Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

A vonalzó kissé elcsúszott a készülék aljától, így csak saccolni lehet, hogy nem igazán mini. :)

(#2) daniel909


daniel909
addikt

a hátlap elég rosszul lett fotózva, vagy csak nagyon randa, am rendben van a telefon. izgalmas dizájn!

(#3) roli543: hidd el, átlagfelhasználóknak tökéletes telefon lesz. akik nem akarnak annyit költeni telefonra, de azért tetszik nekik az S4. nem kell ide 4 mag meg 2gb ram. okosan csinálja a samsung.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#3) roli543


roli543
őstag

Akkor lenne igazán mini, ha ugyanazt a tudást pakolnák bele kisebb méretbe... így köze nincsen az S4-hez, még távolról sem... SE Xperia Mini, na az mini volt :D :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Paul119 válasza daniel909 (#2) üzenetére


Paul119
addikt

+1 :) nekem is tetszik a mini sorozat csak hat vannak "peklapat kezzel"rendelkezo emberek is mint jo magam es eleg surun sikerul melle tapicskolni :D arara kivancsi leszek :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) darvinya


darvinya
titán

Na megint egy újabb rakás kavics halom hangzatos( :D ) nevekkel ellátva.

Az meg milyen, hogy a hátlapra kellett rakni egy fóliát. :DDD

On Troll???

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) OctoCore


OctoCore
tag

Szerintem ez marha jól néz ki!!

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem a Galaxy S ugrik be róla. Pof ás

(#8) baraksumoron


baraksumoron
csendes tag

Az árra kíváncsi leszek, ha 100000 Ft illetve alatta debütál akkor jó lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) amisis


amisis
aktív tag

Szerintem tetszetős reméljük hogy olyan ár/érték arányban lesz mint az s3 mini. (S3-104000ft az S3mini-62000ft) ;]

Apple iPhone 8 Plus

(#10) mihook77 válasza amisis (#9) üzenetére


mihook77
csendes tag

Miért nem tudnak beletenni egy 1280x720-as panelt? Ez már minimum elvárható egy jó okostelefontól! Nem kellene! Akkor inkább maradok a HTC ONE X-nél!

(#11) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Copy-paste. :) Jé egy új számszung. :) Galaxy S4 Mini. Egyébként a hírszerkesztőnek alaposan igaza van. Ez a telefon nagyobb, mint az SGS volt. És nocsak nocsak... mininek hívjuk. :) Van egy hír pár sorral feljebb. GS4 10x optikai zoom-mal. Na most azzal is az a baj, hogy az S4 csak azért fér el a zsebedben mert vékony. Ezen esetben már ez sem igaz. Van egy olyan érzésem 5 év múlva majd röhögünk a 4,7"+ telefonokon. :) És nem értjük miért kellett egy 4,3-ast leminizni. :)

(#12) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát igazán elbírt volna egy 720p-s kijelzőt már nem azért.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) Eltomi


Eltomi
tag

Mikor rugaszkodik el a Samsunk ettől a természet ihlette gagyifon kinézettől? PC szintű hardver 100k fölötti ár és akkor benne egy ilyen f*s házban... :W

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#14) mikersz1 válasza mihook77 (#10) üzenetére


mikersz1
senior tag

QHD felbontás is jó ekkora kijelzőre, igaz, nem pentile mátrix elrendezésnél. :U

(#15) Eltomi válasza imisomogyi (#11) üzenetére


Eltomi
tag

Hát ez hatalmas :DD :DD +1

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#16) vicze


vicze
félisten

Tényleg milyen "apró" a SGS3 mellett. :DD

[ Szerkesztve ]

(#17) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Vonalzó kéne

(#18) jagelo


jagelo
aktív tag

Úgy bírom mindenki jönn de pofás meg minden.Mintha nem tudtuk volna hogy ilyen lesz!!Mindig ugyan olyan pf :)vicces!

(#19) kcsa


kcsa
veterán

1.6 kétmagos? Ez akkor RK3066 lesz :D

(#20) Blyan


Blyan
félisten

Szerintem a Galaxy S4 Zoom ennek az alapjaira épül majd.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Hát ez a hátlapi (és előlapi?) textúra igen csúnyácska. A "vas" egyébként nem tűnik rossznak. Persze egy-két kérdés még megválaszolásra vár, mielőtt az ember ítéletet mondhatna: SoC, akksi, bővíthetőség.
Ja, és az ár. Bár az elődből kiindulva, az tuti nem lesz "mini".

HunWarrior19
+1
... én már most is röhögök ;-)

[ Szerkesztve ]

(#22) obZen


obZen
tag

Olvastam a minap egy mondatot, amivel tökéletesen egyetértek:
"FACT: There are more Samsung phones born per minute than infants in Sudan."

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#23) prolad


prolad
őstag

nyilván az ár lesz majd a döntő,de eddig egy jó készüléknek tűnik,az s3 mininél mindenképpen jobb ajánlat lesz.

(#24) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem ez is egy "kihagyott ziccer" lesz ! Lehetett volna kicsit nagyobb a hasonlóság.

kengyel

(#25) floatr


floatr
veterán

Remélem a samunál mostanában zajló designváltó mozgalom egy kicsit markánsabb külsőt köp ki magából hamarosan...

Amúgy nem értem, hogy miért gáz, hogy ennyire hasonlítanak egymásra a telefonjaik. Minden gyártónál vannak ilyen kényszeresen egységesített design-vonalak. Egy időben a HTC telefonjait nem lehetett megkülönböztetni egymástól, de még a Sony is belefut ebbe gyakran.

(#26) Mr President válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


Mr President
senior tag

Szerintem azért nem 720p a kijelző, hogy még véletlenül se legyen konkurenciája az S3nak.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#27) agabe


agabe
addikt

Már korábban írták elölről olyan sgs1 utánérzésű.
Panel felbontásra 720p kellene, soc-ot meglátjuk, 1giga ram kevés már középkategóriában....ráadásul 90-100ezer körül fog kezdeni ...hát pár hónap után biztos jobb lesz az ár, de 80ezer is sok lesz érte. Ennél S3 (meg sok egyéb gyártó tavalyi csúcskészüléke) sokkal jobb, és nem drágább.

(#28) Dilikutya válasza agabe (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

1Gb RAM most csúszik bele felülről a középkategóriába, az 512Mb-al szerelt belépők is épp csak terjedni kezdenek (Huawei Y300, ZTE Blade III), a Nokia WP8-as készülékeiben is javarészt még ennyi van, pedig már a Lumia 520 sem belépő.
80 ezer környékén van most az SGSII, S3Mini, S Advance... nyilván 100 körül kezd, mint az elődje. S3 még 140 függetlenül.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) Robertoq válasza imisomogyi (#11) üzenetére


Robertoq
őstag

Copy-paste. Jé egy új számszung. Galaxy S4 Mini. Egyébként a hírszerkesztőnek alaposan igaza van. Ez a telefon nagyobb, mint az SGS volt. És nocsak nocsak... mininek hívjuk
Csak azóta eltelt pár év és változott az átlagméret. Az S4 mini pedig az S4-hez képest mini, csak tudni kell értelmezni :K

Van egy hír pár sorral feljebb. GS4 10x optikai zoom-mal. Na most azzal is az a baj, hogy az S4 csak azért fér el a zsebedben mert vékony. Ezen esetben már ez sem igaz. Van egy olyan érzésem 5 év múlva majd röhögünk a 4,7"+ telefonokon. És nem értjük miért kellett egy 4,3-ast leminizni.
Egyrészt a Zoom úgy tűnik 4.3" lesz, másrészt meg a 6.3" colos kijelzőkkel kb elérték a telefon méreteinek határit már idén, nem kell 5év :K

[ Szerkesztve ]

(#30) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Most nem azé', de ez nem egy kiköpött S3??? :DD

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#31) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ennél jobb választásnak tűnik számomra a HTC M4 ha valóban hozza az előzetes specifikációt.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#32) #06658560 válasza floatr (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az apple termékpalettét meg lehet különböztetni? ;]

(#33) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

csúnya és rossz lett
ja és drága

;]

(#34) Dilikutya válasza #06658560 (#32) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem aki végignézi őket, utána felismeri, az Apple-nek nincs olyan túl sok telefonja, évente-kétévente adnak ki új modellt. És milyen jól megélnek belőle. Samsung kicsit már túl lő a célon, az addig rendben, hogy minden szegmenst lefednek, na de hányszor...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) Retekegér válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az AMOLED miatt mondod?

<< Heimdal >>

(#36) agabe válasza Dilikutya (#28) üzenetére


agabe
addikt

Sima S3 -ból pár hónaposan gyári garival 80-90ezer között lehet már sokat találni ... ki a fene venné meg S4 minit drágábban ?
Új árakat nézve: Lg4x 100 körül szintén kapható gyári garival függetlenül, HTC One S szintúgy.
Nexus 4 sokkal jobb, és nem drágább szintén (németországból, ausztriából hivatalos függetlenül és itthon is garizzák, vagy telenornál kártyásan lassan lemegy az ára, és ott is független).

Szeretem a samsung gariját, mert jobb minden másnál, de csak amiatt tuti nem éri meg.
Ugyanúgy el lesz árzava mint az S3 mini volt ami most is legalább 74ezer rendes garival újonnan.
80-100ezerért olyan telefont (androidon ... wp-t, ios-t ne ide soroljuk) nem szabad venni aminek csak 1 giga a ram-ja.

[ Szerkesztve ]

(#37) fatal` válasza agabe (#36) üzenetére


fatal`
titán

"Sima S3 -ból pár hónaposan gyári garival 80-90ezer között lehet már sokat találni ... ki a fene venné meg S4 minit drágábban ?"

Hol van gyártói garival, újonnan 80-ért s3? 90-ért se... Használt készülékek árát nem illik új telefonhoz hasonlítani, pláne nyitóárhoz.

Mondjuk nekem akkor se kéne S3, ha fizetnének érte, tepsi...

Ha ez beesik 80 köré, egész jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#38) dokee78 válasza Dilikutya (#28) üzenetére


dokee78
félisten

Miért hozzátok fel sokan a ZTE Blade3-at a Huawei Y300 mellett?
Inkább a Huawei G300-hoz illene hasonlítani,hiszen szinte teljesen ugyanaz a 2.

(#39) fatal` válasza dokee78 (#38) üzenetére


fatal`
titán

G300 sokkal gyengébb, mint az Y300.

A Bladet tényleg inkább ahhoz kéne hasonlítani. Az Y300 sokkal jobb vétel szerintem. Lenne Y400 10-15k-val drágábban, 1GB RAM-mal még kellene is.

[ Szerkesztve ]

(#40) vicze válasza floatr (#25) üzenetére


vicze
félisten

Hát HTC-nél max. ugyanazon generációba tartozó készülékek rendelkeztek azonos stílusjegyekkel, és még akkor is elég drasztikusan különböztek egymástól többnyire. De generációnként azért messze nem ekkorák az egyezések, rengeteg apróságban eltérnek, főleg hogy generációnként mások a "vezérlő szervek".

Ez kb. minden gyártónál így van, hogy évente váltanak külsőt, általában megtartva a márka sajátos jegyeit, Samsungnál épp ez, amit látsz, hogy mennyire jellegtelen és unalmas, az mindenki saját ízlése szerint döntse el. :)

[ Szerkesztve ]

(#41) floatr válasza vicze (#40) üzenetére


floatr
veterán

Az s4 esetében én is többet vártam, de hogy mi jellegtelen, vagy unalmas, az már egyéni probléma

(#42) adabra válasza kelly416 (#1) üzenetére


adabra
senior tag

"Hatalamas" grafikusi munkával (Win7 Paint) ezt csináltam.


Ez alapján kb 130x63mm a mérete. És ez nem is annyira rossz. Talán (ekkora kijelzővel, ilyen vagy jobb felbontással) csak a Meizu Mi-2(s) és a Motorola Razr I keskenyebb ennél. De ezek nem kaphatók Magyarorszagon (rendes garanciával).
Úgyhogy nem olyan nagy a konkurencia. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#43) flash-


flash-
veterán

mennyivel szebb az s2...
remélem lesz galaxy s2 II :DDD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#44) zkosaras válasza fatal` (#37) üzenetére


zkosaras
aktív tag

"Ha ez beesik 80 köré, egész jó vétel lehet."

Nem fog! Szerintem még a 100 ezres nyitóár is álom lesz... én nem lepődnék meg ha elkérnének érte akár 120-at is, és rohadtul lesz@rják majd, hogy annyiért már lehet venni SIII-at, mert ez már S4 Mini, és a nagytesó 180-200 ezres árához képest "olcsó".

Szerintem szánalom amit a Samsung csinál (hihetetlen hogy ők a világ legnagyobb mobilos cége).

(#45) razzorr


razzorr
őstag

Egy újabb rókabőr, de várni lehetett, ahogy a galaxy 17nek is lesz mini, plus...stb.változatai.

(#46) Retekegér válasza zkosaras (#44) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És ott az S3 mini, ami szintén meghúzza az "alsó határt".

<< Heimdal >>

(#47) daniel909 válasza zkosaras (#44) üzenetére


daniel909
addikt

nézd meg mennyibe fáj az S3 mini...:)
a kezdőár meg hamar leesik.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#48) vicze válasza adabra (#42) üzenetére


vicze
félisten

Az Razr I azért 1cm-vel alacsonyabb, ami azért sok. A Meizu meg 720p, és szintén kisebb, olcsóbb stb.
Nem éppen nagy érdem se a méret, se semmi benne, inkább ugyan olyan lehúzás, mint az elődje.

(#49) satz18 válasza daniel909 (#47) üzenetére


satz18
őstag

Javítsatok ki ha tévednék, de én úgy tudom, hogy a SGSIII mini a legolcsobb AMOLED kijelzős telefon.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#50) daniel909 válasza satz18 (#49) üzenetére


daniel909
addikt

így ahogy leírtad ez nem igaz. az nokia n86 is amoled és biztos olcsóbb.
de a mostani telefonok közül lehet h a legolcsóbb. nincs rossz ára szvsz.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.