyen s erő
S mégis egyre inkább símogatás:
Ezer kardos szónál többet tevő.
S végül ne legyek más, mint egy szelíd igen vagy nem,
De egyre inkább csak igen.
Mindenre ámen és igen.
Szelíd lepke, mely a szívek kelyhére ül.
Ámen. Igen. És a gonosztól van
Minden azonfelül.

1939

:D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.