Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64) Mr X válasza #19617792 (#63) üzenetére


Mr X
veterán

"amik vagy CM, vagy valami alpha-verziós gyári ROM alapján készültek... egyik jobb, mint a másik. részletes changelogot írni meg persze luxus. gányolás hegyek."

Te a changeloggal üzemelteted a telefont, vagy a rommal? Én speciel szarok a changelogra, ha a rom stabil és gyors.

"gyári launcher. aham, de melyik, az AOSP-s, vagy az openszósz ADW? a gyorsaságról eltérő a véleményünk, mert továbbra is laggol, mint a szemét. fagyni meg nem egyszer fagyott, az igen kellemetlen volt, mikor tegnap Maps közben kifagyott minden, majd 5 perc múlva döntött úgy, hogy újraindul. addigra járt le az ANR timer..."

AOSP-s, tudtommal a gyári Blade rom-ban az van. Az a szar a Nexus One-t is képes volt megakasztani. Azt volt az első dolgom lecserélni. Nem is akadozott utána a telefon. Mapsoztam, naviztam, használtam a telefont, sosem fagyott. Angry Birds szaggatott, az tény.

"nem kell semmin elgondolkoznom, mert nincs min. ismerősi körömben egyre többen panaszkodnak a droidos telefonokra, legyen az Blade, SGA, SGM, HTC, stb... korábbi telefonjaikkal, legyen az bármi, negyed ennyi problémájuk se volt. attól, hogy openszósz okostelefon OS fut rajta, attól még működnie kéne..."

Ne haragudj meg, de ez nekem annyit ér, mint llaci dumája, hogy az ismerősei nem tudják megkülönböztetni a Samsungot az iPhone-tól. Végigolvastam anno az összes XDA topicot, és a nagyobb android és Blade fórumokat. Keveseknek volt komolyabb gondjuk a Blade-del. Azok java is user error, főleg akik azt hitték, hogy ennyiért i4-es sebességet kapnak.

"ez is mutatja azt, hogy mennyire megbízhatatlan mind az OS, fw, flasher, mind a készülékek..."

Ahogy én olvastam, ez inkább a hardver gyengéjéből adódott. Van, akinek több tíz flashelést is kibírt, van, akinek a negyedik kinyírta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.