Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagkri01


bagkri01
őstag

Galaxy s2....te vagy az?

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Soha nem mond, hogy soha. Szerezrtek majd egy ilyet kapjon egy ajánlott plecsnit és itthon is lehessen kapni és már veszek is. :-)

(#3) sheep


sheep
addikt

igaz nekem csak egy MX3-as van, de azzal is nagyon meg vagyok elégedve. A Flyme OS gyakorlatilag annyira akadásmentesn fut mint pl. a stock Android a Nexus 5-ön.
Szívesen megnéznék egy MX4-est is élőben.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4) tutis válasza INGJOKE (#2) üzenetére


tutis
őstag

az ajánlott plecsnit a kínai készülékek nem kapják meg mert itthon nem forgalmazzák hivatalosan, vagy nincs itthon szervizhálózata. Ez kb olyan mint amikor a koenigsegg-re azt mondják hogy szar autó mert itthon nem árulják. :D El kéne felejteni az itthoni szervizhálózatot meg forgalmazást mint viszonyítási alap, nem a kádár rendszerben élünk...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#5) jacis válasza bagkri01 (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

fullra olyan nekem is :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) INGJOKE válasza tutis (#4) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az sima mx 4-et is csak külföldről lehet venni... 399 dolár és ingyen szállítják. Remélem kijön az új 499 és már veszem is :-)

(#7) kcsa válasza tutis (#4) üzenetére


kcsa
veterán

Ahhoz képest ez már nem az első cikk, ahol a végén finoman odaszúrják hogy "ejjdeszívesenkipróbálnánk" ;]

(#8) maggi1886076 válasza bagkri01 (#1) üzenetére


maggi1886076
addikt

+1, pont ezt akartam írni.
S2 szép formás telefon, sikeres lesz ez.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9) Freiherr válasza tutis (#4) üzenetére


Freiherr
őstag

+1
Túl sok lenne akkor a "Különösen ajánlott" a sok túlárazott itthon kapható vackok kárára.:)

XXX

(#10) galaxys80 válasza bagkri01 (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Hogy ezt a dumát valaki mindig elsüti... :U

(#11) kolosanyi válasza tutis (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

És majd postázgatod Kínába ha elromlik valami rajta, meg bizonygatod az ügyfélszolgálatnak, hogy márpedig nem a te hibádból ilyen, hanem garanciális hiba. Kösz nem, maradnék a(z itthon) megbízható háttérrel rendelkező cégeknél.

(#12) batai15 válasza kolosanyi (#11) üzenetére


batai15
félisten

A legtöbb kínai cég nem ilyen. Nem magyar mentalitás hogy keresik a lehetőséget hogy ki bújjanak a garanciázás alól.van hogy meg se várják hogy hozzájuk megérkezzen a telefon de már kiküldik neked a másikat.

(#13) INGJOKE válasza kolosanyi (#11) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont az egyik ismerőssel beszélgettünk arról mennyiszer vitte eddig szervízbe az aktuális telefonját? Pont annyiszor mint én: zéró alkalommal..

[ Szerkesztve ]

(#14) FIREBLADE78 válasza INGJOKE (#6) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

meizu.com? Melyik oldalt említed?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#15) Garada


Garada
őstag

Úgy látom már egyre több helyen népszerű ez az ujjlenyomat olvasó.

(#16) Fr0z3n válasza Garada (#15) üzenetére


Fr0z3n
őstag

De minek? :(

(#17) Garada válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


Garada
őstag

Hát én is ezt kérdezem.Bár Iphone 5S esetében nagyon meg vagyok vele elégedve de túlzottan sok dologra nem használom.

(#18) Luck Dragon

Mint egy Samsung köszönne vissza. Csak azt nem tudom hogy egy felnagyobitott Ace 2 vagy s2

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) kali válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


kali
legenda

nagyon hasznos kényelmi szolgáltatás, már ha jól van megoldva/kivitelezve a funkció.
nem mindegy, hogy például húzgálós s5, vagy érintős 5s, utóbbi egyszerűbb és jobban használható.

[ Szerkesztve ]

(#20) Garada válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


Garada
őstag

Olyan vicces olykor egy keleti próbálkozás.Emlékszem az első kínai ilyen telefon esetében még a samsung animáció is el volt lopva. :D

(#21) Fr0z3n válasza kali (#19) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én még pin kódot sem használok, nekem ez a kényelmi szolgáltatás :)

(#22) kali válasza Fr0z3n (#21) üzenetére


kali
legenda

igaz, nem szokásom bárhol csak úgy letenni és otthagyni a telefonomat, de attól még védem valamilyen módon a külsős beavatkozások ellen, és a jelenlegi telefonomnál nagyon hasznos opciónak bizonyult az ujjlenyomatosdi, nem kell hozzá két kéz, ahogy a megszokott módon ráfogok egy kézzel a telefonra, a home gomb megnyomásakor - amit más jellegű feloldásnál is használnom kellene - már be is olvassa az ujjlenyomatot, tehát semmi többlet a más módú feloldáshoz képest, sőt!

(#23) #95590400 válasza kolosanyi (#11) üzenetére


#95590400
törölt tag

miért, vannak olyanok telefonból?

(#24) halkow


halkow
őstag

Tisztára s2 beütése van, az enyhe felbontás pótlást sose értettem miért nem lehet szabvány

Alcatel onetouch idol2s the king

(#25) Tidzsimon válasza kali (#22) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nekem a pin vagy a minta elég, ha házibuliban kiteszem. Ti. Mikor nem volt védve, a haverok egyből belőtték, hogy a mcdonaldsban dolgozok. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#26) CoDWaW07 válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Például azért, mert nagyon kényelmes és gyors megoldás, az emberek nagy része használ jelkódot vagy androidnál a "pontösszekötős" megoldást, így ez gyorsabb is, főleg akkor lehet nagy jelentőssége amikor az ember gyakran oldja fel és zárja le a telefont:)
Plusz így hogy megnyílt a lehetőség, renget mindenre lehet használni

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#27) nemlehet


nemlehet
őstag

Ezt a kínai gari szar dolgot jó lenne elfelejteni. Simán működik, eddig MINDEN alkalommal simán cseréltek mindent ebből kb 50% amikor bizonyítani tudtam, hogy feladtam, már küldték is az újat. Nem szarakodnak javítgatással, mert nem éri meg nekik. És még csak az sem igaz, hogy tovább tart, mert itthon is simán 2 hét mire végigfut az egész folyamat és újra kézben tarthatod a telefonod, de ha éppen szarrágóak és be kell menni csapkodni az asztalt akkor ez simán lehet 1 hónap is (erre is tudnék példát mondani).

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#28) #65577472 válasza nemlehet (#27) üzenetére


#65577472
törölt tag

Akinek nem volt még garis ügye telefonnal, eleve nem is veszi komolyan ezt az egészet. Ráadásul én pl szívesebben postáznám Kínába, minthogy beadjam Újpestre a tudjuk hova..

(#29) Kékes525


Kékes525
félisten

A teljes specifikációkra is kíváncsi lennék.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#30) kolosanyi válasza batai15 (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor csak én szaladtam bele a répába a kínaiakkal. Ez van.

(#13) INGJOKE
Örülök. És? Ettől még másnak lehet hibás a készüléke, 2 ember nem reprezentatív.

(#23) avman
Miért, nincsenek?

(#31) bagkri01 válasza galaxys80 (#10) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem rosszindulatból írtam, az volt az egyik kedvencem a samsungtól és ennek is jól áll így első ránézésre.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#32) galaxys80 válasza bagkri01 (#31) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem is azért mondtam, csak tényleg nincs olyan cikk amihez valaki ne dobná be a "te vagy az?" szöveget. :)

(#33) bagkri01 válasza galaxys80 (#32) üzenetére


bagkri01
őstag

Jaaaa! ...akoor legközelebb jobban fogalmazok :)

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#34) #95590400 válasza kolosanyi (#30) üzenetére


#95590400
törölt tag

én nem nagyon tudok róluk...
a környezetemben csak a szívás volt a "márka"szervizekkel. sokszor rosszabb állapotban adták vissza a telót.
meg egyáltalán, mit lehet egy telefonon szervizelni? max a kijelzőpanelt, hangszórót.
ha nem ezeknek van baja, onnantól jobb, ha beteszi az ember a mikróba állítólag pár mp-re, hogy többet el se induljon.

(#35) Krugszvele válasza Tidzsimon (#25) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Nekem van egy cimborám, voltam nála pár órát. Úgy öt percenként ránézett a telefonra és sokszor fel is oldotta passcode-szerű 4 számjegyes pinnel.
Amíg ott voltam, úgy 50-70-szer ütötte be a kódot, teljesen padlón voltam, hogy képes így használni.
Aztán megjött az ő közeli ismerőse és mit ad az ég: ugyanúgy használta.
Ott ültem a két ember között, akik 5-10 percenként beütötték a négyjegyű kódjukat és nem tudtam, hogy én kerültem rossz helyre, vagy én vagyok a rossz.
Mint egy rémálom.

(#36) kolosanyi válasza #95590400 (#34) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nemtom, én a Lumia 800-zal és a Telekom szervizével (illetve Nokia szerviz, csak ők továbbították) elégedett vagyok. 3-szor adtam le (először készülékházat cseréltek, mert megette a gyári tok, másodszor térerőt dobált a telefon, megcsinálták - talán alaplapot cseréltek, nem tudom -, harmadszor a Jack csatlakozó lett kontaktos) és megoldották a problémákat. Mindig kaptam cseretelefont, kb 1 hét alatt elkészült, korrektül értesítettek meg minden. De előtte Nexus S-em volt, azt ugyan nem kellett szervizeltetnem, de a headset amikor tönkre ment idő előtt, azt szó nélkül cserélték egy Samsung üzletben.

(#37) huszar90


huszar90
aktív tag

Ha más kínai gyártónak megéri az EU-ban árulni akkor a meizu-nak miért nem? :(

(#38) EnterR


EnterR
veterán

Nagyon durván hajaz az S2 formatervezésére...

PSN ID: marquuard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.