Hirdetés

2024. szeptember 1., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) csibe1 válasza DjFlanker (#4) üzenetére


csibe1
addikt

"A maradék kiszedése jó példa, viszont arra nem egy traktorost kell bérileg megfizetned, hanem egy olcsóbb bérű (és sokkal könnyebben betanítható) karbantartót."

Ez érdekes. Idéznék az első hsz-ből:
"Marha nehéz a félreeső helyek (pl. Alaszka) területeire gépkezelőket, dömper-sofőrőket találni, és jelentős extra juttatásért találsz csak olyat, aki ezért vállalja azt, hogy odaköltözik."

(Vajon miért? Ez annyira meglepő? :W Költözzön oda CEO meg a pereputtya, gond megoldva.
Vigye a részvényeseket is. ;] :D )

Ha gépkezelőt csak jelentős plusz pénzért találsz, több ok miatt; miből gondolod, hogy más egyéb munkára majd olcsóbban találsz munkaerőt ilyen helyekre. Ha találsz, erre az éghajlatra...
Esetleg már ott állnak valamelyik gyárkapu mögött a vadiúj robotok ezrei, munkára készen? :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#42) DjFlanker válasza csibe1 (#41) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

"traktoros" kell minden traktorhoz, járműhöz. A (helyben végrehajtható karbantartást végző, kisebb javításokhoz, cseréhez értő) karbantartó elég minden x-edik járműhöz, (tizedik, huszadik, ilyesmi).

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#43) opr


opr
veterán

Basszus, en miert csak most talaltam ra erre a cikkre?!

Na mindegy, az a helyzet, hogy nagyon erdekes volt olvasni (plane igy, hogy latjuk, hogy alakul a haboru), illetve csomo dolog volt benne, amirol nem is tudtam. A hobby-szintu kovetot megint az van, hogy elnyomja a NASA-SpaceX-zaj, es masrol kb nem is hall, ha nem megy direktbe utana.

Koszi szepen Cifu, ez is szep volt! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#44) Fred23


Fred23
nagyúr

(#45) Fred23 válasza Fred23 (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr



Alakul. Nem nézi más?

(#46) Cifu válasza Fred23 (#45) üzenetére


Cifu
félisten

Dolgozunk :DDD :W

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#47) gafz


gafz
csendes tag

A 2023 összefoglalóra egyre kíváncsibb vagyok. :R

(#48) Cifu válasza gafz (#47) üzenetére


Cifu
félisten

Jajj, de jó lenne, ha lenne időm rá. :DDD
Csinálom egyébként, csak per pillanat kb. márciusig van meg, és az elmúlt időben annnnnyyyyiiii minden történt... Én meg le vagyok maradva mindennel és még csak követni sincs rendesen lehetőségem a témát. :O

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#49) Fred23


Fred23
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.