Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nyisziati válasza Andrasz (#50) üzenetére


nyisziati
veterán

Neked szerencséd volt, de amúgy erre semmi garancia nincs. Én vettem már THL-t nem működő GPS-szel. De széles a repertoár, rengeteg garis eset volt révebben ezekkel. Pl. Jiayu rossz beszédhangszóró, Mlais rossz kijelző (egy szériának kb. a 80%-a rossz volt!) stb. Nem éri meg kísérletezni, zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

(#52) blueye válasza nyisziati (#51) üzenetére


blueye
veterán

Nagyon sok minden valtozott azota.
Azokban az idokben meg nem is letezett a Xiaomi (ne erts felre most is 9T Pro-t hasznalok, most mar talan a harmadik Xiaomi-m).
Sok szeriahibas keszulek volt a kinai brandek kozott, ezert is tudott szarnyalni dragan az iPhone, Samsung de meg a Nokia is valaha. Umidigi-t is hasznaltam harmat, ar/ertek aranyban nagyon jok voltak (S2, Z2, Z2 pro) de ma mar en sem valasztanam a top Umidigi-t, ezen elgondolkodnek pl. gyereknek pont azert amiert mar korabban irtak. De lehet h inkabb Xiaomi Redmi 8A Global-t vennek :)

(#53) aytukabozs válasza blueye (#52) üzenetére


aytukabozs
addikt

"Azokban az idokben meg nem is letezett a Xiaomi"

Szépítő emlékezet hmm? :)
Lehet hogy a STAR-ok megelőzték a sáómit, de a THL születésekor sztem már vagy 3 xiaomi 'évadon' túl voltunk... ;)

(#23) macikos

"Nemrég a Huaweii és a Xiaomi is hasonló szinten voltak"
Szerintem ebben tévedsz, egyik említett cég sem konkrét klónokat gyártó és árusító cégből nőtte ki magát mint az UMI (meg az pl az ulefone),
sőt mielőtt a Huawei beszállt az okosteló bizniszbe, a másik oldalon (hálózati eszközök), már bizonyított és hatalmas tőkével rendelkeztek amit meg kutatás-fejlesztésre tudtak fordítani.
Az első UMI-kat meg úgy legózták össze valami Sencsen alsói sufniban.
(Én is megégettem magam eggyel, van tapasztalatom :) )

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#54) blueye válasza aytukabozs (#53) üzenetére


blueye
veterán

Szerintem "picit" tevedsz de mindegy:
[Thl]
[Xiaomi]

(#55) nyisziati válasza blueye (#54) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezekből a cikkekből az derül ki, hogy a gyártást egyszerre kezdték (2013-ban), de a Xiaomi addigra már valóban 3 éve adta ki a MIUI-t.

A THL viszont 2016 óta már nem is ad ki új telefont, úgyhogy mondhatjuk, bebukták az üzletágat.

(#56) blueye válasza nyisziati (#55) üzenetére


blueye
veterán

Segitek hogy megertsd, de inkabb hagyjuk (a cikk szempontjabol tok mindegy):
"TypeSmartphones
Lifespan2002–present
Operating systemAndroid
Website thl.com.cn"

(#57) nyisziati válasza blueye (#56) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem kell segíteni, magamtól is megértem.
Inkább magadnak segíts, hogy megértsd, amit linkeltél.

A lifespan, az a cég "élettartama", amióta létrejött - máig.

Nekünk nem ez kell, hanem a termékek:

1Products Smartphones2013 2014 2015 2016 2017 References3External
.
.
.
2013[edit]THL W11 (2013)
5" FHD display, Android 4.2, 2000mAh batteryTHL T5 (2013)

.
2014[edit]THL T5S (2014)
.stb...

Vagyis a GYÁRTÁST 2013-ban kezdték el a W11-gyel és a T5-tel. 2017-től pedig nem adtak ki új készüléket.

Nekem volt T6 Pro-m, hát gáz volt. A GPS a kezdetektől nem működött, az aksija 2 óra SOT-ot tudott, a kijelzője ráeső fényben szinte eltűnt, a mellékelt fülhallgató rosszabb minőségű volt, mint egy Szokol rádió és sorolhatnám.
Ezután átnyergeltem egy Redmi Note 2-re, ég és föld volt a különbség. Nem is csodálom, hogy a THL befuccsolt.

(#58) blueye válasza nyisziati (#57) üzenetére


blueye
veterán

Kösz a segítséget itt abba kell hagyni.

(#59) nyisziati válasza blueye (#58) üzenetére


nyisziati
veterán

Így van, tisztázva lettek a tények, nincs mit ragozni rajta. Hello.

(#60) blueye válasza nyisziati (#59) üzenetére


blueye
veterán

Nem baj hogy nem érted :)

(#61) nyisziati válasza blueye (#60) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem te nem érted, de ne is zavarjon. Bár te már ELDÖNTÖTTED, hogy neked van igazad, úgyhogy nincs miről beszélni.

(#62) aytukabozs válasza nyisziati (#57) üzenetére


aytukabozs
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#63) adamson18


adamson18
csendes tag

Én még előrendelésben vettem ezt a telefont májusban, valamikor július elején jött meg azóta használom. A mobil gyors, stabil nem fagy szerintem szép a kijelzője is. Akku idő egy nap, de az aktív használattal. A wifi hotspot is nagyon stabil, simán veri a xiaomi hotspotját ezt nem kell újraindítgatni. Az összeszerelés is rendben van. Voltak hibák bugok a szoftverben ezeket javították pl, a beszédhangszórója halk volt, de ezt a szoftverfrissítéssel javították. A kamerája elég gyenge, de nekem megfelel, tudok vele élesképet készíteni. Ez egy 93 dolláros mobil. Ár értékben nagyon jó. És most lehet fikázni, meg hogy szar meg úgy néz ki mint a huwei, de szerintem az összes telefon ugyanúgy néz ki. Sőt a következő telóm is umidigi lesz.

(#64) macikos válasza adamson18 (#63) üzenetére


macikos
addikt

Csatlakozom!

Én szeptember óta használom. Hibátlan. A bugokat javították. A kamera gyenge, de kit érdekel?
Tok, fólia nélkül használom. Sehol semmi karc, leverődés.

Olvastam ilyen kommenteket, hogy "mennyire ciki egy ilyen telefon", stb. meg hogy nem mernék megvenni egy boltban, olyan olcsó, égő lenne. Eszméletlen... komolyan ez számít? Attól jó valami, mert drága?
Ráadásul az emberek 90%-a ugyanarra használja a telefonját. Facebook, Instagram és kész. A 108MP,stb. képekre is nagy szükség van, amikor a Facebook megjelenít belől 2-3 megapixelt, attól függően, hogy mennyire butítja le...

(#65) adamson18 válasza macikos (#64) üzenetére


adamson18
csendes tag

Pont így gondolom én is mint te. :) Amúgy a játékokat is tök jól viszi. Az is tetszik amikor azt mondják, hogy huawei másolat. 😀

(#66) macikos válasza adamson18 (#65) üzenetére


macikos
addikt

Nekem rendre mindenki valami hiper-drága telefonnak, többnyire iPhonenak nézi... főleg hogy a Nova Launcher miatt nem a stock gagyi Androidos, Google keresőmezős téma jelenik meg, amikor feloldjuk a telefont.

(#67) Namelesske válasza macikos (#64) üzenetére


Namelesske
addikt

Mennyiért vetted?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#68) macikos válasza Namelesske (#67) üzenetére


macikos
addikt

30e, gearbest

(#69) Namelesske válasza macikos (#68) üzenetére


Namelesske
addikt

Tok jó

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#70) adamson18 válasza Namelesske (#67) üzenetére


adamson18
csendes tag

Én Stock androidoin nyomom, az alap ami van készüléken. Xiaomi után kicsit butának tűnt, de most meg már tetszik. :) Ma jött pont valami frissítés rá amúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.