Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) dudi


dudi
senior tag

na akkor én is megosztom a véleményem a telefonról...
Jól működik, de az 1.4GHz-t tényleg nem lehet érezni, kevés ez az 512mb ram.
De ettől függetlenül örülnék, ha nem 60-80 mb ram lenne szabadon alapból. Futó alkalmazások és szolgáltatások (a google-k kivételével): LauncherPro, GO sms, lookout, touchpal contacts, battery monitor, k9 mail, beautiful widgets, traffic counter, jorte, alarmdroid.
Ugyanez egy cm7-en szintén 512 rammal az előző mobilomon 160mb szabad rammal futott.

Kikapcsoló gombbal rakom le a hívást -> ezzel le is szakítom a teljes mobil hálózatról...

Elmászik a beállított csengőhang. De ezt azóta másik androidos telefonon is tapasztaltam, szóval ez inkább az sd kártya használata miatt lehet.

Baromi lassú az SD kártya számítógépre kötve. Ugyanaz a kártya blade-en 3 mega helyett 8-at hozott írásban.

Az akku-kezelése siralmas. 100%-ról 15%-ig rendben van kb, de utána vagy bír még 2-3 órát zenehallgatással, vagy kikapcsolt kijelzővel készenlétben 10 perc alatt lemerül. (mindig ugyanúgy töltöm, 100%-ra + min. 1óra még töltőn).
Kb. ehhez kapcsolódóan, kikapcsolásnál miért tart 2 percig, hogy tényleg kikapcsoljon? Mondjuk ezt csak akkor látom, ha lemerül teljesen, de akkor is... Ha hívás közben merülök le, várni kell 2 percet, hogy kikapcsoljon, tölt még 5 percig bekapcsolhatatlanul és csak utána tudom bekapcsolni és visszahívni a másik felet. Ez nagyon nem így van más mobiloknál, szóval ez is "alcatel feature".

Egyelőre ennyi volt bennem, ha lesz még, jelentkezem :D

Sounds like your fix is worse than your problem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.