Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy a Huawei körül mostanában tapasztalható perpatvar mennyire tesz be az egyetem képzésének, illetve mennyire okoz fejfájást az általuk támogatott szakirányt választó hallgatóknak. Utálnám, ha a nagyhatalmak politikai csatározásának végül az oktatás inná majd meg a levét. :U

(#2) Tigerclaw válasza cinemazealot (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nalunk ettol szerintem nem kell tartani, mert Kina barat kormanyunk van.

En arra lennek inkabb kivancsi hogy ez hogy jelenik meg tenylegesen az oktatasban. Csak penzrol, esetleg 1-2 labor felszereleserol van szo, vagy tenylegesen modernizalasra kerul 1-2 targy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) cinemazealot válasza Tigerclaw (#2) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ha jól értem, itt konkrétan arról az oktatási programról van szó (HAINA: Huawei Authorised Information and Network Academy), amit a Huawei infrastruktúrájára szabtak testre. Na most, a kérdés az, hogy ezzel a képesítéssel frissen végzett hallgatóként álmodhatok-e bármilyen jövőről pl. egy amerikai munkáltatónál?

(#4) kilua válasza cinemazealot (#3) üzenetére


kilua
senior tag

Amerikainál nem, sok más helyen igen (kb)

A huweinél azt nézem hogy még kínai játékok sincsenek fennt az appgaleryben mint a pubg mobile vagy a genshin impact?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.