Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Firefly óta imádom, szóval jöhet! És hasonlít is nagy.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) Jeanne d'Arc

Félek hogy Perzsia hercege lesz a vége vagy AC. Egyik film sem tetszett a játék utan.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) smc válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


smc
addikt

Az a baj, hogy maga a sztori nem olyan különleges hogy jó film legyen, kb egy indie-tombraider utánzatot tudok elképzelni.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#4) energy4ever válasza Jeanne d'Arc (#2) üzenetére


energy4ever
addikt

Ahogy jatekban Lara Croft-ot masoljak, ugy valoszinuleg a filmben sem lesz mashogyan! Szerintem a mostani TR film jobb mint az AC, vagy a POP.

(#5) .LnB válasza smc (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valóban nem különlegesek. De ha már csak a helyszíneket megcsinálják a játékban látottakhoz hűen, akkor az elviheti a hátán a filmet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Gery9112 válasza .LnB (#5) üzenetére


Gery9112
őstag

A karaktereket, színészeket és a szöveget is oda lehetne tenni. Szerintem vevőbb lenne a nép egy Indiana Jones 2.0-ra, mint arra, hogy a 76 éves Harrison Ford lejárassa magát. Az a Kristálykoponyával már sikerült a kalandfilmek terén.

Az Uncharted játékoknál is a B filmes érzés, jó karakterek/szöveg és a helyszínek vittek mindent.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ha ő játssza majd, akkor elég durva edzéstervet fognak neki összerakni, mert most jelenleg kb egy Nathan Drake-nyi felesleg van rajta. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) oriic válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van az a pénz szerintem amiért hamar lefogyna a szerep kedvéért. :D

Live-Die-Respawn

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nem tudom mi sül ki belōle majd meglátjuk. Mindenesetre sokkal jobb választásnak tūnik,mint Vikander Lara Croftnak.

Life, Uh, Finds A Way

(#10) Mr. Spock


Mr. Spock
kezdő

határozottan várós! :K

(#11) Archttila válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Mi a baj vele? Izzig-verig az uj Lara... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#12) hombre[EU] válasza Archttila (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Láttam a filmet nem rossz. Szeretem Vikandert egy jó színésznō. Egy jó dráma színesznō. Ō nem egy action-hero "alkat". DiCapriot sem tudom elképzelni Spidermanként :) A TombRaider pedig egy egyszerū akciófilm. Ez persze csak az én véleményem.

Life, Uh, Finds A Way

(#13) #00137984


#00137984
törölt tag

Nekem a PoP Sands Of Time film kidolgozottságában és kalandfilmben a legjobbak közé került. AC és az új Tomb Raider film szinvonaltalansága engem is meglepett. Ezekhez képest a Tomb Raider 2013-as játékot, de még a 2001-es filmet is jónak találtam.

[ Szerkesztve ]

(#14) #00137984


#00137984
törölt tag

Várom az Uncharted filmet és egyszer talán megérkezik. A forgatókönyvet ne csapják össze, mert inkább kivárom mint a Nemzet Aranya 3. részét... Inkább ez, mint megint egy rossz Indiana Jones film. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.