Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laza...


Laza...
addikt

Biztosan van alapja annak amit leírsz, de én pl. a plusz költségek miatt már csak előreutalás után adom fel postára a csomagot. Ha utánvéttel adom fel, akkor az + költség, és még mindig rakhatok(rakhatnék) féltéglát is a csomagba. Mi a különbség? ;]

Inkább azt kell megnézni, kitől veszed. (szerintem)

Never give up!

(#2) section9 válasza Laza... (#1) üzenetére


section9
őstag

+1

Személyesen viszont biztos nem adnék pénzt előre, mert annak nincs nyoma.

(#3) Laza... válasza section9 (#2) üzenetére


Laza...
addikt

Személyesen előre - ez annyira badarság, hogy hihetetlen (számomra). De attól még persze létezik, akárcsak az emberi hülyeség. Végülis, akinek sok van, dobálhatja az ablakon is kifelé a pénzét (csak szóljon hogy időben az ablaka alá érjek ;] :D)

Never give up!

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Hat most nem akarok mondani par szepet de tenyleg van ennyire naiv ember 2014 ben amikorra mar vilagos hogy egy gusztustalan/gatlastalan csalo vilagban elunk kepes valami ismeretlennek elore odaadni penzt hogy majd holnap megkapja a megigert termeket?

Ilyen gyerek mesekkel atverni valakit hat sirni lehetne, meg webshopnak se utalok soha elore inkabb fizetek picit tobbet es csak atvetelkor fizetek vagy ha nagyon muszaj mert maskep nem lehet de annak van legalabb nyoma paypal stb, de igy valami random jancsinak atadni penzt az utcan az mar egy alomvilag kategoria nem lehet sehogy se bizonyitani hogy adtal barkinek barmit mind mehetsz a rendorsegre a te szavad az ove ellen ,ennyi nincs mit csinaljanak bizonyitek nelkul

Szoval egy szo mint szaz ne legyetek mar ennyire balfekek az isten szerelmere

(#5) bitblueduck válasza Laza... (#1) üzenetére


bitblueduck
senior tag

ez az én stratégiám: Nálad 178 pozitív 0 negatív értékeléssel, 2+ év reggel és 2000+ hozzászólással kb kis kockázatot hordoz az előreutalás. Viszont ha a vevő értékei hasonlóak és az eladó újkrumpli akkor lehet, hogy az ő részéről elvárható lenne nagyobb rugalmasság.
Ha mindkettő újonc akkor előreutalás és reméljük a legjobbakat :DDD vagy inkább megbízható vevőt-eladót kell keresni.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#6) inferno88


inferno88
őstag

Az eladó értékelése sem jelent mindent. Pont most hallottam PH! ismerőstől egy több millió forintos, hardverapro-s csalássorozatról.

Módszer lényege:
1. Sok piros ponttal, pozitív értékeléssel rendelkező, de ritkán vagy régóta be nem lépett tagok keresése, akiknél az e-mail szolgáltató bizonyos idejű inaktivitás után törli a fiókot(például egy citrusról elnevezett szolgáltató, akinek a nevét nem lehet kiírni WTF?).
2. Megadott felhasználóval regel a mail szolgáltatónál.
3. PH oldalon jelszó reset mail kiküldése, és hopp, máris a csalóé egy pirossal és pozitív visszajelzéssel teletömött acc.

Ezt a csaló nagy tételben játszotta el és kemény előreutalásos összegekkel lépett meg. A bíróság tárgyalás már megtörtént, de a büdös életben nem látod újra a pénzt, hála annak, hogy kártérítést az elkövetőtől csak polgári peres úton szerezhetsz.

[ Módosította: Kalandor ]

Semper fi!

(#7) xmaas válasza inferno88 (#6) üzenetére


xmaas
őstag

Perrel se mesz semmire kb. elhuzodik az is evekig sokszor fizess ugyvedeket stb. ami nem olcso mulatsag sulyos penzekbe kerul es meg akkor is ha megnyered a pert nem jutsz semmire penzedet budos eletbe nem latod vissza az ilyen fergeknek sokszor nincs az egvilagon semmi a nevukon , se munkahely se semmi szoval ennyit errol , legfeljebb ha nagyobb oszegrol van szo bekerulhet bortonbe par honapig de meg attol te nem fogod visszalatni penzedet soha , sajnos .

[ Szerkesztve ]

(#8) vhw válasza bitblueduck (#5) üzenetére


vhw
addikt

Tudom, hogy valahol mindenkinek el kell kezdeni, de én meg sem fontolom komolyan az olyan hirdetők ajánlatait, akiknek nincs legalább 10 pozitív visszajelzés - de ilyen esetben közeli lakhely, személyes átvétellel/kipróbálással.
De inkább választom a 30-40+ meg a jóval efölötti pontos eladókat, még ha drágább is az általuk kínált cucc.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#9) Kalandor válasza inferno88 (#6) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Pont most hallottam PH! ismerőstől"
Tájékozódni mindig csak tiszta forrásból: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) inferno88 válasza Kalandor (#9) üzenetére


inferno88
őstag

Tájékozódni mindig csak tiszta forrásból: :K
1-2 hete mesélte el a sztorit, tőle is lehúzott a hapi egy százast, még telefonon is beszéltek az átvételről..stb.

@xmaas: Igen, ez elég szomorú. Talán, ha az ilyennek eladnák a használható szerveit - mert a társadalom számára fölösleges - lehetne kártalanítani a személyeket.

[ Módosította: Kalandor ]

Semper fi!

(#12) ViZion


ViZion
félisten

Nem nagyon aprózok, régin sem kértem a pirosat, mert többnyire veszek csak cuccokat. De eladásnál is pár levél és azért lehet érezni, h ki a rizikó. OK, biztosan vannak nagyon pró csalók is. Régi regesektől vásárolok, de nem baj, ha újonc és gyakran belép. Még nem volt bajom, lekopogom. :K

Köszönjük a figyelmeztetést. Nevek vannak-e, hirdetések eltávolítva lettek-e? :U

bozarjoska: korábban is volt ilyen felvetés, hogy "hitelesített user", akár fizetős is lehetne, leadni adatokat, vagy PH! paypalon mozgatni keresztül a pénzt (jutalékért), Alinak bejött, most olvastam. :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) janos1988


janos1988
addikt

"de már előre átveszik a pénzt" - Na most aki hülye...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Annyi ilyen cikk jelent már meg erről itt a logouton, hogy amióta a váltás miatt elcseszték a plusz pontjaimat, azóta eszembe sem jutna itt hirdetni bármit is. Másnak is ugyanezt tudom tanácsolni.

"nincs rá lezsóidő"

(#15) Kalandor válasza petipetya (#14) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen pontjaid lettek elcseszve?

(#16) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Azert a ne utalj elore melle en azt is beraknam, hogy az eladok meg ne vallaljanak utanvetes eladast, mert mar az sem biztonsagos.

Mig pl: en beleirom mindig, most is, az aproimba, hogy ha postat akarsz, akkor csak is eloreutalas.
Sok pirosom van, reg ota fent vagyok, naponta jarok fel.
Ezt konnyu ellenorizni, eddig komoly vevonek meg nem volt gondja ezzel.
Viszont amikor vki, ujonc letere utanvetelt ker tolem, azt multbeli pofaraeses miatt nem fogom bevallalni, legalabb is ph rang alatt tuti nem.
Ezutan az ilyen tobbet nem jelentkezik.

De kicsit eletszerutlen az, hogy "vevo ne utalj elore", "elado pedig ne kuldj elore semmit penz nelkul", ismeretlenek kozt mindenki bizalmatlan, de azert konnyen leellenorizhetoek az emberek.

Az tuti, ha vki azt mondana, hogy talalkozzunk, fizessek vagy adjam oda a cuccot ma, a sajat resze meg majd holnap, akkor ugy elhajtanam a busba, hogy csak na.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Laza... válasza Zirowe (#16) üzenetére


Laza...
addikt

Teljesen egyetértek :K

Never give up!

(#18) ViZion válasza Zirowe (#16) üzenetére


ViZion
félisten

Vettem már részletre is cuccot itt... Szerencsére nem mindenki ennyire gyanakvó. Persze egy topikban voltunk régóta, kvázi ismertük egymást. Volt, aki küldte a gépházat én meg elb.tam az utalást, ami később derült csak ki... szal. a megfelelő vevővel nem hiszem, h komoly (nem fizet) gond lenne.

LaciCRM: nekünk a címünkre kötöttek tányérosTV szerződést, persze semmi levél, ilyesmi, csak véletlenül kiderült, h "adósságom" van. A rendőrség azzal zárta le, hogy a NEVET elírták... LOL. Nem mindegy, h az én címemre O. Kevin vagy K. Isaura köt szerződést? Persze a tré semmi munkalapot nem mutatott (rendőrségnek sem ;) ), hogy ki vitte ki, ki vette át, ki adta el... Eltusolták. Meg merem kockáztatni, h a kissebségiek sem tudtak róla, egyszerűen a trés melósok lenyúlták az eszközöket, utána meg eltüntették a nyomokat...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19) #81556480 válasza bozarjoska (#11) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is konkrét névvel címmel MINDEn adattal tettem feljelentést, és jött a levél hogy megszüntették a nyomozást :C

(#20) Zirowe válasza ViZion (#18) üzenetére


Zirowe
nagyúr

En eddig ketszer adtam el rszletre, beton biztos papirokkal, egyik vevo innen phrol.
Mind ketszer atbasztak, szoval reszemrol reszletre soha tobbet nem adok el, az tuti.

Irtak itt, hogy pereskedes sok ido es penz.
Ez egy nagy kamu.
Nem, kiserteku perek ma mar eleg gyorsak, koltsege minimalis, kepviseld magad, a koltsegek pedig bevasalhatoak.
Para akkor van, ha nincs min vegrehajtani.

Csak sokan felnek, lustak, fel lettek tajekoztstva es inkabb hagyjak az egeszet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21) KEndre válasza Zirowe (#16) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Rövidesen indul a HardverApró Futár, ahol aránylag jó áron tudsz majd úgy utánvétezni, hogy a pénzt blokkolni is lehet majd probléma esetén.
Ebben az évben ezt megcsináljuk. Már dolgozunk rajta.

üdv:
KEndre

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#22) ViZion válasza Zirowe (#20) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt aláírom, a fenti esetnél is a rendőrök is bizonygatták, h ilyen százezres tétellel ne szívózzak, tré törölte a soha nem létezett adósságom, legyek boldog...

Sajnálom, h így jártál. Tudom, h nagyképű duma, de engem becsületre neveltek, szerencsére munkaadóim is honorálták mindíg. Sajnos nem mindenkinek a faterom (vagy én :B ) volt az apja :DDD :R

KEndre: köszönjük! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23) Laza... válasza ViZion (#22) üzenetére


Laza...
addikt

Ekkora orral? ;] :DDD :R

Never give up!

(#24) Dany007 válasza Laza... (#1) üzenetére


Dany007
veterán

Így van, azt kell megnézni kitől veszed, de ettől függetlenül soha nem utalunk előre! (bizonyos összeghatár fölött).

Én is utaltam már előre, sőt a napokban is, relatíve előre... de olyan embernek, aki 7 éve tag, rendszeresen fórumozik és 50 fölötti a pirospontjainak száma nulla negatív mellett.
És mondom megint, hogy bizonyos összeghatár alatt van csak ilyen. Ez pl kb 10k volt.

A lényeg viszont, hogy egy bizonyos lélektani határ fölött sem utalás, sem előreutalás se utánvét csakis kp!
Nagyobb összeget már akkor se kockáztatnék meg előre utalással ha PH! istenségről lenne szó. Nagyobb összegnél általában beleszoktam alkudni az utazási költséget a végösszegbe. Mert amúgy nem alkudozok. Ha jó az ár akkor érdekel csak a téma, ha eleve magas akkor rá se nézek. Ha viszont messze van, eddig mindig megtudtunk egyezni az illetővel, hogy a benzint vagy annak a felét elengedi az árból.

Hiszen a személyes átvétel mindkét félnek érdeke! Érdeke az eladónak, mert megbizonyosodik arról, hogy a terméke hibátlan, látja, hogy a vevő azt elfogadja, elismeri és persze ott helyben megkapja érte a pénzt.
Érdeke a vevőnek is, mert az átbaszás lehetősége így minimalizálódik, élőben látja a terméket és ki is tudja próbálni

Én eddig mindössze 2-3 alkalommal vettem komolyabb összegért innen bármit is... Minden alkalommal személyes átvétel volt. Sőt(!) tőlem is vettek már nagyobb összegért cuccot és ott is a személyes átvételt preferáltam. Megírtam a leendő vevőnek, hogy csak személyes átvétel, vagy ha szeretné, hogy postázzam a cuccot, akkor nulla garancia. Ha 100 darabban ér oda, vagy valamiért nem működik nem érdekel.
Nyilván ezután gond nélkül eljött a cuccért, mert volt akkora összeg, hogy párezer forintnyi benzint megérje, itthon szépen kipróbáltuk, fél óra, óráig tesztelte majd megelégedéssel kifizette és elvitte.

Abszolút nem látom értelmét egy bizonyos összeghatár fölött az előre utalásnak.

@petipetya:

A régi pirosak nem vesztek el. Google-> PH megbírhatóság és az első linken ott van mindenki!
Másrészt szvsz még mindig ez a legmegbízhatóbb apróhirdetési portál. Az ilyen szennyek mint a Vatera meg az apród a nyomába se ér. Mondjuk tény, hogy ott arányosan többen is hirdetnek na de no...
Amíg egy mezei aprós oldalon csak a plusz-mínusz értékeléseket tudod nézni, mint bizonyítékként mennyire megbízható az ember, addig itt van lehetőség a fórum oldaláról is nézni a dolgot, illetve visszakeresni moderációs topikokban, megnézni mennyi ideje van itt, mennyire aktív stb stb stb...

@KEndre:

Az igen! :R Azért remélem még emlékszik rá mindenki, hogy ez az én ötletem volt anno 1-2 éve... :D És sokat is vitáztunk róla itt a fórumon! Persze másnak is eszébe juthatott és nincs is levédetve! :D
Nagyon örömteli hír ez! :R

[ Szerkesztve ]

(#25) vhw válasza KEndre (#21) üzenetére


vhw
addikt

Ezt jó hallani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26) akom válasza KEndre (#21) üzenetére


akom
senior tag

Kiváncsi leszek erre az "aránylag jó" árra.

(#27) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Jónak tartom a kezdeményezést, hogy az aktuális praktikákra irányítjátok a figyelmet, mert nagyon de nagyon nem árt... DE ki az a jóhiszemű ember, aki ebbe belemegy? :C

Az ilyeneken csak sírni tudok, de nem sajnálatból, hanem röhögés közepette!

Ennek ellenér azonban a post létjoga nem vitás, szóval kéretik mindenre alaposabban odafigyelni a jövőben. :C

[ Szerkesztve ]

(#28) bozarjoska válasza #81556480 (#19) üzenetére


bozarjoska
őstag

Hát igen a magyar rendőrök ilyen senkiháziak... és még pénzt is kapnak a semmittevésért, szánalmas

De hogy innen nem veszek többet semmit az is biztos.. inkább ebay ezerszer biztonságosabb, inkább várok többet rá de nem vernek át

Hagyjuk már ezt a meg kell nézni kitől veszek mert ez a pirospontozás semmire sem jó ha feltörik a profilt...

[ Szerkesztve ]

(#29) Dany007 válasza Dany007 (#24) üzenetére


Dany007
veterán

Illetve csak hasonló ötletem volt. :) Én a futárral várattam volna meg a csomag átvételét / kibontását / ellenőrzését fizetés előtt stb... Jaja sorry. :)

(#30) Menslee


Menslee
tag

Engem még nem ért ilyesmi, remélem nem is fog. Azt viszont nagyon megnézem hogy kitől-mit veszek. Másrészről jól esett amikor legutóbb megbíztak bennem és előre utaltak, bár "alig " van még pozitívom :))

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#31) KEndre válasza Dany007 (#24) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Igen, emlékszem, az ötlet tőled származott. :R

Azért most, mert a technikai feltételek most értek meg egy fapados ár melletti minőségi szolgáltatáshoz.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na nálam ilyen nincs... :D

Majd én szabályzom :DDD
De szétnézek, úgy is vennék alaplapot meg procit , remélem Intel_pass már a rácsok mögött ténykedik a szappanjával ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Zirowe válasza KEndre (#21) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az a baj, hogy az ellen, hogy nem veszi at es buktam a koltsegeket ez sem fog vedeni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#34) haxiboy válasza inferno88 (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Én is pont így jártam annyi kivétellel hogy a saját accountjával, nevével stb csalt össze rengeteg pénzt majd felrakta a tipmixre...bírósági tárgyalás volt. Természetesen amikor a feljelentést tettem elfelejtették közölni velem a kedves hatósági személyek hogy polgári pert csak X időn belül lehet indítani, ezt a 2. meghallgatáson közölték velem :W Sajnos ez van, csaló egy világban élünk.

Személyes észrevételem annyi hogy néhány email szolgáltatót akik köztudottan törlik az inaktív accountokat egyszerűen le kéne tiltani használatukat az oldalon. Ennyi.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#35) KEndre válasza Zirowe (#33) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

De visszakapod a cuccot, és nem 50 vagy 100 ezret buktál, hanem mondjuk 1-2 ezret... Az sem jó, de amit az elkövető kap (kizárás, elmarasztalás az oldaltól), az is érzékeny. Valszeg nem éri meg ezt az át nem vételt megcsinálni... Ráadásul a pack biztosítva is lesz, tehát eltűnni nem nagyon fog.

Azon még agyalunk, hogy mi legyen akkor, ha nem veszik át, talán a pénz blokkolási lehetősége erre is nyújthat megoldást.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#36) KEndre válasza KEndre (#35) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Természetesen a pénz blokkolását csak rendőrségi feljelentés mellett lehet megtenni.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#37) petipetya válasza Kalandor (#15) üzenetére


petipetya
nagyúr

Amikor még a régi rendszer volt. Tudom, hogy ez már régen lerágott csont és nem lehet mit tenni, de engem akkor is zavar. Emiatt még van egy kis sértődöttség bennem és ez kihatott a tanácsomra is, elismerem. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#38) #16939776


#16939776
törölt tag

Nem hiszem hogy hogy ennyire naív lennék, de a figyelmeztetés sosem jön rosszkor.

Utolsó vásárlásom során kicsit meggondolatlan voltam, mert a kolléga nagyon elfoglalt volt, olyan 1-2 napos késéssel reagált az PM-ekre, miközben rendszeresen fent volt PH-n.. de csak sikerült nyélbe ütni az üzletet.
"kicsit" izgultam hogy tényleg kapok is valamit a pénzemért, mert bolti ár feléért volt fönn az új, vakum csomagolt termék.. de szerencsém volt és tényleg állta a szavát.

Eddig 1 "úr" viccelt meg de addig ültem a virtuális nyakán, hogy legalább a termék árát visszakaptam.

(#39) Kalandor válasza petipetya (#37) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De könyörgöm, milyen régi rendszer? Az a 10 pontod ugyanott van, ahol eddig, semmi sem változott, ugyanúgy kiteheted a linket a hirdetésedbe vagy ahova akarod.

(#40) petipetya válasza Kalandor (#39) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megtaláltam a phmegbízhatóságnál, ezt nem is tudtam. :o Köszi. :R

user error

"nincs rá lezsóidő"

(#41) Kalandor válasza petipetya (#40) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eddig sem volt máshol, és semmi sem tűnt el. Semmi sem változott ezügyben.

[ Szerkesztve ]

(#42) BlackPriest válasza xmaas (#7) üzenetére


BlackPriest
őstag

ne hidd, nekem két ilyen ügyem volt és mindkétszer visszakaptam a pénzem, írtam is róla blogbejegyzést. nem csak rafkós arcok csinálják, hanem segghülyék is, ha utóbbihoz van balszerencséd, akkor van esély a pénzre

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#43) Geller72


Geller72
veterán

Kíváncsi vagyok, hányan adtak 10% előleget a napokban azoknak, akik ma vagy holnap iPhone 6-ot ígértek. És a legjobban arra leszek kíváncsi, hogy hányan NEM kapnak ezek közül telefont. :U .

(#45) mikej95


mikej95
aktív tag

Nyáron két üzletet is bonyolítottam személyesen, ráadásul egy napon. Mindkét adásvételt egyeztetés előzte meg és mindenkinél nála volt aminek kellett, hogy legyen. Mondani se kell, minden rendben ment. :) Ha valaki személyesen kezdett el volna variálni lefújom az egészet.
Nagyon sok ponton le tud bukni egy csaló, még azelőtt is, ha neadjisten előreutal az ember. De a Vaterafutár utánvétes árai mellett ritkán indokolt.(igen egy kis ingyenreklám ;] )

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#46) THoMZoNE válasza KEndre (#21) üzenetére


THoMZoNE
tag

UP! :C

Lényegében szerencsére az emberek csak nagyon kevés aránya bizalmatlan mondjuk velem szemben. De aztán mindig kellemesen csalódnak. A ..terán viszont beleakadtam egy csalóba, aki később emalen közölte, hogy nem működik a termék, előre kéri vissza a pénzt, majd ő utána visszautalja, blabla. Mondom hülyének ne nézz, majd rendőrségi feljelentéssel fenyegetőzött meg esztelen termék leütésekkel, stb. Természetesen kiderült, miután ránézte az adatlapjára, hogy rajtam kívül még 20 másik eladóval eljátszotta ugyanezt. Véglegesen kitiltattuk a rendszerből. A másik, ez az utánvételi eset. Kénytelen voltam újra engedélyezni ezt a lehetőséget, hisz sokaknak vidékre kellenek a termékeim és ez újabb bizalmi kérdésre ad esélyt. De amikor szembesülök a butaságukkal...miután előfordul, hogy mégsem jó neki, visszaküldi, majd visszautalom neki a vételárat...rákérdez, hogy a postaköltséggel mi lesz? Azt miért nem utalom vissza... :W

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#47) #80439296 válasza THoMZoNE (#46) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ilyen fejre nem bizalmatlanok?

:Y :Y :Y

;] ;] ;]

(#49) THoMZoNE válasza #80439296 (#47) üzenetére


THoMZoNE
tag

Gonosz ;] Élő szövet vagyok a fém házon... A nap 20 órájában gép előtt nyomom. Néha így nézek ki...
:DDD

Mások elégedettsége számomra a legfontosabb! - Kérlek értékelj! THoMZoNE.NeT - http://thomzone.net // Piros pont oda-vissza működik!

(#50) Peterson_


Peterson_
addikt

Szép.
Az előreutalás sem életbiztosítás, de az összes többi távmegoldásból ez a legkényelmesebb.
Szerencsére már nem nagyon kell ilyennel kísértenem a sorsot, Pesten simán mehet személyes átvétel útján.
De aki így ad pénzt valakinek a két szép szeméért, előre, az egy fajankó.
Messziről jött ember azt mond amit akar(még sokára ér ide:DDD).

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.