Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Ez egy óriási bukta lesz.

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

AZ ötlet rendben lenne, de nagyon primitív a megvalósítás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Én még mindig nem tudom elhinni, hogy valakinek pont ez hiányozna.
Félreértés ne essék: díjazom a brutalitást, de csak akkor, ha van közben mellette content. Hát itt nincs. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Sirandrish válasza ribizly (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miről beszélsz? Jason a nyakánál fogva felemeli a lányt, azért tök logikusan hátba vágod a LÁNYT a baltáddal...mi ez ha nem content? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) dunc


dunc
nagyúr

Punk

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Úgy látom, hogy ez ott fog elbukni, hogy Jason egyszerre egy embert tud kinyírni, annak nekikezdésének is kell 5mp mire elkezdi a belezést, addig meg a többiek ha beleütnek, megszakad a script. Így lehet püfölni égbe világba. Szóval hármas csoportokba verődve, Jasonnal esélye sincs. Mondjuk mivel lényegében hallhatatlan, ennek sose lesz vége.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) elithun


elithun
őstag

Szerintem mókás. :DDD
10dollár körül jöhet.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#8) ribizly válasza Sirandrish (#4) üzenetére


ribizly
veterán

LoL :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) persil válasza Sirandrish (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Szó szerint ez akartam írni =/ Az ötlet zseniális, de ennek még sok idő kéne, hogy olyan legyen, amilyennek lennie kéne.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#10) mephi666 válasza persil (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem meg ebből inkább single (esetleg 2fős coop móddal kiegészített) játékot lehetett volna jót készíteni :K adott 1 tucat sablonkarakter a filmek alapján: hülye szőke, focista, néger, kínai, füvesgyerek, stb, akik általában gyorsan elhullottak és mindhez külön sztori... persze a játékban csak a játékos által irányított karakter éli túl... lenne 1 tucat nem túl hosszú sztori meg a karakterek kombinációjához is 1-1, így bőven meglenne az újrajátszási faktor... csinálnának egy crystal lake 1. részt, aztán ha nem bukik, a filmekhez lehetne nyúlni és városi folytatásokkal továbbvinni

ui: amúgy volt hasonló multis játék a közelmúltban... dead by daylight, vagymi... nem hinném, hogy 2 ennyire hasonlóra is van igény :U single friday the 13th játékra viszont vevő lennék: a filmek a kedvenc retro slasher horrorjaim közt első helyen vannak :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Szerintem egész jó, de ez a low stamina halálra idegesítene. Futsz 20 métert és ki is fáradsz? Max ha 80 éves diabéteszes karakterekkel játszanál... vagy lehet ez az amerikai huszonéves basic manapság.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#12) Scholes9 válasza NandorHUN (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Amennyi cukrot azok megzabálnak, nem vagy messze a valóságtól :D :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Nekem anno a Fűrész játékok is tetszettek, vagyis bevállalom ezt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.