Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

El is indítottam a pre-loadot. :K Folytathatnák ezt a jó sorozatot, előző hétvégén TF 2, most UT 3...

(#2) DarkByte válasza ígyvanferi (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

A mostani GameStar -hoz is Unreal Tournament 3 jár, 2k -ért erőteljesen megfontolandó. Feltéve hogy még valahol fellelhető belőle ilyen példány.

(#3) Hunter2


Hunter2
addikt

középeurópai idő szerint mikortól lehet vele játszani?

(#4) DarkByte válasza Hunter2 (#3) üzenetére


DarkByte
addikt

Írtam a cikkben, ha jól számoltam akkor 7 órától, vagyis már kevesebb mint egy óra van hátra.

(#5) Hunter2 válasza DarkByte (#4) üzenetére


Hunter2
addikt

23:50 van és még mindig nem aktív. :F

[ Szerkesztve ]

(#6) Hunter2


Hunter2
addikt

A májusi Gamestarhoz meg ingyen jár a full verzió ha minden igaz 2000 pénz az újság.Ez erősen meggondolandó mert ha Steamen akarod megvenni akkor átszámítva akciósan is 2800Ft és még lemezt sem kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#7) Rebell


Rebell
senior tag

Hy.

Lenne 1 Noob kérdésem. Mi értendő azalatt hogy ingyenes hétvége?
Ez vmi Steames letöltös dolog?

(#8) D1Rect válasza DarkByte (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Nincs egy darab sem belőle. :N Egyik cimbinek futottam egy kört, szinte mindenhol még aznap elfogyott.
(#6) Hunter2: Örülj neki, hogy nem szívatod magad szét a lemezzel.... :DDD Úgyhogy ez inkább előny.

[ Szerkesztve ]

(#9) cor válasza Rebell (#7) üzenetére


cor
őstag

az, steamen letöltöd, kapsz egy akcio idejére érvényes cd-keyt s játszol :K
(miutánlejár felajánlja h vedd meg ;) :D )

D1Rect
miért is? vagy telepited normál lemezröl v steamelsz, mi abban a szivás :F :U

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#10) DarkByte válasza Hunter2 (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Ott nálad lesz valami gond (Steam -et újraindítottad?) én már fél 8 kor játszottam vele, azt is csak azért mert a vacsora közbeni sorozatot nem kívántam félbehagyni. :U Egyébként engem nem engedett be szinte sehová, így tőlem szokatlan módon nagyon gyorsan felhúztam magam rajta és mentem inkább Team Fortress -ezni :D Majd vasárnap este még adok neki egy esélyt ha visszamegyek az albérletbe. A leginkább visszatartó erő az volt hogy amiket megnéztem játékmódokat, egyik sem nagyon jött be. Mintha rémlene hogy ebben az újban is van Onslaught illetve Assault szerű mód, én valahogy mégsem akadtam rá, vagy csak simán nem engedett be ilyen szerverekre (azt hiszem az UT3 topikban erre céloztak hogy a Steam féle verzióval csak a szívás van).

[ Szerkesztve ]

(#11) D1Rect válasza cor (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

Majd írok cikket mit szívtam a C&C The First Decaddel, és a Windows Live-al. Arról nem is beszélve, hogy akkor nem kell benne lenni a meghajtóban a lemeznek, nem csörög-zörög-rázkódik.

[ Szerkesztve ]

(#12) cor válasza D1Rect (#11) üzenetére


cor
őstag

mert az ut3 lemeznekk benne kell lennie? SPOILER -> nem :P
az h a wl milyen (xar) meg h az az akármi kéri a lemezt annak mi köze az ut3-hoz?

ha véletlen megnyekken a lemez, ( a szekrényben állva), akkor majd szépen letöltöm steamröl s ugy játszok tovább (s persze elötte uninstall volt, de erre most elég kevés esélyt látok még)

DarkByte
elözö ilyen alkalommal nálam semmi probléma nem volt, csak mire lejött s volt rá érkezésem, kemény 1 alkalom volt h probálgattam vele játszani, jóhogy ráugrottam a GS mellékletre utána :K

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13) D1Rect válasza cor (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt nem tudtam, úgy gondoltam ez is hasonló. Akkor respect nekik :R
Amúgy én is most vettem meg, csak még a Gearst toljuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Hunter2 válasza D1Rect (#8) üzenetére


Hunter2
addikt

Beadod a steamnek a lemez mellé kapott termékszámot és máris nem kéri a CD-t.

(#15) D1Rect válasza Hunter2 (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Okés, thx. :R

(#16) twollah


twollah
nagyúr

En ket ezer Forintert vettem meg a majusi GameStar mellekletekent.

Annyit boven megert nekem a jatek.

(#17) Prof01 válasza Hunter2 (#6) üzenetére


Prof01
veterán

Hmm.. asszem, holnap beszerzem, ha találok még. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#18) twollah válasza Prof01 (#17) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor huzzal bele, mert szerintem viszik, mint a cukrot.

(#19) D1Rect válasza Prof01 (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

LINK
Valami eldugott, kisforgalmú újságosnál próbálkozz esetleg. :U

(#20) Hunter2


Hunter2
addikt

Én régen sokatv játszottam a sima UT-vel meg a 2003-al , szerintem ezzel hogy vannak járművek benne eléggé elbaxták a játékot.Meg az alap géppisztoly működése is elég szar lett a sima UT-hez képest.

(#21) fpeter07 válasza Hunter2 (#20) üzenetére


fpeter07
veterán

én tdm-t meg dm-t szoktam eddig multiba játszani

(#22) twollah válasza D1Rect (#19) üzenetére


twollah
nagyúr

Nekem mar megvan...

Szerintem az utolso darabot vettem meg az ujsagostol.
A Gear of War-ral is nagyon kacerkodtam szombaton, de vegul nem vettem meg.

(#23) twollah válasza fpeter07 (#21) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem a hadjarat is egy jo moka.
Nekem nagyon tetszik, csak kevesen jatszak.

(#24) D1Rect válasza twollah (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Én eredetileg egy helyijárat buszjegyért mentem be az újságoshoz. 2 db GS-al jöttem ki. :)

(#25) fatal`


fatal`
titán

Ut99 után kipróbáltam, Gs-t megvettem. 2k-ért alap vétel:)

(#26) fatal` válasza D1Rect (#8) üzenetére


fatal`
titán

Még egy darab volt a Szigethalmi MOL benzinkúton :D Szerintem 1-1 darabot biztos lehet kapni máshol is, de pl. Gears Of Waros itt sem volt már.

A lemez hiánya meg inkább hátrány, mert még az sincs, viszont a lemezes változatot is be lehet aktiválni steamen is, ahogy meg is tettem, így két variáció is van és nem kell mindig 8gigát letöltögetni. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Hunter2 válasza fatal` (#26) üzenetére


Hunter2
addikt

Én a steames játékaimat egyszer szedtem le kb 4 éve, azóta is fentvan a gépemen.Szóval nem kell azt mindig letölteni, elég egyszer.

(#28) fatal` válasza Hunter2 (#27) üzenetére


fatal`
titán

Én is egyszer szedtem le őket, de sokan a c-re pakolják, ami winreinstallkor elszáll. Meg nem feltétlen tartanám mindig gépen. Jó ez, hogy van doboz meg lemez. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.