Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Az ára brutál, de amúgy is szívfájdalom hogy nem IPS panellal jön.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Sefter


Sefter
veterán

Nem kötözködök, tényleg nem értem...
Indokolt az ára :F
Pc-n nem játszom, csak konzolon, de oda ennyi pénzért 75"-t kapok...nem látom mitől jobb ez, mint egy fele ennyibe kerülő 43"-os 4k monitor ?

Psn ID: sefter_hun

(#3) snecy20 válasza Sefter (#2) üzenetére


snecy20
veterán

A legtöbb ilyen 43''@4K monitor jó esetben tud FreeSync-et ha tud, másrészt pedig 60Hz...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) Patice


Patice
nagyúr

Hasonló specifikációkkal (120Hz panel, UHD felbontás, HDR képesség, HDMI és DP bemenetek) bíró TV-ket is szívesen látnék. :DDD :))
Fele ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#5) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ahogy olvasom 3 x HDMI v2.0 van rajta. Vajon a jövőre megjelenő új PS-sel is ki lehet majd használni a VRR-t ezen?

Meg "Refresh rate: 120Hz (Overclocking to 144Hz) - Using 2 Display Ports". Gondolom ezt akkor eleve elfelejthetem HDMI-n.

(#6) Sefter válasza snecy20 (#3) üzenetére


Sefter
veterán

Tehát csak pc gaming előnye van...konzolhoz felesleges, munkára meg pont jó a fele ennyibe kerülő is.

Psn ID: sefter_hun

(#7) Gróf...


Gróf...
aktív tag

Nekem "feleennyibekerülő" van. Kicsit savanyú is a szőlő, de azért jelentkezzen már aki natívban kihajtja belőle a 120, uram bocsá' 144 Hz-et! Nyilván nem feltétel, hisz szink-es...
Ha "háromszázba" lenne, akkor ideges lennék!

Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

(#8) #72042496 válasza MeszesKPT (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vélhetően igen, de előre semmi ilyesmi dolog sem garantált. Ehhez meg kell várni, hogy megjelenjen jövőre a PS5.

Ez egy új technológia első iterációja. Akkor is könnyen lehet inkompatibilitás a végén, ha papíron működnie kéne.

[ Szerkesztve ]

(#9) arn válasza snecy20 (#3) üzenetére


arn
félisten

Lg oled?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10) Yany


Yany
addikt

Ultrawide fanoknak még mindig ez a nyerő: https://www.lg.com/us/monitors/lg-38GL950G-B-gaming-monitor

Na kinek van a mellényzsbében 2rugó? (Euróban :Y)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#11) snecy20 válasza Yany (#10) üzenetére


snecy20
veterán

Ez nálunk megjelent már?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) Yany válasza snecy20 (#11) üzenetére


Yany
addikt

Nem hiszem, még kint is csak pár helyen kapni. Itt érdemes körbenézni: idealo.de

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#13) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Végre nagyméretű 144 Hz-es 4K monitor. Nekem 32"-osban kéne, meg persze azért ennél jóval olcsóbban, de kivárom.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#14) QuToR


QuToR
tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy mi a különbség a CG437K és a CG47K P modellek között?

Köszi,
Q

QuToR

(#15) arpi0502


arpi0502
friss újonc

Hali! Monitort szeretnék venni, xbox one S gépre, igazából nagyrészt COD Warzone-hoz. Mindenképp 144hz 1ms monitort keresek, az olcsóbbikból keret kb max 70-80ezer. Tanácsot szeretnék kérni, mivel olcsóbb monitorrol van szó, nem szeretnék belefutni egy egy nagyon rossz vásárlásba, ilyen áron keresnék egy jónak mondható monitort ( tudom hogy csúcsot nem kapok ilyen áron). És plusz egy olyan kérdés, hogy egy ilyen játékhoz mint a Cod warzone, IPS vagy TN paneles monitort ajánlotok? Tudtommal az IPSnek szebb a képe, de a TN kicsit gyorsabb. Van akkora különbség hogy érdemesebb legyen a TN?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#16) QuToR válasza QuToR (#14) üzenetére


QuToR
tag

Sziasztok!

Bocsánat, az előbb elírtam :(

Szal, valaki nem tudja véletlenül, hogy mi a különbség a CG437K és a CG437KP modellek között?

Köszi,
Q

QuToR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.