Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Akit több konkrétum is érdekel.
A "Pro" kinézete. (csatlakoztatási lehetőségek elég durván lebutulnak.)
Az új "sima" ShieldTV. (Stick?)
DV miatt valószínűleg beruházok rá, de azért csak USB bővítéssel egy csöppet problémás.

(#2) satz18


satz18
őstag

Ez még mindig a maxwell architektúra :)) ? Lassan öregebb lesz mint a Skylake meg a 14 nm.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Biztos gyors, de az a 3giga ram elég szegényes. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) vicze válasza satz18 (#2) üzenetére


vicze
félisten

Csak ez már 12nm, Intel majd talán 2025-ben kivezeti a 14nm-t. ;]
Sajnálatos módon még mindig a legerősebb TV-s platform, ami a piacon van. Ha azt a 4GB RAM-ot "belepréselték" volna akkor nem sok probléma lenne a teljesítménnyel. Na meg AV1 támogatás se ártott volna... Talán majd 2021-ben új platformot csinál nVidia.
A pozitív oldalon 2021-ig támogatott lehet a 2015-ös ShieldTV, ami nem semmi azért.

(#5) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Veszi ezt barki egyaltalan? :F
Miert??

OK

(#6) #72042496 válasza Z_A_P (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

A piac egyik legjobb médialejátszója, persze, hogy veszik.

(#7) #72042496 válasza vicze (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Wiki alapján 16 nm, ott írják rosszul? A 4 GB RAM-ot én is szívesen láttam volna.

(#8) Z_A_P válasza #72042496 (#6) üzenetére


Z_A_P
addikt

Egy medialejatszon nem Android fut. Miben jobb ez mint pl egy LibreELEC-et futtato X96? :F

Szerk: hmm, en meg ugy voltam vele ez konzol,de most latom ezt mar az nvidia is medialejatszonak arulja

[ Szerkesztve ]

OK

(#9) #72042496 válasza Z_A_P (#8) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezen Android TV fut, ami egy tévés rendszer. Nem az az Android, amit pl. az Amlogic dobozokon használnak. Azért jó, mert dobozból kivéve használható is, a legtöbb alkalmazás elérhető rajta, és elég problémamentesen működik. Nem merül fel a kérdés (nem találkoztam ilyen gondokkal), hogy miért nincs Atmos, miért transzkódol a Plex, stb. :)

A DV-támogatás nekem hiányzott, most az is lesz.

Streamelni lehet rá GeForce Now-on keresztül, de őszintén szólva még nem próbáltam. Lehet, hogy játékok is telepíthetőek rá, de azokat se néztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#10) bencek


bencek
csendes tag

Egy x96 ra feldobsz egy Steam klienst és mehet a streamlet gémerkedés, nem is tudom mi egyéb értelme van ennek??! :Y

"The road to success is always under construction"

(#11) vicze válasza #72042496 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Egy nemlétező termékre, még nem éppen érvényes a wiki.
A 2015-ben 20nm a SoC, a 2017-es 16nm és a mostani 12nm lesz.

@Z_A_P: Hogy áll a LibreELEC a Netflix 4K HDR-rel, Amazon 4K HDR-rel, és Dolby Visionnel (Az utolsó csak költői, tisztában vagyok vele, hogy nem létezik.)
Nyilván nem csak médialejátszónak jó futtatok róla natív játékokat is, ahogy van elég sok Android program is.

(#12) gproject


gproject
aktív tag

Elegge santit ez az egesz. 2015-ben jott ki 16 es 500 GB-os taroloval, 3GB rammal. A nagyobb tarhelyut mindig is shield tv pro-nak neveztek. 2017-ben "rancfelvarras" cimszo alatt, uj gamepaddal, kisebb meretben, kevesebb csatlakozoval(16GB) folytatodott az ertekesites. Ez most megint csak design teren nyujt ujat. Persze papiron lesz uj chip, de hasznalatban semmi pluszt nem jelent majd. Inkabb a ramot bovitettek volna.
Eddig is tudott mindent a keszulek a multimedia, es az okos otthon teruleten. Inkabb a tamogatott androidos jatekok teruleten vannak hatalmas hianyossagok. Ugyan szinte barmi felteheto ra, de jatszani mar joval kevesebb jatekkal lehet. Imadtunk rajta minecraftozni, most mar azt se lehet(Hiaba erheto el mostmar steamben, nem fogok ezert egy 4. verziot(van win10es, xboxos, androidos) is megvenni). A steam, uplay, battle.net tamogatas jo dolog, ha vannak megvasarolt jatekaid hozzajuk, mert egy jo nettel nagyon jol mukodik a geforce now(ami mostmar elerheto barmilyen android keszulekre). Viszont en csak ezert nem fogok tizezreket kiadni pc-s jatekokra, amikor gamepassban sokkal olcsobban jatszhatok hasonloakkal.
Remenykedtem egy jelentosen feljavitott shield verzioban, annak ellenere is, hogy nem tudom mihez kellene a jobb hardver... :U

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#13) vicze válasza gproject (#12) üzenetére


vicze
félisten

Milyen formában, sántít?
Azért Pro az újabb, mert mint linkeltem, lesz egy még jobban lebutított verzió.

(#14) Gusztáv válasza Z_A_P (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nekem van, szerintem 2015-ben vettem. Azóta is majdnem napi szinten volt használva (most Netflix kicsit kiütötte). Lehet rajta Plex szervert futtatni, egy NAS-al párosítva tökéletes.

Játszani is lehet rajta, bár én erre nem nagyon használom (Xbox + PC mellet nincs sok értelme). De pl van rá exkluzív Half-Life, ami semmi másra. Meg pl War Thunder sincs tudtommal nagyon androidon. Nekem nagy kedvencem a Trine 2, az gyönyörű rajta. A hozzá kapott kontrollerek is nagyon minőségi darabok.

Laci

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

És mi ebben a PRO? :N +25 százalék teljesítmény se valami sok ennyi év után. Meg 16 giga tárhely és 3 Gb Ram? A Nintendo Switchnek is több van, s az egy kézi konzol! :Y

Inkább rakjanak bele egy jobb Nvidia chipet aktív hűtéssel, fogyasszon többet akár, úgyis áramforrásról megy ez, nem kézi konzol/hardver. Az operációs rendszer helyett is igazán használhatnának egy custom OS-t, mint ami a Nintendo Switchen van, mert a játékok alatt az Android teljesítménye együtt a rossz frame pacinggel valami botrányos!

Egyébként meg Xbox is használható médiaboxként, szóval hamarabb azt venném talán, mint a Shieldet.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) #72042496 válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben épp az a lényeg, hogy egy Android TV-s, "mindenttudó", kis helyfoglalású lejátszó. A mostaniban is van ventilátor, de szerencsére nem hallani. Lehet, félpasszív, passz. (Plex szervert, játékot, ilyesmiket nem futtatok rajta.)

Amiről te írsz, az egyszerűen egy másik termék.

[ Szerkesztve ]

(#17) Hopkins95 válasza #72042496 (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, mondanám médialejátszásban az Android még mindig veri az Xboxot, mert lehet rá rakni olyan programot, amilyet akarsz. Csakhogy Xboxra is létezik Kodi, Netflix, Twitch, Youtube, HBO Go és sorolhatnám. A játékokat meg messze jobban fogja futtani natívan mint a Shield, bár gondolom aki ilyet vesz az nem igen játszik(streamelve esetleg). Amúgy a Shieldet épp Plexre tudnám elképzelni, amiben előnye lenne az Xboxhoz képest, de hát abban meg megint a Windows vagy a Linux alapú NAS jobb. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) #72042496 válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


#72042496
törölt tag

Egy ilyen Shield alapvetően nem konzol és NAS helyett van, hanem mellé.

[ Szerkesztve ]

(#19) b. válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


b.
félisten

Az a pro, hogy két vagy több verzió lesz belőle. Az egyik 150 dollár a másik 200 dollár.
Az egyik legjobb media lejátszó, Dolby Atmos, Dolby Vision, meg úgy általában minden röccenés néklül fut rajta ráadásul Nvidia elérhetővé tette a régebbi verzióra is az Android 9 verziót ami elég egyedülálló támogatás jelenleg a piacon, meg merem kockáztatni, hogy Androidon jelenleg nincs jobb.

EZt kiveszed a dobozból és használod, Nvidia meg szépen frissen tartja és támogatja.

Amúgy geforce Now mellett Google Stadia is úgy néz ki elérhető lesz rajt.

Szerintem lesz ebből több verzió is később, lesz drágább is többet tudó hardverileg.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) Cassi válasza #72042496 (#9) üzenetére


Cassi
senior tag

A hírek szerint jön a Stadia-támogatás (legalábbis az új verzióra). Tehát majd lehet rajta pl. RDR2-t nyomatni.

Az újabb Tegrák valószínűleg túl drágák egy 200 dolláros eszközhöz. Biztos sok fejfájást okoz az Nvidiának, hogy milyen irányba vigye a fejlesztést, hogy az legalább ne legyen túl veszteséges.

(#21) hepol válasza bencek (#10) üzenetére


hepol
csendes tag

Hogyha ezt meg veszed alapbol kapsz hozzá 40 valahány 2012 körüli játékot. Én szoktam még használni az új játékok kipróbálására és 4K ban is teljesen jól streameli. Könnyen lehet hogy van még rajta kívül hasonlo jó lejátszó, De ott már csak azon múlik ki mit választ, nem? Én ezt választottam. :)

(#22) gyugyo79


gyugyo79
addikt

Az a helyzet, hogy sokan azt se tudják mi az az Android TV és, hogy az nem egyenlő az olcsó androidos TV box-kal akik meg tudják azoknak ott a TV-ken futó sajnos sok esetben joggal negatív tapasztalat esetleg a vegyes de azért már többnyire pozitív MiBox.

Azt is elhiszem, hogy sokaknak már a Shield TV drágább mint amit egy ilyen eszközre szánnának. Nem is használják azokat a szolgáltatásokat amikhez nem a torrent árruház a forrás.

De nekem pld ez az egyik olyan eszközöm amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Játékra azon túl, hogy kipróbáltam a GeForce NOW -t vagy a Steam Link -et (Vicc de jobb mint a gyári Steam Link Hardverrel a gigabit lan miatt) nem használtam. Mégse zavar, hogy esetlegesen ezért a részéért is fizettem úgy, hogy nem használom ki. Mert az, hogy a többire nekem tökéletese kárpótol.

Viszont amit látok, hogy az értetlenkedők, fanyalgók azok azok akik még nem látták és használták így nem is tudják milyen.

Én ha valamit is fel tudnék hozni azon túl, hogy titkon reméltem, hogy a DV licecet esetleg utólag megvehetjük/veheti akinek kell a régi készülékekhez az az új Fórumuk dizájnja :)

[ Szerkesztve ]

(#23) vicze válasza gyugyo79 (#22) üzenetére


vicze
félisten

Az új Geforce forumnak szerintem az volt a célja, hogy nehogy barki is használni akarja... ;]

(#24) Danex válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


Danex
addikt

Csak olyan NAS ami tud esetleg rendesen transkódolni az elég drága mulatság lenne tudtommal. Illetve a NAS mellé még mindig kell egy eszköz ami jobb esetben nem mindig transcodol.

Sok TV-ben már ott a 4K HDR (még ha utóbbi sokat nem is jelent), de azért ehhez már nem elég a 40ezres NAS ami a Shield mellé igen.

És akkor még nem jöttek szóba az extra dolgok ami egy szimpla NAS-on nem érhetőek el.

Ha van már drága nas akkor lehet felesleges, de szerintem ez a ritkább felállás. De javítsatok ki.

(#25) #72042496 válasza Danex (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csak olyan NAS ami tud esetleg rendesen transkódolni az elég drága mulatság lenne tudtommal.

Legalábbis nem a 40 ezres kategória. :) Plusz ott a hardveres transzkódoláshoz szükséges Plex Pass, amiből a lifetime verzió még 120 EUR.

Illetve a NAS mellé még mindig kell egy eszköz ami jobb esetben nem mindig transcodol.

A kliens csak transzkódoltat.

Sok TV-ben már ott a 4K HDR (még ha utóbbi sokat nem is jelent), de azért ehhez már nem elég a 40ezres NAS ami a Shield mellé igen.

Gyakorlatilag ez a helyzet, mert a tévéken rengeteg baj van a Plex-szel. Nem tudom, miért, mindenesetre olyanokat olvasni, hogy fagy, dadog a lejátszás, és transzkódoltat a kliens, ha kell, ha nem. A Shielden futó kliens viszont kiváló. Más eszközről pl. nem is tudok, amelyiken menne a direct play 4K HDR és PGS felirat mellett.

De nem muszáj Plexet használni. Én azért emlegetem, mert nekem nagyon kézreáll.

A 4K HDR-ben pedig épp az utóbbi a buli, csak kell hozzá egy fasza megjelenítő. OLED-en például szenzációs a HDR.

[ Szerkesztve ]

(#26) Z_A_P válasza vicze (#11) üzenetére


Z_A_P
addikt

Tudja ez a kedenciahelyes lejatszast?

OK

(#27) Danex válasza #72042496 (#25) üzenetére


Danex
addikt

Igaz nekem olcsó 4K képes samsung TV-m van, de egyszerűen a falra mászok, hogy egy méretesebb filmet (40GB+) már nem tud lejátszani, mert a beépített LAN csak 100mbit-es, még ha elvekben elégnek kéne is lennie nem az igazi. Illetve azt sem tartom jónak, hogy az asztali tekerjen ha egy filmet akarok nézni.

Kicsit unalmassá vált, hogy vagy jó a TV-s plex vagy akkor mehet gépről HDMI-n a film és mindig fel kell állni és az asztalihoz sétálni leállítani azt. (Tudom mobillal vezérelhetném is akár).

Pont következő hónapra van betervezve egy Shield TV + NAS kombó, de így már megvárom és lehet megnyújtózom ezt a Shield-et (ha nem lesz túl nagy felára) a jövőre nézve.

Sajnos egy 55-ös OLED még máig nem tudott 300e alá beesni, QLED-et meg még nem döntöttem el.

(#28) vicze válasza Z_A_P (#26) üzenetére


vicze
félisten

Egyrészt ez SW kérdése nem HW, amit nyilván tud.
Feltételezem a kérdéseimre a válaszod meg erősen nemleges, így kb. nem egy kategória az általad emlegetett felállás.

[ Szerkesztve ]

(#29) peti85 válasza Z_A_P (#26) üzenetére


peti85
senior tag

Igen, tudja! [link]

Én nemrég vettem egyet eBay-ről használtan és nagyon meg vagyok vele elégedve. Alapvetően Kodi-t futtatok rajta, mert azt tartom a legjobban összerakott és leginkább testre szabható lejátszónak (jóval több azért annál).

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#30) Stimpy001 válasza #72042496 (#25) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

"Más eszközről pl. nem is tudok, amelyiken menne a direct play 4K HDR és PGS felirat mellett."

Ebben biztos vagy hogy tudja a PGS-t transcode nelkul?
Jelenleg egy LG OLED tv-t hasznalok az Xplay nevu 3rd party Plex klienssel de az csak SRT-t kezel direct play eseten. Gyari webOS Plex meg SRT-nel is transcode-ol aminel ugy bukom a HDR-t.
Egyebkent elegedett vagyok ezzel a setuppal, nagyon kenyelmes mindent a TV-rol vezerelni, a 100mbit-es limitet is athidaltam egy USB 3.0 - gigabit ethernet adapterrel, nagyobb bitrataju 4k anyagos is roccenesmentesen futnak.
Azert kacsintgatok a Shield fele is mert nagyon jo tapasztalatokat olvasni rola, de ennyi plusz feature eseten nem szivesen hasznalnek egy plusz eszkozt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#31) #72042496 válasza Stimpy001 (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Biztos. Most fejeztük be pl. az új MIB filmet, szintén 4K HDR-ben és PGS felirattal. Transzkódolás nélkül játsza le ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Z_A_P válasza vicze (#28) üzenetére


Z_A_P
addikt

Fogalmam sincs :)
En nem stream-elek.

OK

(#33) vicze válasza Z_A_P (#32) üzenetére


vicze
félisten

Nem mindenkinek életcélja kizárólag kalóz másolatok halmozása.

(#34) pengwin válasza b. (#19) üzenetére


pengwin
addikt

Mondjuk az ilyen "hosszú" támogatás nem olyan nagy szám, mert az a "régi" verzió volt a legújabb piacon elég sokáig.
Ettől még nyilván jó dolog, hogy kapott frissítést, de ez szerintem leginkább az egészségesebb hosszúságú termékciklus eredménye.

Üdv, pengwin

(#35) sb válasza #72042496 (#25) üzenetére


sb
veterán

Érdekes ezt olvasni.
Én 10+ éve x86 HTPC-t használok. Épp azért, hogy "minden" támogatott legyen. Volt némi küzdés a 24p-ért, de formátumokkal, layerekkel kb. semmi.

Viszont a PC eléggé lemaradt az utóbbi pár évben feature támogatásban, a HEVC-re is sokat kellett várni, main10, most HDR szabványok, HDMI 2.0... 1-2 lejátszó sokkal életképesebbnek tűnik. Aztán beleolvasva a droid topicba láttam, hogy ott is vannak problémák.
A lényeg, hogy 1 éve az új LG TV-n idő híján belőttem az Emby klienst, HTPC-n meg a szervert. A korábbi HTPC Kodi lejátszás helyett ez megy és kb semmi gond nem volt vele.
HDR is megy, magas bitráta, kb. 60mbit/s videóig (hanggal az már 80-100 között van), méghozzá wifi-n, ha nem is túl messziről... ez is lehetetlennek tűnik sok lejátszóval.

Emby alá meg bekerült egy Athlon 200GE, bepipáltam a hw transcode-ot és megy. Már ha kell, mert a kliens amúgy nem transzkódoltat magától. Plex-re kétévente néztem rá van-e már vmi életképes hw megoldás, semmi nem volt évekig, gyanítom most sincs...

Szóval összegezve úgy látszik érdemes az Emby-t kipróbálni ill. 1-2 beépített lejátszónak is esélyt adni, mert egész életképesek ezek szerint.

(#36) b. válasza sb (#35) üzenetére


b.
félisten

anyit azért hozzáfűznék, hogy a Shieldhez hasonló tiszta droid lejátszó natív támogatással nem sok van jelenleg a piacon és hát nem is a legolcsóbbak közé tartoznak amik vannak.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) #72042496 válasza sb (#35) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Plex és Emby mellett még a Serviio szervert is szokták emlegetni. Ahogy nézem, megoszlanak a vélemények, tapasztalatok, hogy kinek, milyen környezetben melyik vált be. Érdemes kipróbálni őket, ha ilyet akar az ember, persze.

[ Szerkesztve ]

(#38) gyugyo79 válasza #72042496 (#37) üzenetére


gyugyo79
addikt

Na jó de ha valaki már megszokta a jót...
Nekem már tök alap, hogy a NAS automatikusan tölti a sorozatot a PLEX /MrMC indexeli és kirakja a kezdő képernyőre. Bármit megnézek bármelyik eszközömön az a trakt -al szinkronba kerül a többin. Ha valamit félbe hagyok valahol a másik eszközön onnan tudom folytatni szintén a kezdő képernyőről nem kell a menükbe mászkálnom stb.
Ha valami érdekel csak megnyomok a távon egy gombot és kimondom és szépen kilistázza az összes helyet ahol megtalálható és eldönthetem, hogy a Live TV-n a Primon vagy a PLEX -en stb. akarom pld.: az adott sorozat XY részét megnézni.

Egy jól működő Andoid TV rendszer messze túlmutat/hat egy "csak" Emby/PLEX/Kodi/DLNA stb kliensnél ha igény van rá.

[ Szerkesztve ]

(#39) sb válasza #72042496 (#37) üzenetére


sb
veterán

Nyilván, de nagy csodák nincsenek ezek szerint. Bár ha úgy veszem a LG TV+Emby végül is az volt, hiszen kb mindent tud. :)
Plexre már szerintem jó 6-7 éve rápróbálok évente, de nem tudtam anno a transcode-ot beállítani rendesen ill. hw-vel gyorsítani. (Droidra lett volna jó, mert azon nincs normális deinterlace, így az interlaced források használhatatlanok voltak droidra streamelve)

@b.
Nem mondtam semmit a Shieldről, inkább az sw részről beszéltem, hogy eléggé el tudnak vérezni, sokszor több éven keresztül is 1-1 funkcióban. A hw-t meg csak érintettem, hogy ott is vannak ugyanilyen hiányosságok sok, nem natív cuccal.
De ha már Shield, nincs tapasztalatom, de ilyen szempontból nyilván jobb lehet mint a "tákolt" vagy gyári félmegoldások (TV lejátszók). Minél több jól támogatott gyári cucc kéne, hasonlóan ehhez.

@gyugyo79
Nem teljesen értem milyen kontextusban írtad le ezt. Nálam is hasonló a helyzet, rss-ről jön automatikusan a sorozat, Kodi és Emby indexeli (még nem váltottam át teljesen), Traktot még csak félig lőttem be... szóval ezt tudja egy Kodi/Emby is szerintem. :F
Miben jobb az android TV? Vagy csak rosszul értem amit írtál?

[ Szerkesztve ]

(#40) gyugyo79 válasza sb (#39) üzenetére


gyugyo79
addikt

Abban, hogy a kezdő képernyőn van egy "csatorna" (watch next) amibe az engedélyezett alkalmazások tudnak belerakni infót ha a fejlesztő megcsinálta meg te magad is. Tehát a te példádnál maradva a Kodiba néztél valamit és félbe hagytad az pld. bekerül ide és innen indíthatod nem kell Kodit indítani és azon belül utána elindítani. Vagy bármi újdonság bekerül az adatbázisába akkor az ide bekerül tehát nem kell XY alkalmazásba belépni és azon belül ránézni. Ez nem csak 1 alkalmazásból működik ez egy közös gyűjtő ahova bármelyik alkalmazásból jöhet adat.

De ezen kívül pld Kodiból tudsz kirakni a kezdő képernyőre másik "csatornákat" különböző szabályok alapján [link]
Amik megint csak innen indíthatóak utána nem kell belépni ezért már magába az alkalmazásba.

Értem én, hogy amíg valaki pld CSAK Kodit használ annak ez 0 + ad esetleg vagy így leírva lehet nem olyan mint amikor már működés közbe látja valaki. Meg nekem is van olyan ismerősöm is akinek a KODI -ba is csak a fájl struktúra van és nem használ semmi + információs adatbázist mert neki nincs igénye rá ...

[ Szerkesztve ]

(#41) b. válasza sb (#39) üzenetére


b.
félisten

Persze, nem is erre értettem hanem hogy hivatalos támogatási listán van sok lejátszó szoftvernek, Google is hivatalosan támogatja ezért jobb mint a fel hivatalos droid megoldások out of the box. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.