Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha meg tovabb csokkentik lesz egyaltalan nullszaldo a konzolokon? Vagy a gamekon akarnak profitot szerezni, esetleg bevallaljak a konkurencia kigyilkolasaert folytatott harcban? Illetve egyaltalan tenyleg veszteseges midnen konzol eladasa, vagy az csak mediahack volt?

(#2) Kobe


Kobe
veterán

Az E3as bejelentésre kiváncsi leszek. Szerintem valamiféle megállapodás biztos van a játékgyártókkal, sztem ebben a szituban jó húzás, hogy a gép árát csökkentik, és az eredeti játékok eladását növelik. Ha abból csurran cseppen valami az MS-nek, sztem pénzénél van, és talán kifizetődőbb taktika. A mai érában, ha azt nézem hogy lassan már röhejes - egy jobb VGA árával azonos pénzért adják a konzolt, akkor lehet hogy sokan elgondolkoznak hogy eredetileg tervezetek X forintot konzolra azt jól bewarezol, most X-Y ft a gép, akkor Y összegét originál játékra költi.

(#3) g@bo válasza #06658560 (#1) üzenetére


g@bo
nagyúr

arcade verzió vinyó nélkül katasztrófa... aki benyalja az "olcsó" cuccot, később a kiegészítőkön /kábel, +hdd../ bőséges hasznot hajt az MS-nak...

(#4) simonzé


simonzé
addikt

mijómán. Mindig van egy szakértő aki megmondja a frankót. Persze valahol ő is magánember, így maga felé hajlik a keze. Szeretne WiiSportsot játszani, de nincs pénze másik konzolra az X360-asa mellé. mit csinál? végez egy kutatást ami szerint az X360-nak mozgásérzékelős kütyüre van szüksége, a kutyájának meg nagyobb ólra. És ezt kiadja hivatalos formában. Nem hülye.

I don't fit in. I fit out.

(#5) simonzé válasza g@bo (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Spéci csatlakozója van a vinyónak? Sima HDD nem rakható bele utólag?
Csak ugatom a témát, a BF2-t nyomom már 4 éve, így egy ideje nemigen kell gépet fejlesztenem. :)

I don't fit in. I fit out.

(#6) g@bo válasza simonzé (#5) üzenetére


g@bo
nagyúr

spéci cucc a vinyó, sima laptop hdd nem oké, nem is beszerelhető, hanem tokban van és kivülről csatlakoztatható...

20 gigás utólag megvéve se ocsó... kapásból kijött volna a nagyobb masina. ;]

az eredei kábelek árát is érdemes a mediaban meglesni, 7-10k, az se kispálya. persze annak megvétele nem kötelező.

(#7) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

inkább végre egy stock XFPS-szerű kütyüt hoznának már ki hozzá végre,
ami rendesen működik :(((

-= No way back from Here =-

(#8) CSorBA


CSorBA
őstag

PS3 ára is csökkenhetne.. :U

(#9) djtooomi


djtooomi
tag

Nem Pro, hanem Premium. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#10) arty


arty
veterán

sztem mehet lejjebb az ár, vzseg az előállítás is olcsosodik, hiszen jön a 65nm-es GPU!

jó lenne ha ez a széria immár VALÓBAN megbízhatóvá válna. hiába javult ezen a téren a box, pokoli rossz a statjuk egy átlag szorakoztatoelektronikai eszköz mellett :(

egyébként az árkád teljesen használhato - az árához képest. +hdmi kábel 2ezer ft és mehet is a játék tévén v. monitoron :) van pár játék, ahol 1-2 fícsör hiányzik a winyo miatt (replay, multiplayer, letöltések) de azért nem tul nagy érvágás és később még mindig lehet venni winyot, ha hiányzik - a legjobb persze az lenne, ha soha nem létezett volna árkád, akkor a fejlesztők is bátrabban használhatnák ki

meg jólenne, ha az elite-ekbe bluray olvasot tennének végre :)

g@bo: miért lenne használhatatlan az árkád? :O

simonzé: egy bizonyos sata winyot tudsz csak használni. bizonyos WD modellek behekkelhetőek a gépbe, de nem ajánlott és szét is kell barmolni a gépet hozzá- a gyári 20g-s pedig 12ezernél indul...

[lAyCsI]: konzolhoz kontroller dukál - nyugi, megszokod!

djtoomi: amcsiban PRO van már :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#11) Peat;) válasza g@bo (#3) üzenetére


Peat;)
veterán

a vinyó a demokhoz kell, semmi máshoz, még neten is lehet játszani nélküle...
de aki nem köti netre a gépét mint pl én az inkább vett egy arcadeot és a maradék zséből plusz játékot, na meg hdmi kábelt, ami a premiumban sincs benne :U igazán katasztrófaként éltem meg hogy 50k-ért vettem egy erőgépet ;]

10: szerintem meg egy konzolnál soha se legyen telepítés, az hogy ps3-nál a blu-ray ellenére bevezették: a programozók lustasága. Ráadásul a plusz telepítési idő sehol nem térül meg x-hez képest. X-nél ugyebár még gta4-nél is tökmind1 hogy van-e winyó vagy sem. Szépen közelít a konzolipar a pc-k felé(patchek létrejötte, ps3-nál telepítés), ami csak kellemetlenséggel járt eddig. Nintendo van észnél még.

[ Szerkesztve ]

(#12) [lAyCsI] válasza arty (#10) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

van mind2 bakker, de egyik sem az igazi :))
PC-zést meg meguntam...

-= No way back from Here =-

(#13) lajosx


lajosx
őstag

Énis filozom,hogy a gép mellé venni kéne egy konzolt:) mert tényleg ha veszek egy jobb vga-át akkor már ott is van árban,és fél év múlva meg felejtös, az ára tizedére esik(mármint a vga-nak),meg nem viszi az új gamékat,mert nem támogatja majd a pl direktx10.1.1.5:))Azért ha azt nézzük még most is a nemtom én hány éve kiadott,ps2-es gépek viszik az új gamékat:) Nem kellett egy forintot se költeni rá,új vga,stb..Persze attól függetlenül fejlesztgetem én a gépem is (ahogy tudom) De ha egyszer besokallok,akkor jól jönne a konzol.:) Csak itt a kérdés melyiket éri meg jobban megvenni ?ps3?xbox360? melyikre jön ki több új játék?na még ezt nem döntöttem el utána irány a bolt:))

:R

(#14) Ombi5 válasza lajosx (#13) üzenetére


Ombi5
őstag

Itt huzo nevek vannak,nekem sokkal jobban bejonnek ps3 gamek pl....... :R

(#15) g@bo válasza Peat;) (#11) üzenetére


g@bo
nagyúr

konzolboltba arc dörzsölte a tenyerét, utólag mennyi vinyót ad el.

te mákos vagy. :R

szerintem érdemes ezt a sziváslehetőséget fejbentartani.

(#16) Dr. Akula válasza Peat;) (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Patchelni muszáj, ma már a konzolos fejlesztők se lazsálhatnak úgy mint régen, mert beelőzi a konkurrencia. Ennek meg ez az ára. Az installálás is jó dolog (feltéve hogy a másolásvédelem miatt nem kell állandóan cd-t pakolni a meghajtóba, és várni amíg felpörgeti), vinyóról sokkal gyorsabban betültődik minden mint cd/dvd/bluray/akármi lemezről.

(#17) JanR


JanR
addikt

En is amiatt vettem x-et, hogy nem koltok tobbet gepre - szep es jo , raadasul 42"-os plazma is megvan hozza, de szamomra akkor is a PC marad a nyero, hiaba probaltam be a konzolt. Olyan teren viszont sokkal jobb, ha haver/haverok atjon/atjonnek akkor 2-4-en nagyon jol elszorakozunk 1 kutyuvel. Amugy sztem annyira nem veszes, ha nincs vinyo a box-ban. Egy darabig nekem is igy volt.
Amugy az arcsokkenes jo dolog, ezek az ujabb fajta x-ek nagyon jol birjak. A titka mindennek, hogy jateko utan tessek oket bekapcsolva hagyni 4-5 percig, had hutse le magat :)

(#18) Ombi5 válasza JanR (#17) üzenetére


Ombi5
őstag

Plazma nem a legjobb valasztas konzolra! :DD

(#19) JanR válasza Ombi5 (#18) üzenetére


JanR
addikt

Azert a FULL HD nagyon szep :)) De izlesek es pofonok. Nekem filmek es jatekok egyarant teszenek rajta!

(#20) eddie17 válasza djtooomi (#9) üzenetére


eddie17
addikt

Kérlek szépen külhonban a prémiumot pro néven vesztegetik.

(#21) arty válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


arty
veterán

attol, h installálsz, még be kell tenni a játék lemezét, max nem mindent arrol olvas

ps3 esetén az install kényszer: olyan lassu a bluray olvaso, h nem tudtak rá épiteni a fejelsztők

x360 dvdrom gyors, de pokoli hangos...éshát 'csak' egy dvd :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#22) Kobe


Kobe
veterán

elvileg szombaton volt az E3 on a microsoft konfenenciája, nem kellene lassan valami infónak szivárogni ?

(#23) _ak_


_ak_
addikt

GTA4 esetén a box nem használja ki a vinyót? Vmi ilyesmit hallottam magyarázatnak, h arcade esetében miért tűnik el az út alólunk.

De ha ez az árcsökkentés idáig is elér, akkor már szinte nincs min gondolkodni, a a legtöbb játék megjelenik boxon és negyed annyira problémás, mint egy pc. már csak a live-ot kéne megoldaniuk.

Let's begin, de gozaimasu!

(#24) Peat;) válasza _ak_ (#23) üzenetére


Peat;)
veterán

"GTA4 esetén a box nem használja ki a vinyót? Vmi ilyesmit hallottam magyarázatnak, h arcade esetében miért tűnik el az út alólunk."

Nem, a warez verzióval/flesselt géppel voltak ilyen mértékű gondok. Az eredeti lemeznél olyan problémák lehetnek hogy pl a kuka később jelenik meg, az út nem tűnik el azért...de ez meg tök változó, premium és arcade gépek is csinálják ha olyan a kedvük. Ps3-on is szívás a gta4, várható volt hogy véget ér a sorozat eddig megszokott minőségi szintje, maga a játék sem az igazi. (illetve a játékosok szerint, a tesztelő oldalak és újságok maximum közelire értékelték ezt az amúgy a középszerű/jó de nem kimagasló játékot)

Az árcsökkenés szerintem csak amcsiknak érvényes, mivel európai már volt nem is olyan rég, amiből odaát nem kaptak semmit. Most is csak a raktárkészletet pucolják ki a 20gb-os vinyós pro változatból mert jön a 60-as.

(#25) _ak_ válasza Peat;) (#24) üzenetére


_ak_
addikt

De a 60gbos eljut hozzánk is nem? Akkor kénytelenek lesznek még lejjebb szorítani a 20gbos árát.

Amúgy honnan a forrás a 60gbosról? A közel jövőben szeretnék én is boxot venni és úgy látom nem ártana még utánaolvasnom egy pár dolognak.

Let's begin, de gozaimasu!

(#26) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

akkor most melyik is a legolcsóbb modell? az Arcade? :U

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#27) _ak_ válasza Quiksilver (#26) üzenetére


_ak_
addikt

:K

Let's begin, de gozaimasu!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.