Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Vajon ez lehet sokak álma, a P30 pro utódja?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Tutu7030 válasza fateless (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem is pont ez jutott eszembe. De azért ez az ~1000€ kicsit soknak tűnik.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) fateless válasza Tutu7030 (#2) üzenetére


fateless
veterán

300.000-ről indult a P30pro, és 320-325 volt 2019 nyarán az euró, így nincs is olyan távol ez az ár sajnos

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) h4h01


h4h01
senior tag

Nah, számomra nagyon várós! :K

(#5) greyslay


greyslay
aktív tag

P40 pro-n sajnos tovább kellett lépnem. Jelenleg egy Oppo find X3 ason gondolkodom ami talán méltó utódja lenne. Érdekes lenne megvárni ezt a Honort viszont valószínűleg 100 rugoval drágább lesz mint most az Oppo. :((

"embertelen ember munka"

(#6) Space marine válasza fateless (#1) üzenetére


Space marine
aktív tag

vagy P30 :U de ezzel a kijelzó mérettel nehezen tudok kibékülni..

[ Szerkesztve ]

(#7) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Én az ultimate-t várom, de ez jó jel hogy a sima pro-ból van eu modell és gondolom a Google szolgáltatások is menni fognak mint a többi eu-s honoron.
Csak annyi a probléma, hogy az ultimate kínából rendelve is 530 ezer lenne, akkor itt mennyi lesz. :O

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#8) rdt89


rdt89
addikt

A P40 Pro Huawei tökéletes utódja :R :Y

(#9) Aryon87 válasza rdt89 (#8) üzenetére


Aryon87
félisten

Úgy bizony :K Majd 1 év múlva mikor megfizethető(bb) áron lesz, mert minimum 500k indulóár tuti lesz ennek itthon, de sztem több is lesz hála az atomgyenge Forintnak és rekordmagas áfánknak...
Jövőre erre biztos beruházok. ha még kapható lesz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#7) üzenetére


Aryon87
félisten

Úgy alsóhangon 600-700K?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11) Elit3Zotya válasza Aryon87 (#10) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

a 600e eléggé nevetséges lenne azért már, de az 550 ezer szerintem is befigyel. Ennyire hülye már én sem vagyok azért, hogy megvegyem :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#12) k-adi válasza Aryon87 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Jövőre erre biztos beruházok. "

azt rögtön gondoltuk :D

(#13) rdt89 válasza Aryon87 (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Nem esne rosszul, ha véletlen az Ultimate is befutna :C

(#14) realist


realist
őstag

A 6,81"-os kijelző méret nem igazán emlékeztet a P30 modelcsaládra :N

(#15) firemanus82


firemanus82
senior tag

Nagyon várós! P40 pro-t ideje nyugdijazni

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#16) Aryon87 válasza Elit3Zotya (#11) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig biztos vagyok benne, hogy meg fogod venni :D és nem azért, mert hülye vagy. Csak techimádat miatt :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Schuler888


Schuler888
senior tag

kelektronikai hulladék drágán... szerencsére kis adag

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Aryon87 válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy a te kis kedvenced is az..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19) Schuler888 válasza Aryon87 (#18) üzenetére


Schuler888
senior tag

amiböl nem gyöznek eleget gyártani, akkora a felveveőpiac rá? igen, pont olyan.. :DDD :DDD :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) Elit3Zotya válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Ezt komolyan is gondolod.. :F

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#21) huba+


huba+
csendes tag

Sziasztok!
Honor Magic 4 Ultimate rendelés határán vagyok (tradingshenzen)
Szerintetek milyen gyakorlati hátrányom lenne, így, hogy nincs google play szolgáltatás?
Pálya elhagyó, de lelke mélyén örök fotós vagyok és engem mint telefon nem is nagyon érdekel. Már megcsömörlöttem a tizenkilós felszerelések cipelésétől, a sok esetben az a technika, ami ebben rejlik elég lenne.
Köszönöm, ha érdemben hozzászóltok! :R

(#22) rdt89 válasza huba+ (#21) üzenetére


rdt89
addikt

Szia!

Ez egyén függő, nekem a P40 Pro van, de nekem a GMS hiánya semmi hátrányt nem jelent, viszont a Honor-t eladta a Huawei /papíron/, hogy teljes értékű Play áruház szolgáltatása legyen, így semmilyen téren nem kell kompromisszumot kötni ezzel a készülékkel. Szerintem a jelenlegi piac messze legjobb készüléke! :R

(#23) k-adi válasza rdt89 (#22) üzenetére


k-adi
nagyúr

végül nem kerültek fel a tiltólistára? mintha pár hónappal ezelőtt erősen lobbiztak volna usaban hogy őket is tegyék fel a feketelistára de akkor ezek szerint még megúszták? jó tudni

(#24) rdt89 válasza k-adi (#23) üzenetére


rdt89
addikt

A Honor GSM szolgáltatása nem sérült, volt róla szó, de gondolom nincs idejük, most ezzel foglalkozni, más jelenleg fontosabb nekik.

(#25) Bog válasza rdt89 (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha nem global modell, akkor nem lesz rajta GMS.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) rdt89 válasza Bog (#25) üzenetére


rdt89
addikt

Igaz, de egy play aruház apk-val rátehető, mindenféle mók nélkül, nem úgy, mint a Huawei készülékeire. :D

(#27) Bog válasza rdt89 (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A különböző egyéb összetevők pedig vagy működnek, vagy nem. Ha meg nem, akkor jöhet a mók, mint az Oppo Find N-nél. Nem való ez mindenkinek, bár aki itt fórumozik/kérdez, annak azért van esélye.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) Elit3Zotya válasza huba+ (#21) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Én is majdnem megrendeltem, de végül lemondtam róla.
Ha megérkezett kíváncsi lennék, hogy sikerült e megoldani a google szolgáltatásokat.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#29) k-adi válasza Elit3Zotya (#28) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jaja, várjuk a beszámolót

(#30) huba+


huba+
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat, még kicsit tájékozódom a rendelés előtt...

(#31) Bálint85 válasza Bog (#25) üzenetére


Bálint85
senior tag

ez mit jelent, mert nem vagyok otthon ebben? :B

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#32) Bálint85 válasza huba+ (#21) üzenetére


Bálint85
senior tag

Szia.
Nekem is az Ultimate -ra fáj a fogam, csak a GMs-t írják, hogy nincs rajta mivel nem GLOBAL lesz. ez mit jelent? :F
A PRO változat mennyire rosszabb az ULTIMATE-nál szted? :F
Még a Xiaomi 12 Ultimate -ra gondoltam. Ezt a 3 félét néztem ki, csak nem tok dönteni.... :O

:R

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.