Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Erdekes, ez... Allitolag hiany van a vga piacon, az arak az egekbe de azert kell egy 25. valtozat is 😂👌

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2) Televan74 válasza Shkiz0 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Még olcsóbb(gagyibb) hűtéssel. Miért is ne?! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) AxBattler válasza Televan74 (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Jahm.

Ilyen hűtést Giga D5-ös, MSI Aero ITX-es GTX 1050Ti-ken láttam eddig; mindkét gyártó komolyabb, rézcsöves bordátrakott az ITX méretű 1060-asaira, amik így félpasszívan is elketyegnek.

Ezért a hűtését egy lyukas garast nem adnék... kivéve ha olyan olcsón adják, hogy belefér a keretbe még egy Accelero Mono Plus is.

(#5) hundai
Igaz, ezt is max. képernyőről fogjuk látni...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) kromatika


kromatika
veterán

Ennek nem látom túl sok érelmét.

(#5) hundai


hundai
aktív tag

Egy újabb kártya, amit megvenni sem lehet..

-Wake up Neo!

(#6) derive válasza kromatika (#4) üzenetére


derive
senior tag

Ezek utan nem hiszek a 2080 Aprilisi startjaban. Ha meg a mostani generaciobol is uj kartyak jonnek, lesz az meg egy bo fel ev...

(#7) smc válasza derive (#6) üzenetére


smc
addikt

Ha a 2080 április, akkor a 2060 nyár vége. Nincs ezzel gond.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#8) Ispy


Ispy
veterán

Nyitó ára 1200$ ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#9) Taranti válasza AxBattler (#3) üzenetére


Taranti
senior tag

Sztem elvileg egy itx cpu-hűtő is rászerelhető, és ennél még az is többet ér. (Youtube-on láttam már Alpenföhn Silvrettát VGA-n, csak nem emlékszem, milyenen.)

A várható árát illetően viszont ezúttal sincsenek illúzióim. :(

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) Ispy válasza Taranti (#9) üzenetére


Ispy
veterán

Akkor már egy morpheus II-t neki :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#11) Bandit79


Bandit79
aktív tag

1x csak felkelünk már ebből a bányászati álomból és ismét nyugodtan lehet konfigokat újítani... :)
Remélem 2018 ban főleg jön a jó idő , fejükhöz kapnak a gyártók is. ...és rárohad a sok energiapazarlóra ez a sok vga.

[ Szerkesztve ]

(#12) #06658560 válasza Bandit79 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mert a játéknak aztán marha nagy nem energiapazarlása van, ugye?

(#13) Yutani válasza AxBattler (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez a hűtés jó egy 75W alatti kártyára, de azért az 1060-as 110-120W-ot meg tud enni szerintem, így pedig elég gáz egy darab alumíniummal meghűteni.

#tarcsad

(#14) hajbel


hajbel
addikt

Ezt az olcsó sz*rt azért dobták piacra, mert olcsóbb az önköltségi ára, így nagyobb hasznot termel. Úgyis megveszik bármennyiért.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#15) -KP- válasza Yutani (#13) üzenetére


-KP-
addikt

bányászat alatt, alulfeszelve nem feltétlen ;] ;] ;] ;] ;] ;]

Bocs, magas labda :DDD

(#16) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

azt valaki tudja, hogy a különbözet kihez vándorol most, hogy 2x annyiba kerülnek a 1060-ak, és a többi normálisabb vga mint 1 éve?

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#17) DNReNTi válasza bitblueduck (#16) üzenetére


DNReNTi
őstag

A kiskerhez leginkabb. Szerintem. :K

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#18) berVi válasza Televan74 (#2) üzenetére


berVi
senior tag

Es ezzel meg is fejtetted a kerdest. Ilyen kartyakat nem vesznek banyaszok, igy jut a gamereknek.

(#19) Acélfarkas válasza DNReNTi (#17) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A többsége el se jut a kiskerbe, így inkább a nagykereskedők fölözik le a hasznot.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#20) arn válasza berVi (#18) üzenetére


arn
félisten

akkor miert emelkedett a legjobban az ara az 1060nak nvidia oldalrol? :)

[link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) AxBattler válasza Yutani (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Pontosan, így értettem én is.

Egyébként ja, bányászéknak nem mindegy? :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) Jesus_Shaves válasza smc (#7) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

De miért 20xx ? Nem 11xx lenne a logikus számozás?

(#23) smc válasza Jesus_Shaves (#22) üzenetére


smc
addikt

Amíg nem jelentik be nem tudjuk mi lesz a számozás, de addig is valahogy nevezni kell őket, nem? :P

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24) derive válasza Jesus_Shaves (#22) üzenetére


derive
senior tag

Sot miert nem 2080.13.7.2 Rev B? Egyszeruen az R=1 userek konnyebben megjegyzik a kerek szamokat.

Jo kis minimal banyaszkartya lesz ebbol, ilyen hutovel gyarilag alulfeszelve jon. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) syberia válasza Bandit79 (#11) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#26) Televan74 válasza syberia (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azért nem teljesen,mert az esport igp -n és laptopon megmarad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#27) Pöttön válasza Televan74 (#26) üzenetére


Pöttön
őstag

Ja, meg tableten. :C
A sok gamer majd tolja a fruit ninja-t. :N

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#28) ->Raizen<- válasza Pöttön (#27) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Okostelon is vannak jo jatekok a snapdragon s820as telomba jo eros a grafikus resz meg most kezdegetik hasznalni a felet. 😀

(#29) Pöttön válasza ->Raizen<- (#28) üzenetére


Pöttön
őstag

s820as telomba jo eros a grafikus resz
Ezt ne hangoztasd, mert a végén még ezeket is befogják bányászni... ;]

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#30) ->Raizen<- válasza Pöttön (#29) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Amugy megjelent cikk hogy lassan barmire kerulhet banyasz virus telo tablet okostv, okos wc. 😂

(#31) Bandit79 válasza #06658560 (#12) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Te most tényleg hülye vagy ,vagy csak tetteted? :) + gondolom bányászól és mented a menthetetlent :DDD :DDD és megmagyarázod magadnak hogy jó az...

[ Szerkesztve ]

(#32) Hg3X válasza Shkiz0 (#1) üzenetére


Hg3X
tag

Amúgy pont azt írtad le, amit én is akartam... Meg oké, hogy most lesz egy ilyen verzió, de majd ez is 120+K-ba fog kerülni? Mert akkor inkább köszi, de nem :(

Jeff who??

(#33) Pécsi gyerek válasza #06658560 (#12) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Azért kicsit más,hogy valaki(k) otthon jól szórakoznak,vagy valakik csak szórakoznak a valakik idegein :D

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#34) #06658560 válasza Bandit79 (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szép lövés, bedobás! Nem bányászok. Soha nem is bányászatam. Csak rohadtul rühellem azt a hisztis, fürdős kurva rinyálást, amit a nagyon sajnálni való gémerek állandóan levernek itt, hogy nem jár alanyi jogon a Titan.

#33 Pécsi gyerek: energía pazarlás szempontjából pont nincs különbség. Ha meg valami SETI @Home vagy hasonló lenne, akkor már változna is.

[ Szerkesztve ]

(#35) Pécsi gyerek válasza #06658560 (#34) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Jó ok,előveszem a társast XD...az nem pazarolja az áramot.Kőkorba ne menjünk vissza? Szerintem teljessen más ha játszol és megy az áram,mint ha erőművet veszel ehez a bányászáshoz...

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#36) Yodafon válasza Pécsi gyerek (#35) üzenetére


Yodafon
senior tag

Igen a játékkal legalább 100% hatékonysággal transformálódik át az áram szórakozássá. Míg bányászatnál az idő kb 95%-ban jóformán üresen pörög* a videókártya.

*Értsd számolja bőszen a nagy semmit.

I'm gangsta!

(#37) Yutani válasza Yodafon (#36) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szakértői hozzászólást olvastak. LOL :D

#tarcsad

(#38) eldiablo válasza syberia (#25) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sok helyről hallom, hogy inkább vesznek egy konzolt és eladják a PC-t. Szerintem ez az igazi válság, nem a csökkenő alaplap eladások.

Konkrétan semmilyen normális VGA nincs aprón megfizethető áron.
A kártyák egy részét felszippantották a bányászok, másik felét meg a játékosok. Mi marad az overclockereknek? :( :DDD

(#39) Lasko


Lasko
csendes tag

Mehet is a bányába:

(#40) Hg3X válasza Lasko (#39) üzenetére


Hg3X
tag

Ezt sose tudom megunni... :C

Jeff who??

(#41) ceia válasza #06658560 (#12) üzenetére


ceia
őstag

Játékhoz használsz egyet, a tárnában meg hatot.

        it's more fun to compute

(#42) arn


arn
félisten

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#43) Yutani válasza arn (#42) üzenetére


Yutani
nagyúr

:Y

#tarcsad

(#44) CSB29


CSB29
aktív tag

Új piac nyílt urak: az itx bányagépek hódítanak már

(#45) vhw válasza Yodafon (#36) üzenetére


vhw
addikt

Mennyiben ront a hatásfokon, ha rage is keveredik a szórakozásba? :U
Ha adott esetben mégis nagyobb arányú rage - kerülhet előnyösebb megvilágításba a bányászat? :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#46) Silεncε válasza #06658560 (#34) üzenetére


Silεncε
őstag

Csak amíg mondjuk egy gémer legrosszabb esetben is 2 kártyával játszik, a ... bányászok egyszerre kártyák tucatjait dolgoztatják...

(#47) hajbel válasza vhw (#45) üzenetére


hajbel
addikt

... és akkor én most, hogy vagy mi vagyok, ha meló alatt bányászom, esténként pedig ragelek? Én vagyok a rendszer ellensége? :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#48) Ispy válasza hajbel (#47) üzenetére


Ispy
veterán

Skizofrén. ;] :DDD

Értsed már meg, bányászat rossz, játék meg jó. :P

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#49) wasorf válasza #06658560 (#34) üzenetére


wasorf
csendes tag

Miért, mit vársz egy olyan témánál, ahol egy grafikus kártyáról van szó rendes video-kimenetekkel, (amit szintén nem lehet majd megvenni) és nem pedig bányászkártyáról bányászoknak. Igen a gémerek - és mások se nagyon- nem tudnak venni semmilyen kártyát. És nem várja senki, hogy hozzádobják, megvenni akarják a kártyát, csak a bányászok sáskajárásától nem lehet.
Mint ahogy te "rühelled a rinyálást" úgy rühellik mások a fellengzős hozzászólásod.

(#50) Yodafon válasza vhw (#45) üzenetére


Yodafon
senior tag

ezt a két mondatot csak én nem értem? :Y

I'm gangsta!

(#51) smc válasza Yodafon (#50) üzenetére


smc
addikt

Törölhető:)

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#52) ->Raizen<- válasza wasorf (#49) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Igy van mit látni a fórumokban ahova bányászok is bele böfögnek a témában? Uszító hsz-eket. Hogy nem lesz új szériás vga-d sem mert tizessével fogom megvenni a boltból. Ez most egy konkrét példa innen. Vagy hogy minden hsz-ben ott a lambo-szó. Komolyan úgy viselkednek mint ha feltalálták volna a spanyol viaszt. Közben egy fedezet nélküli spekuláció és hype miatt sokat érő dologba fektetik bele minden vagyonukat, közben bármikor beszakadhat a bánya. Akkor meg rajtuk röhögnek az már nekik nem lesz vicces. Amúgy persze hogy a gamerek ki vannak akadva rájuk. Miattuk nem lehet megvásárolni emberi áron semmilyen vga kártyát. Sőt még kapni sem lehet, vagy ha rendeled sok esetben a bolt hetek múlva azt mondja bocs nem tudom beszerezni.

(#53) vhw válasza ->Raizen<- (#52) üzenetére


vhw
addikt

De akkor a bányászok mégis hogy tudják beszerezni?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#54) ->Raizen<- válasza vhw (#53) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gyar elott varnak platos kocsikkal es raklap szam viszik a kartyakat, nagyker kiskerbe sokszor el se jut a cucc. ;]

(#55) AxBattler válasza ->Raizen<- (#54) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, csak várnak a falak előtt, hogy rácsaphassanak az értékes szállítmányra; ha kell, kiéheztetik a gyár védőit dolgozóit, aztán felprédálják a létesítményt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#56) GodGamer5 válasza hundai (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Gagyi hűtés és ku*vadrága kártya az Ampere megjelenése előtt 1-2 hónappal. 👏

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#57) ->Raizen<- válasza AxBattler (#55) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jaja tiszta mad max folyik a kartyakert. 😂

(#58) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Ez a retek vonyít egy Accelero S3-ért minimum.

Szerk.: úgy meg értelme nincs a kis nyáknak.

[ Szerkesztve ]

[iTX-or-GtfO!]

(#59) Pöttön válasza AxBattler (#55) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez jó! :)
Minden esetre nagyon kíváncsi leszek az új generációs nv kártyák nyitó árára. :U

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#60) arn válasza Pöttön (#59) üzenetére


arn
félisten

Igazabol lenyegtelen... a piaci ar egesz eddig az ajanlott ar alatt volt, most pedig folyamatosan felette. Az nv is tehet errol, kitalalta a normal kartyat meg a semmivel se jobb, de dragabb founder editiont. A gyartok ezutan persze, hogy jobbat csinalnak, es efole fogjak arazni. Igy volt egy burkolt aremeles, amire ratettek a gyartok, es ehhez mar csak ez a banyasz dolog kellett. Benne volt mindenki vastagon, az ajanlott ar meg csak vmi disz, mert senki adja annyiert, plane nem alatta - papiron alig dragultak a kartyak, valojaban meg 20-30%ot, amin dobott a banyaszlaz is egy 30-50%ot. Szepen allunk.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#61) Blazs120gl válasza arn (#60) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

Azt még vedd hozzá, hogy a használt kártyák akár 2 év bánya után is drágábbak lesznek, mint az újkori áruk volt...

(#62) Bandit79


Bandit79
aktív tag

Annál jobb minnél több hülye rákattan a bányászatra, mert egyre kevésbé éri meg napokat hónapokat járatni az erőműveket. És majd kapkodva dobálják ki eladni..
Amúgy írja már meg valaki mit tudott venni a pár hónap alatt elpazarólt energiából..
Inkább menjen mibden bányász dolgozni.. Mindenki jobban jár.

(#63) Blazs120gl válasza Bandit79 (#62) üzenetére


Blazs120gl
aktív tag

Sajna jól lehet vele keresni, ha az illető kiveszi belőle a pénzét (ill. a pénzéből még sügérkedik daytrade-el is). Jelenleg olyan magasak az árfolyamok, hogy a mostani szintnek min. felére kéne esnie. És akkor sem fognak eladni, hanem várnak. De még ha el is adnának, az a kisker árakban nem okozna azonnali korrekciót, mert Ők is kivárnának, meg a nagyker is kivár és így tovább :(

A vásárlóerejükből meg bármilyen új dilire, pl. CPU/napenergia/mosógép stb. mining-ra át tudnak állni, különösen, ha meg is veszik tőlük a használt kártyáikat. :W

[ Szerkesztve ]

(#64) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az árát kellene rövidíteni.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.