Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

megjelenesi arrol tudunk valamit?

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Oldalról jól néz ki. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Nem csúnya. Android Froyo....

(#4) SuTty


SuTty
csendes tag

Kiváncsian várom:)

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#5) Straw


Straw
senior tag

Kevés lesz az az aksi... főleg ha nem AMOLED lesz.

42

(#6) #16820480 válasza Straw (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

1500 kevés? :Y
neked mégis mekkora akkumlátorok vannak a telefonjaidban? meg azt is nézted, hogy milyen vastag? a Milestone-ban 1400-as van, mégis elmegy egész tűrhetően.

amúgy nagyon jól néz ki, de remélem ez még nem a 4,3"-os kijelző lesz, mert az már túl nagy... 3,5 környékén pont jó lenne.

(#7) Straw válasza #16820480 (#6) üzenetére


Straw
senior tag

Én csak a Desire-hez viszonyítok (aminek nyilván nem tökéletes az aksija de 1400mAh-s) de "csak" 3,7"-os AMOLED kijelzője van, és így 2naponta kell töltenem, de olvastam hogy valakinek 1 napot sem megy el.
Ha ez nagyobb kijelző lesz (és az lesz ha ez a Shadow) sőt nem hinném hogy AMOLED vagy SAMOLED, akkor nem hiszem hogy tovább bírná szuflával mint mondjuk egy Milestone, vagy egy desire.

Nem rosszindulatból írtam hogy kevés lesz az aksi, ezt el kell fogadni a mai okostelefonoknál, de azt beláthatod hogy minden fejlődik kivéve az aksikat. Valamit valamiért, de nem bánnám ha kihúzna mondjuk 5 napot.

[ Szerkesztve ]

42

(#8) LA_COSTE válasza Straw (#7) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Csak az a baj ezzel, hogy elmegy az embernek a kedve a videónézegetésektől ilyen telefonokon, illetve egyéb multimédiás lehetőségek használatától, mert nem képesek jobb erőforrásokat belepakolni. Kár. :(

[ Szerkesztve ]

(#9) Probber válasza Jadro (#2) üzenetére


Probber
őstag

Ez az eleje! :DDD

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Froyo és BLUR? A Milestone-ra is jöhetne egy BLUR felület a Froyo-val, szívesen kipróbálnám.
Amúgy az akku-k tényleg harmat gyengék, 3800 mAh kéne ezekbe minimum.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) #16820480 válasza Straw (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

értem én, de gyakorlatilag még így is az egyik legnagyobb elérhető akksit kapta. amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a snapdragon fogyasztásban jobb ezeknél a cortex prociknál. a milestone sem olyan vészes szerintem ilyen szempontból azért.

mondjuk a nagyobb kijelzőt "sajnálom". vagyis csak azért, mert úgy már nem fog kelleni nekem. a milestone is elég nagy, hát még ez... bár biztos sok embernek kell, végülis a HD2-t is veszik.

(#12) Straw válasza #16820480 (#11) üzenetére


Straw
senior tag

Ebben lehet valami, bár ha azt nézzük hogy közel azonos készenléti idő és + ~400 Mhz, akkor nem olyan rosz, tudom nem csak a Mhz számít de azért fontos :D
Szerintem a Cortex-A8 sokkal rugalmasabb mint mondjuk egy snapdragon, mert Droidból lehet látni 1,2-Ghz-re húzott verziót is, ami egy asztali CPU tuning potenciáljával gond nélkül felveszi a versenyt, míg SD-ból ami alapból 1Ghz-en ketyeg én még nem láttam 1,3 Ghz-nél magasabban járó gépet. Bár ez lehet csak engem foglalkoztat, de lehet akármilyen fejlett a Snapdragon energiagazdálkodása nekem nagyobb bizalmi értéke van annak ha tudom mekkora tartalékot lehet kicsalni még a gépből, károsodás nélkül.

42

(#13) #16820480 válasza Straw (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, za biztos, hogy a cortex a8 chipek esetében sokkal nagyobb tartományban mozog a lehetséges órajel. de az is lehet, hogy egyszerűen a snapdragonnál nem hagytak rá annyit biztonságból akár, hogy ekkora potánciál legyen benne.
mondjuk én nem nagyon vagyok híve a húzásnak, végülis valószínűleg nem véletlen lőtték be arra az értékre, amire. meg ha mefelel a teljesítménye, akkor nem nagyon érdemes vele szórakozni.

(#14) plus44


plus44
veterán

Eddig hibátlan!:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) AS


AS
félisten

Itt is van:
Über :)
4.4 es kijelző....
1ghz proci
Nagyon sok kép:
LINK!

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) #16820480 válasza AS (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

kár, hogy ilyen tepsi... :( mondjuk egy 3,8-as kijelzővel simán elfogadnám, cska ha ki is adnak akkora méretű változatot, akkor az biztosan butább lesz, mert nem lehet ám egy kisebb telefon is okos...

amúgy jókat mondanak a videóban: van divx lejátszás alapból, meg egész tetszetős az új motoblur is, az első változathoz képest sokkal karakteresebb és szebb.

(#17) AS válasza #16820480 (#16) üzenetére


AS
félisten

Azért X mert extrém :D Jó ez lesz rá piac úgy mint HTC EVO 4gre, ( sajnos ez is Amcsi only)

Most már nem HTC nak van legnagyobb kijelzője :C
Uj moto Blur nagyon jó igen :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) plus44


plus44
veterán

4,4"? Azért az már kb. használhatatlanul nagy.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) #16820480 válasza AS (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, persze, aztán lassan már 10"-os telefonok lesznek, remek :D

amúgy persze, hogy usa only, mivel ez (is) cdma hálózaton fog menni. viszont szerintem lesz belőle majd gsm, ahogy a droidból is van.

(#20) AS


AS
félisten

Ez a jövő..
HTC nek elvileg 4.5 is WP mobilja lesz.
Samsung Q4 ben hozza Andoit tabletjét ( amivel lehet telefonálni!!) 7 es szuper amoled kijelzővel..

Valakinek tetszik valakinek nem ez a tendencia. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) #16820480 válasza AS (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát ez szomoró... minden funkcióval eljátszák ezt a kinek a pénisze nagyobb dolgot. kamera, kijelzőméret, processzor...
kár, hogy nem tudnak mást kitalálni. például JÓ telefonokat gyártani...

(#22) AS válasza #16820480 (#21) üzenetére


AS
félisten

Azért készülnek jó telefonok (ja bocs az már csak másodlagos funkció :C )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) #16820480 válasza AS (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

még nem is az a gáz, hogy másodlagos funkció :) hanem hogy egy ekkora lapátot már nem kényelmes hazsnálni, zsebben hordozni. már az evo4g is túl nagy, meg a hd2. ez meg még rátesz arra is. komolyan mondom, először értek egyet SJ kényszerképzeteivel, hogy nem növeltek fizikai méretet a szifonnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.