Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adorjant


adorjant
senior tag

Az ASUS bevállalta :Y
Kíváncsi vagyok,3 slotba belefér-e...

(#2) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Az ASUS-nál nagyon elgurult a gyógyszer, 550W és 3 db tápcsati, ugyan már. :Y
Viszont akkor ez lesz a legerősebb kártya a piacon...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3) bartucc válasza Badman 4ever (#2) üzenetére


bartucc
addikt

Ezen nem kell meglepődni, a fogyasztás várható volt. Engem jobban érdekelne, hogy ezt hogy fogják lehűteni? Vagy valami nagyon brutális léghűtés, vagy inkább vízhűtés lesz ebből.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#4) joi29


joi29
őstag

De a legjobb, hogy SLI-be lehet kötni. :C

(#5) Badman 4ever válasza bartucc (#3) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Eddig minden ilyen überbrutál ASUS kártyát (Mars, Ares) léggel hűtöttek, szerintem erre is fel mernek tenni egy 3 slotos réz léghűtést.
joi29: Két ilyet SLI-be kötsz és már az 1 kilós táp se elég, mert 1100 W-ot eszik csak a két videokártya. :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6) bartucc válasza joi29 (#4) üzenetére


bartucc
addikt

Kevés lesz az 1,5KW :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#7) t72killer válasza bartucc (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Eleve vízhűtéssel szerelném, aki ilyet vesz, valószínű tuningolni is szeretné, ott meg alap a hatékony hűtés.

Amúgy szép, gyűjtőknek való darab lesz majd, mint a vodoo 5 6000:))

#4: nem annyira hülyeség ám az SLI: ha valaki olcsó szuperszámítógépet akar CUDA-ra alapozva, akkor berak valami szörnyeteg alaplapba 3db ilyet, és kész.

Játszani persze felesleges, a sima SLI sem megy minenhol...

Én azt várom, hogy a notebook-VGA piac élénküljön meg végre, ott elég kevés a fejlődés:( pl egy kikapcsolható (optimus) GTX 460m grafikát kidobhatnának a piacra: akksin intel GMA(->6+h akksiidő) bedugva LanParty-s atomerőmű:))

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Hiftu válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


Hiftu
senior tag

A kártya tetejére pedig applikálhatnának egy grillrácsot. Ne kelljen már külön elmenni érte a boltba. Milyen jó kis barbeque partykat lehetne csinálni....

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#9) lee56


lee56
őstag

Legalább az ilyen esetekben, van értelme 1kW feletti tápoknak :) Ki venne ilyenből kettőt? (már ha lehet) :D -Az asus megoldására céloztam természetesen (akinek nem esett volna le) :)

#10 hehe (najó de ez pont az a kategória, amit még lottótelitalálat estén se vennék :D )

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#10) joi29 válasza Hiftu (#8) üzenetére


joi29
őstag

"barbeque lan party" :DDD

lee56
Hát én, ha nyernék a lottón jusztis vennék egy párat. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) bartucc válasza Badman 4ever (#5) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen, de azok 300W fogyasztással büszkélkedtek, ez meg bezabál 550W-ot.., de valami speciális tervezésű hűtővel meg tudják oldani, reméljük.

Szerk: bár túlságosan nem izgat, tőlem leéghet az összes, egy darabot se veszek, meg akinek 1000-2000 dollárja van egy VGA-ra, annak semmiség egy profi vízhűtés költsége.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#12) Gyula84 válasza joi29 (#4) üzenetére


Gyula84
veterán

Az baj ? :D
A sima 480 at meg Quad SLi ben.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13) keIdor


keIdor
titán

Nagyszerű, két év múlva meg negyedét se éri.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) he7edik. válasza keIdor (#13) üzenetére


he7edik.
addikt

Ebben a kategóriában ez nem szempont.

Égő szöveg a flém vázon

(#15) t72killer válasza keIdor (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

vagy éppen aranyárban lesz, mert a gyűjtők adják-veszik majd:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) fagy53


fagy53
nagyúr

Mindenesetre az Asus szörnyecskéjét csak télen érdemes üzembehelyezni, jól jön az 550W olyankor.
Lesz olyan játék amiért ezt megéri megvenni és ott tud majd domborítani?
Csak én vagyok olyan hülye, hogy jobban várom a GF106-osok piacradobását, mint ezét?

(#17) Badman 4ever válasza Hiftu (#8) üzenetére


Badman 4ever
őstag

GrillForce. :DDD
lee56: Miért ne vennének 2-őt? A fórumon is van, akinek például CrossFire HD 5970 rendszere van (16 GB DDR3-al és Dual Opteronnal): caizzz

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#18) eclipse006


eclipse006
őstag

Kiváncsi vagyok mikor lesz kész az Asus fűtőteste? ;] Egyébként ezek a GTX 460-as karik nagyon tetszenek.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#19) #16939776


#16939776
törölt tag

A bundle-ben lesz hozzá külső AC-DC konverter, meg egy kilincsre akasztós biléta a következő felirattal:

Vigyázz fűtünk! Powered By Nvidia. :))

(#17) Badman 4ever: 1,2KW -os hősugárzó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) citrom904


citrom904
tag

Hát én egy lottó 5-ös után simán vennék 2db asus szörnyet :C

Lepd meg a májad : Igyál VIZET!!!

(#21) #19617792 válasza #16939776 (#19) üzenetére


#19617792
törölt tag

Vagy XFX-es módra: Don't disturb, I'm heating! :DDD

(#22) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem is baj, hogy aktív lesz. :K Kell nekünk az árverseny...

═════════════════════════════════════════

(#23) Giot


Giot
addikt

Asus MARSII? Ne nevettessenek már! :U
Ennek mi értelme? 550w-os fogyi? 3x8 pin? Ráadásul egy olyan architektúrára épül aminek nem sok nagypénteke van?
"Ha zöld utat kap a rendszer"
Lehetetlen hogy ez zöld utat kapjon 550w-os fogyival. Nem éppen az energia takarékosságról szól. :N

Amúgy mit takartak ki a kép jobb felső részén?
[link]

Viszont az újabb GTX460-akat örömmel köszöntjük a VGApiacon. :K

[ Szerkesztve ]

(#24) Badman 4ever válasza #16939776 (#19) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha én ebből kettőt SLI-ben a szobámba beindítanák így nyáron, tuti kigyulladna a padlószőnyeg a gép alatt, meg lenne 55 fok, de legalább menne 8x-os élsimítással a Crysis HD-ban. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#25) #19617792 válasza Giot (#23) üzenetére


#19617792
törölt tag

""Ha zöld utat kap a rendszer"
Lehetetlen hogy ez zöld utat kapjon 550w-os fogyival. Nem éppen az energia takarékosságról szól."

Nem az zöldséget jelenti most, hanem, hogy piacra kerülhet-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#26) Giot válasza #19617792 (#25) üzenetére


Giot
addikt

:DDD természetes értem mire értette a cikk író, csak ebben a mondatban ezen kártya mellett nagyon nehezen férnek meg a ZÖLD ÚT szavak!
Nem kötekedés, csak poén szintjén. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a Jetway doboza valahogy tükrözi legfőbb piacának államformáját :U.

viszont jó hír, hogy van egy kis mozgolódás, remélhetőleg árcsökkentés is jön.

az Ánusz meg tanuljon meg normális minőséget gyártani a belépő szinten illetve középkategóriában, ne ilyen f@szságokat építgessen. tököm tele van velük.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#28) keIdor válasza citrom904 (#20) üzenetére


keIdor
titán

Lottó ötösnél én inkább azzal lennék elfoglalva, hogy hova menjek nyaralni meg milyen kocsival. :P

Giot: Egy negyedik 6 pin-t. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Killing válasza keIdor (#28) üzenetére


Killing
addikt

Kocsival? :F :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#30) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Tetszik ez 460as, az 5830nál mindenképpen jobb választás, a gyári hűtő meg külön jó pont, azt a másik fajta hűtőset nem szeretem.
Erről a Jetway-ről viszont még az életben nem hallottam, de tetszetős:)

Asus MarsII: Először csak a képet néztem, azt hittem egy pillanatig két GF104es, de csalódnom kellett.
Ez így egy sz@r, és még rajta feszít az SLI csatlakozó... :DDD

(#31) keIdor válasza Killing (#29) üzenetére


keIdor
titán

Egyelőre Európa, aztán majd meglátjuk. Ráérnék, elhiszed? ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Giot válasza keIdor (#28) üzenetére


Giot
addikt

:R

(#33) Sub-ZeRo válasza Badman 4ever (#17) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

LOL caizzz nem sz@rral gurit az már biztos... :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#34) spejci


spejci
tag

Az ares elég komolyan néz ki! Nézzétek meg a videóban!

(#35) #19617792 válasza Giot (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

A fenébe már megint elszabtam a poént, megyek is a sarokba. :DDD

(#36) lee56 válasza Badman 4ever (#17) üzenetére


lee56
őstag

Ahaa, hát azért ha nem venné meg senki, nyilván nem épülne termék belőle, de szerintem ezek inkább presztizstermékek, mint olyan amikből meggazdagodnak a gyártók. Azon se lepődnék meg, ha az lenne a dobozára írva, hogy "sponsored by nvidia" :D

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#37) Badman 4ever válasza Sub-ZeRo (#33) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Valamelyik topicban írta, hogy szerzett 500 eurós utalványokat vagy mit és erre költötte.
lee56: Inkább "Sponsored by DÉMÁSZ.". ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#38) Padisah


Padisah
tag

Július 12-e piros betűs ünnepként fog bevonulni az NVIDIA naptárába,

Stílszerűbb lenne: Július 12-e zöld betűs ünnepként fog bevonulni az NVIDIA naptárába, :)

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#39) lee56 válasza Badman 4ever (#37) üzenetére


lee56
őstag

:DDD jaja valakinek itt volt egy aláírása hogy "már bootkor pezsgőt bontanak" az áramszolgáltatónál, hát asszem ez ide is illene :DDD

No Comment

(#40) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ha ehhez a Mars kártyához veszek két tápot és összekötöm az akkor SLI vagy crossfire lesz a táp??
Kell az a kártya nagyon mint vakondnak a juniusi napsütés.
Venni kell kettőt és nyomni rajta a Heroes 3 játékot. :DDD

(#41) #19617792 válasza Silentfrog (#40) üzenetére


#19617792
törölt tag

Karinként egy táp. :D

(#42) fagy53 válasza Silentfrog (#40) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nem kell venni, biztos benne lesz a dobozában! ;]
"Venni kell kettőt és nyomni rajta a Heroes 3 játékot." - igen, ahhoz kettő kell, mert a Tetrishez egy is elég! :DDD

(#43) Piloss


Piloss
senior tag

Nocsak,nocsak,dzsiforc Crysis 2 edition? :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#44) Puma K


Puma K
veterán

GTX 460 az új messiás! :R

(abból is az 1Gb-os 256Bit-es ;] )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45) cowboy_bebop válasza Puma K (#44) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Azért ez egy csöpp túlzás.

Az AMD egy picit lejjebb viszi az extraprofitot a kártyáin, és máris kutyának se kell az "új messiás".

(#46) Puma K válasza cowboy_bebop (#45) üzenetére


Puma K
veterán

Eddigi szar Nvidia kártyák után (közép és felső-közép kategóriában) ez szerintem messiásnak simán mondható ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#47) leviske


leviske
veterán

Az ASUS beteg. :DDD Nemhogy inkább két széttuningolt GF104-et pakolnának rá...

(#48) #97544192 válasza Puma K (#44) üzenetére


#97544192
törölt tag

nem tudom miért új messiás, amikor alig tud többet a 285-nél... :U

ilyen 550w fogyis kártyát meg szerintem akkor sem vennék, ha megnyerném a lottót.

[ Szerkesztve ]

(#49) Puma K válasza #97544192 (#48) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet de régen az 1 magos kártyák legjobbja volt a GTX285, de a GTX460 csak egy közép vagy felső-közép kategóriás kártya. Ráadásul kevesebbet is fogyaszt.

Lehet csűrni-csavarni, de véleményem szerint ez egy normális kártya lesz amit rég láthattunk az Nvidiától. Remélem jó áron lehet majd kapni idővel (remélem a forint is magához tér majd...)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#50) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ez az ASUS nem semmi, ezek után nem csodálkoznák egy olyan karin ahol 4db GF104 csücsülne! ;] (ja tudom csak halkan nehogy az ASUS komolyan vegye még a végén! :DDD )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.