Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz, de mire ideér, bőven 200 felett lesz. :U

(#2) lezuvius


lezuvius
őstag

Most komolyan csak ez a ketto szin van? :(

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez a kiemelt I7 + S7E képlet igazából lassan minden kínaira igaz lesz. Mate 9 Pro, az új Meizu is talán ívelt kijelzőt kap majd, és így tovább.

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Igaz, hogy hasonlít a 2 nagyra, főleg az S7 edge-re, de szerintem így lett az idei egyik legszebb készülék!

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon jól néz ki, de engem valamiért zavar, ha nem hátul van az ujjlenyomat olvasó, de minden csak megszokás kérdése, ez a telefon ennyi kompromisszumot megér, az árát már nem annyira. :)

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Erősre sikerdett

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ebben melyik rész az Apple. A Samut még értem, de almát sem formában sem specifikációban sem a rendszerben nem látok :(

(#8) darvinya


darvinya
titán

OPA nem hang chip, hanem simán erősítő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#9) NeRo28 válasza Baggins86 (#7) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Mondjuk nézd meg a hátlapot és hasonlítsd össze az iphone 7-el!

(#10) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hát szerintem nem igazán a b20 az oka, hogy erre felé ismeretlen a vivo, sokkal inkább a prémium árazás miatt. Egy eustock vagy valami hasonló félhivatalos forgalmazó biztos nem vállalná be, hogy ennyiért a nyakánmaradjon. A kínai mobilok legyenek jók, de olcsók 😀

Motorola G51

(#11) mjani1172


mjani1172
addikt

Ez az ár komoly? Adó és közterhek nélkül? Hol van már az olcsó kína...
Ebből is látszik hogy ha valami jó azért zsebbe kell nyúlni, ez itt duplán is igaz.

(#12) #16820480 válasza joelke HU (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem is csoda, ennyiért itthon is simán veszel egy Huaweit vagy Samsungot is akár. Minek venne valaki ismeretlen és drága telefont?

De amúgy a Vivo igazán nem volt olcsó régebben sem. Ahogy az Oppo is utoljára talán akkor, amikor még billentyűs telefonokat csináltak.

(#13) -AD4M- válasza joelke HU (#10) üzenetére


-AD4M-
tag

meg lehetne rendes színben is :DDD

Allons-y!

(#14) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Egyszer veszek egy Vivo - t ! Amelyikre - cikkekből - emlékszem , mindegyik tetszett !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#15) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hm, tetszik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) dementor


dementor
senior tag

Kijelenthető, hogy megszűnt és nem is sokáig élt az olcsó és minőségi kínai teló. Az értékéből ez semmit nem von le, de mondjatok 1 nyomós érvet, hogy miért vegye meg bárki is pont ezt a típust?! :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#17) atike


atike
nagyúr

Mekkora kár a kijelzőért... Amúgy nem rossz.

(#18) berek21 válasza #16820480 (#12) üzenetére


berek21
senior tag

Pedig igyekeznek ők. A cégcsoporton belül(BRK) mindenki megtalálhatja a neki tetsző darabot. Vivo, Oppo, OnePlus tartozik a csoportba. Kaszálnak rendesen.

LG Velvet eladó!

(#19) prolad


prolad
őstag

Ejha, nagyon tetszik. A vivo meg mindig drágán adja a csúcsmodellt.

(#20) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Csák árány és rózsaszín?? :U nagyon csecse :DDD

(#21) Scrydhan válasza berek21 (#18) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

OnePlus is? Azt hittem kiléptek az Oppoból és szárnyalnak egyedül. Mondjuk tényleg van néhány érdekes ügye...

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#22) janos1988


janos1988
addikt

Rózsaarany. Ez most beleégett az agyamba kitörölhetetlenül... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#23) zack


zack
nagyúr

Ezekre a színkompozíciókra lehet aludniuk kellett volna még...Mondjuk 1 hetet. Vagy 1 hónapot.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24) #16820480 válasza berek21 (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, pedig az Oppo és Vivo annyira ugyanazt csinálja, hogy a reklámplakátjaikról már néha fel sem ismertem, hogy most éppen melyikről van szó... Az OP más kicsit, mert ők inkább nemzetközi piac felé mozdultak, ennek megfelelő kínálattal. Az Oppo és Vivo még mindig annyira kínai, amennyire csak lehet.

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jól néz ki.

(#26) Szilofon


Szilofon
tag

Tetszik és minden benne van.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#27) Silenzio


Silenzio
addikt

Ez a telefon maximum azért lehet izgi, mert kevésbé lesz értéktartó, mint az S7 Edge. Bár én azt is 140-ért vettem fél éve, alsó kategóriás előfizuval. A B20-at nagyon fájlalom, nem hogy utazni, még kirándulni se lehet így nagyon a mobillal. Pedig néha ki kell pattanni a betondzsungelből.

A mérnöki kivitelezésért minden elismerésem. A hardvert leszarom, félévente 40-50%-ot nő így is a teljesítmény a csúcskategóriában. Ha nem épp 80-100-at.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) Graphics válasza #16820480 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azokrol egy linket :) , mert nem találtam ilyet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) #65577472 válasza Graphics (#28) üzenetére


#65577472
törölt tag

(#30) bali


bali
tag

Amennyibe kerül, azért kapok már egy s7edget normális szervizháttérrel. Szerintem nem éri meg.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#31) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon ütős lett, tetszik.

kengyel

(#32) #16820480 válasza Graphics (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem találok most így hirtelen, de emlékszem, hogy ilyen 2008-2009 táján az egyik kínai tanáromnak Oppo telefonja volt, sima nyomógombos (még csak nem is qwerty), kb úgy nézett ki, mint egy kicsit kilapított K750i (szögletes, fehér, minimalista design).

(#33) #65577472 válasza #16820480 (#32) üzenetére


#65577472
törölt tag

Itt van egy modell 2008-ból:

(#34) fornettisuti


fornettisuti
veterán

E helyett inkabb OP

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35) #16820480 válasza #65577472 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, valami ilyesmi volt :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.