Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) DonElvis


DonElvis
tag

Teljesen egyetértek az előző hozzászólásokkal, ez egy jó és működő rendszer, valamint költséghatékony.

Haladni kell a korral.

A taxisoknak sem az überezőkön kellene köszörülni a nyelvüket, hanem átgondolni azt, hogy miért lehet az Uber olcsóbb. Persze ezen már taxis cég elgondolkozott, és ott is okoseszközök osztják a címeket, habár erősen le vannak maradva. Taxis ismerősöm nyilatkozott arról, hogy mibe is kerűl neki az, hogy egyáltalán dolgozni tudjon. Az autó fentartásán és üzemeltetésén kívűl komoly összegeket kell leperkálnia a (ha jól emléxem kb. 60K HUF/hó) a taxistársaságnak, ha egyáltalán címet akar kapni. Ha jól tudom a drosztért ahol áll, azért is fizetnie kell havi szinten (szintén 60K HUF/hó) a BKK-nak. Szóval kn 120K HUF minusszal indúl egy hónapja úgy, hogy egy métert nem ment még az autóval. Ezek nagyon durva terhek, amelyektől az Uber mentesűl.

Volt mostanág vamailyen határozat, hogy az Uber törvényes-e vagy nem. Ha jól vagyok tájékozódva, akkor sikerűlt valamilyen megoldást találni arra, hogy az Uber törvényesen működhessen tovább. Innentől nem értem, hogy taxisok miért nem übereznek inkább.

Ami nem számít, az nem érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.