Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Gondolom egyik Yakuza rész sem kapott angol szinkront.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Rodi 4.80 válasza Wesder (#1) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ennek a játéknak az a lényege, hogy japánul beszélnek, a fíling! Alatta ott az angol felirat. :)
A Yakuza 0 is így volt igazi, akkor is érted ha nem beszéled a nyelvet. :)

(#3) Wesder válasza Rodi 4.80 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Felejtős. Agyf@szt kapok a japàn szinkrontól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Kai_Rong válasza Wesder (#1) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

PS2-en az első rész kapott. Borzalmas is volt.

Szerk.: jut eszembe, a Yakuza spinoff Judgment kapott angol szinkront, ráadásul egész vállalhatót.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#5) Kai_Rong válasza Wesder (#3) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Akkor ez nem a te játékod lesz. Én hasonlóan vélekedem a japán játékok angol szinkronjáról, a hideg ráz ki az amerikai akcentussal kiejtett japán nevektől.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#6) freeknight válasza Wesder (#3) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem a Yakuzával nem az angol szinkron hiánya volt a bajom, hanem inkább az, hogy csak kizárólag a főszálat szinkronizálták le, a melléküldiket amolyan jó JRPG szokás szerint csak olvashatod, és nézheted, ahogy tátognak a szereplők. Nagyon szánalmas és illúzióromboló. Egyébként a japán szinkron (már ahol van) nagyon profi, Kiryu hangja kifejezetten kellemes orgánumú színész, nagyon jó volt hallgatni.
De ettől eltekintve a Yakuza 0 szinte tökéletes játék, gond nélkül belerepült 90 óra, és egy percet nem unatkoztam. A Kiwami egyébként pont nem olyan jó, de lényegesen rövidebb is, viszont a Kiwami 2 ismét nagyon jól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#7) Silεncε válasza Kai_Rong (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

+1

Akár animénél akár játéknál csakis japán szinkron-angol felirat kombó. Az angol szinkron általában gyalázatos

(#8) Rodi 4.80 válasza Silεncε (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

+ 1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.