Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Boxi88


Boxi88
őstag

Nem rossz, kíváncsi lennék egy tesztre mondjuk a phtv-n... ;)

(#2) vinibali


vinibali
őstag

530dollártól? :Y ha 600 körül megállna elég best buy kategória :)

(#1) Boxi88: ahogy mondod, mostmár ÉN IS :D (remélem hallották az illetékesek:) )

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#3) stratova


stratova
veterán

Egész szolid külseje van de gondolom lesz más színben is. Itt legalább még nem nyomorították össze a kurzorbillentyűket. ThinkPad-eket nem, hódítja meg Llano?

(#4) .mf


.mf
veterán

Ezt nem értem, a Llano-t, főleg a kisebbeket, a "Thin and light" laptopokba tervezték. Ez viszont se thin, se light...

Örülnék viszont egy 12.1"-12.5" Thinkpadnek valami alacsonyabb fogyasztású Llano-változattal, ha lesz olyan is.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) alienpapa válasza stratova (#3) üzenetére


alienpapa
senior tag

Ennyi pénzért nagyon megérik az árukat!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#6) Pug válasza .mf (#4) üzenetére


Pug
veterán

Nem tudom mi olyan érthetetlen abban, hogy nagyobb darabokban is megjelenik, eléggé várható volt :U

(#7) stratova válasza alienpapa (#5) üzenetére


stratova
veterán

Ezt nem is vitattam csak nem ismerem, mennyire bírják a hosszútávú használatot (3-6 év) az Ideapad-ek (nem reped a burkolat törnek a zsanérok stb.). Ha vannak olyan jók mint anno az R volt a T-hez képest (szerényebb de közel sem szétesős kategória) akkor rendben.

[ Szerkesztve ]

(#8) hohoo válasza vinibali (#2) üzenetére


hohoo
senior tag

ennyiért? Igaz ez laptopban már brutál kategória, de olyan fura :D asztalin csak belépő.

T-home extra csomag monopolterületen 6500 ft/hó, versenyterületen ahol Digi vagy UPC is van pedig 2990 ft/hó. Köszönjük!

(#9) osztraksajt válasza Boxi88 (#1) üzenetére


osztraksajt
őstag

Én már bármilyen Liano tesztnek örülnék. :DDD

(#10) santaclaus válasza stratova (#7) üzenetére


santaclaus
csendes tag

Az R széria ThinkPad volt, melynek most a ThinkPad L széria az utódja (L420/L520) így azzal nem lehet összehasonlítani. Az IdeaPad-ok a sima otthoni laptopok (csúnya szóval consumer) akárcsak a az Acer-nél az Aspire, Dell-nél az Inspirion stb...

A gép szimpatikus át/teljesítmény alapján, de kíváncsi leszek az itthoni piaci árakra és a konkurencia gépeire...

[ Szerkesztve ]

(#11) erdoke válasza .mf (#4) üzenetére


erdoke
titán

Egyetértek. Gyakori hordozásra túl nehéz, otthoni gépnek külső monitorhoz túl gyenge a GPU-ja.

A legjobb aláírás a héten

(#12) .mf válasza Pug (#6) üzenetére


.mf
veterán

Az, hogy eddig csak nagyobb darabokban jelent meg... lehet, hogy rosszul emlékszek, de nekem úgy rémlik, hogy eddig még csak 15.6"-eseket mutattak be vele...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13) Puma K válasza .mf (#4) üzenetére


Puma K
veterán

+1

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy A8-al szerelt változatból jöhetne ekkora méretben is, ez már elfogadhatóbb, mint az E-350.

Viszont ha jól olvasom akkor mindenhova a Turbo órajelet írták, mert elméletileg az A6 például csak 1,4GHz-en megy alapból. Kíváncsi lennék, hány mag órajelét emeli meg, amikor olyan programot használok, ami mind a 4 magot 100% terhelné.

Csak azért, mert pont sikerült találnom egy ilyen programot, amit szívesen használnék is. ;]

A cím meg nekem olyan, mintha a rengeteg noti közé, most egy újabb, sokadik LIanos gép jönne.

Pedig majd két hónapja lehetne venni, de még nem sikerült találnom itthon mutatóba sem, egy kézzel fogható, szemmel látható darabot. :B

(#15) drhb


drhb
csendes tag

Én nem értem a fanyalgókat, akik minden 15,6 colos fusionös vagy llanós laptopnál leírják, hogy ennek a platformnak semmi értelme 15,6 colosnál. Egyrészt én például egyáltalán nem használnék 15 colosnál kisebb laptopot, jó a 14-es még talán beleférne, de az ennél kisebb laptopokat nem lehet külső monitor nélkül munkára használni. Ugyanakkor a nagy processzor erőt sem igénylem, tehát egy e-350 simán elmegy kategória. Ennek a platformnak az előnye a hasonló árkategóriájú Intel vagy Athlon II/Turion II laptopokhoz képest az, hogy sokkal tovább bírja az aksi. Ez előny, mert számomra ugyan elsődleges az asztali használat, de ha buszon vagy vonaton utazok, nem szeretném ha 2 óra és kész(egy 1 éves laptopnál ez átlagos). Ami pedig a 2,6 kg-ot illeti, az rohadtul hogy nem féltégla tömeg, én jelenleg jóval nehezebb laptopot használok, ugyanis néhány évvel ezelőtt ennél jóval nehezebbek voltak. Mondjuk az én laptopom masszívabb is mint a mai otthoni kategóriás cuccok. Nem tudom megérteni, hogy miért lenne ég és föld a különbség egy 2,6 kilós és egy 2 kilós laptop között...

Amúgy nem olyan nagy piac valószínűleg a kis fogyasztású processzor+15,6 col, de mégis létező, ami az Intel hülyesége, hogy nem engedi az Atomot ebbe a szegmensbe.

(#16) T_Stark


T_Stark
őstag

Egy ilyen pont tökéletes lenne nekem A4-es APU-val, 4GB memóriával, 500as HDD-vel, ha a barmok nem hagyták volna le róla az USB3-at :W Gratulálok Lenovo, ülj le, 1-es :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.