Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Direkt gyártanak még ilyen gagyi, 2 ghz alatti, 1366 x semennyi felbontású vackokat, nagyon drágán? Erre lenne komolyan igény?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Kár, hogy a Tenda A5 csak 10/100 Mbit-et tud.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) Alex91 válasza Blindmouse (#1) üzenetére


Alex91
félisten

Mert ez sokak szeint biztos koltseghatekonyabb, mint pl. egy Apple gep...:)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#4) kromatika


kromatika
veterán

Cooler Master Silencio 650 ára megdöbbentő :Y jól elgurult a gyógyszer a CM-nél. 10 000FT-al olcsóbban kapni Antec P280-at.Azért az egy kicsit más kategória.

(#5) szp1


szp1
addikt

"Önmagában a kártya viszont nem feltétlenül lesz elegendő, kell hozzá egy olvasó, amit a drágább tévék ....... tartalmaznak, "

Például? Mert én még csak CI slottal találkoztam. Persze lehet, hogy az újabb okostévékben már van olvasó/dekóder is...

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#6) Mister_X válasza szp1 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amin van MinDig TV matrica, abban tudtommak van dekóer is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A CM ház frankón néz ki, de elég vastagon fogott a ceruza az árazásnál.

<< Heimdal >>

(#8) DoItYourself


DoItYourself
addikt

http://wayteq.hu/hu/hd95cx

Tuner HD MPEG-4 H.264 / SD MPEG-2 DVB-T kompatibilis
Kódolt csatornavétel Beépített Conax 7.0 kártyaolvasó MindigTV Extra előfizetői kártyájához, a kódolt csatornák vételéhez

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#9) draco31 válasza Retekegér (#7) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem ács ceruzával írtak, és nem 0,5 mm-es tollheggyel. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#10) petata


petata
őstag

A Sharkoon egér tetszetős. :K

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#11) pgergo.hu


pgergo.hu
tag

a MyAudio Sporty kissé emlékeztet a nano-hoz :D

Vizsgamunkám: http://www.youtube.com/watch?v=qBHEXeLjSbw&list=UUV7hDO56v67Qs_pVZOUq89Q&index=2&feature=plcp

(#12) szp1 válasza Mister_X (#6) üzenetére


szp1
addikt

Nem. Az csak : "alkalmas a magyarországi földfelszíni...stb." vételére. Alapból az ingyenes csatornákhoz nem kell semmilyen kártyaolvasó, csak egy DVB-T tuner.
És teszem fel, mi van, ha nem conax, hanem másmilyen kódolású pl. DVB-C adáshoz kellene használnom a slot-ot? Már csak ezért sem célszerű a beépített CA Modul a TV-kben.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#13) Normi™


Normi™
őstag

A Silencio 650 a felét nem éri,a CM egy kicsit szintet téveszt mostanában,ennyiért komolyabb házakat kapni.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#14) Blum1866


Blum1866
csendes tag

Az a CM haz egyebkent egesz jo lenne,ha legalabb 1 (vagy inkabb 2) ventit lehetne szerelni a haz tetejere.
Most neztem meg a tesztet rola YouTube-on es ott is szidjak a haz szellozeset. Nagyon csendes koszonhetoen az alacsony fordulatszamu ventiknek,de a szellozes kritikan aluli. (Plane ennyi penzert)

A Sharkoon eger pedig kifejezetten kellemes,csak kar hogy nincs sima fekete szinben. :R

(#15) Xaels válasza Blum1866 (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az ára ha hangszigetelt házat veszel. Nekem NZXT H2 van, ezen van egy 14-es hely hátul és most, hogy lecseréltem a ref hűtőt a 6970-en oda tennem kell majd valamit mert megreked a meleg. Amúgy ha jól átgondolt a légáramlás akkor kevés ventivel is lehet relatív hűvös a konfig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) aram01


aram01
nagyúr

az a sharkoon egér érdekesen néz ki

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) T_Stark


T_Stark
őstag

Nem semmi a CM ház ára :Y
Drágább mint a Corsair 550D, pedig hangszigetelt házak között nálam az maga a tökéletesség.

(#18) Blum1866


Blum1866
csendes tag

Persze,ha ebbe a CM-be vesz az ember jofele magasabb fordulatszamu rendszerhutoket,akkor tulajdonkeppen nincs gond,csak akkor pont a csendesseg lesz oda.

Tokeletes lenne ez a haz akkor,ha felulre is kialakitananak egy helyet egy ventinek es oda is raknanak akar egy ugyanilyen alacsony fordulatszamu ventit. Renegeteget segitene szvsz.

(#19) Normi™ válasza Blum1866 (#18) üzenetére


Normi™
őstag

Vagy egy nagy átmérőjű ventilátort tennének felülre,minimum 200mm.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#20) Xaels válasza Blum1866 (#18) üzenetére


Xaels
félisten

TY-140-ekkel csendesen is meglehet oldani a relatív erős légáramlást és még csak nem is drága venti. Amúgy CM oldala szerint van 1 venti hely a tetején [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) Skizz


Skizz
addikt

A ház kéne harmad ennyiért. Gondolom annyi anyag is van benne... na mindegy.

(#22) Prof


Prof
addikt

Ez fura behozzák a z új noti modelleket de amitől újdonság lenne, azaz a belsejük, ahelyett még mindig régi sandy-kal árulják őket.
Bezzeg kint ivy i7-el + 640M-el árulják az acer V3-at. :O

(#23) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Most nem izgultam fel egyik termékre sem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) Apone33


Apone33
őstag

A sharkoon egér jó néz ki. Ha valakinek lesz majd egy tesztet szívesen megnéznék róla.

Play Hard!!!

(#25) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz a CM ház, de az ára nevetséges.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26) Destructo


Destructo
aktív tag

A gépház jónak néz ki! Egy részletes bemutatásra kíváncsi vagyok!

Köszi a cikket! :)

(#27) nuke7


nuke7
veterán

szerintem az uj CM ház kicsit túl van árazva... 40körül jó vétel lenne, de vajon ráver ennyit egy Define XL-re..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) Möhe


Möhe
addikt

Miért érdekes a Sharkoon QuickPort Intern Multi ? Szerintem teljesen jó dolog,pláne hogy egybe rakták az USB 3-as bővítővel. Nekem nagyon tetszik. Az egérrel együtt.
A CM ház ára meg .... :(

(#29) nuke7


nuke7
veterán

annak az egérnek milyen a felülete egyébként? csuszos, fényes muanyag..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#30) lujó55


lujó55
őstag

Funke Antennák: :C
WD My Passport, CM Silencio: drága :(

(#31) Kirrr válasza Prof (#22) üzenetére


Kirrr
aktív tag

van nálunk is ivy i7 + 640m-es is.

(#32) pusszycat válasza Prof (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy picit le vagy maradva mert már a 650M a trendi ami keresztbe megeszi a 640M-et ami nekem feltűnt h alig van szinte nincs is ár különbség egy sandy 7 és egy Ivy 7 laptop közt. Más, a WD my Passportbol egyébként elérhető a 2 TB. is. :DD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#33) Mr President


Mr President
senior tag

A vinyók még mindig rohadt drágák. 35k egy teráért... :Y Nekem még mindig horror. Pedig nagyon kellene már egy kis 2,5 1TB-os vinyó.
Az a kis myaudio nagyon tetszik, el is gondolkoztam egy beszerzésén.
Ezek az acer gépek amik itt vannak pöppet drágák szerintem. Ennyiért, i3as szandi ráadásul 1 év garival... :W
A zenbook meg iszonyat tetszik! Csak nincs annyi pénz a zsebemben :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#34) aram01 válasza Kirrr (#31) üzenetére


aram01
nagyúr

na az már egy fokkal jobb :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) XtremLor válasza Mr President (#33) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem is tetszik az a mypassport csak nem ennyiert, pedig megkell eroltetnem magam lassan csak sajnalok penzt kidobni ra :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#36) erdoke válasza Mr President (#33) üzenetére


erdoke
titán

Nagyon durva az áruk, szeptemberben még bruttó 20e kisker áron vettem két különböző márkát is. Magyarul 40e volt a 2*1 TB USB 3.0, most viszont 36-ért adnak (adnának) egyet. :(

A legjobb aláírás a héten

(#37) dbalazs80


dbalazs80
tag

Látom a special szponzor az usanotebook, mert az Asus Zenbookok már egy hónapja kaphatóak a notebook.hu-nál, és az edigitalnál is.

(#38) pusszycat válasza XtremLor (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig most kellene letöltsd a fél internetet mert jövőre csak 3-at fogsz. :DDD :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) Kirrr válasza pusszycat (#38) üzenetére


Kirrr
aktív tag

:))

(#40) pusszycat válasza Kirrr (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát tudod 2,5 liter sör után elnézem neked... :C

ja most látom az az aláírásod... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#41) XtremLor válasza pusszycat (#38) üzenetére


XtremLor
őstag

:DDD jo hogy mondod..

"Legen...Wait for it...Dary"

(#42) aram01 válasza pusszycat (#40) üzenetére


aram01
nagyúr

én most fogom kezdeni,de gyorsan behozlak majd ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) pusszycat válasza aram01 (#42) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kár h nem tudunk koccintani, sebaj… majd legközelebb. :(

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#44) Hisztogram


Hisztogram
aktív tag

Hello

Nem értek valamit. Nem arrafelé halad a világ hogy a digitális TV összeolvad a consumer PC-vel valami HTPC-mediacenter féle megoldásban? Nekem olyan evidensnek és elegánsnak tűnik az, hogy nem duplázzunk a kijelzőt/hangszórókat/erősítőt/dekódert/optikai lejátszót ennek ellenére az itt reklámozott boltban még csak nem is kapható DVB-T kártya.

Vagy én tévedtem, vagy nem vettem észre valamit. Valaki kéremszépen oldja fel ezt az ellentmondást, köszi:)

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#45) nyunyu válasza Hisztogram (#44) üzenetére


nyunyu
félisten

Mondjuk a Conax modullal bovitheto DVB-T vagy C kartya amugy sem trivialis.

Legtobb PCbe teheto tuner nem bovitheto dekoder kartyaval.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#46) Hisztogram válasza nyunyu (#45) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

ühümm. rákerestem s a legtöbb helyen két PCI-kártyára kerül az CI és tuner, de ettől még az ötlet továbbra is tetszik.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#47) #56573440


#56573440
törölt tag

az új silencio tényleg ennyi? azért az nagyon komoly. pont a feléért lehet kapni az 550-et ami azért nem tud annyival kevesebbet és nagyon kellemes hangszigetelt kuckó. abba raktam össze gépet fateréknak és még nekem is kéne itthonra egy... nincs a tetőn venti ami nekem nem kell egyébként sem, és nincs ajtó a front io előtt, de kvázi ennyi a lényegi difi... azért így elég húzós a nagytestvér ára. :(

(#48) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a Silencio 650 árát elnézve már elkezdtem vakarni az áram, hogy az EOL Cosmos RC1000 utódot kap (a Cosmos 2 lazán másfélannyiba kerül), aztán megnéztem a helyi árát is, ami 35 körül mozog. annyiért ez kb elfogadható egy felsőkategóriás nem alu midtoronyért.

aki szerint ez max a harmadát éri, annak pedig javaslom körbenézni a házak között, hogy mi van 15ért. segítek: a legolcsóbb halk performance pcnek alkalmas ház már elfogadható összeszerelési minőséggel a Fractal R3, akcióban is 20 fölött. a CM450 van kb ekörül, de annál már egész nagy kompromisszumokat kell kötni. ez meg feature tekintetében ott van, mint a jobb felsőkategóriás zajcsillapított házak, szóval a p183/p280/fractal r3 xl közül nem igazán lehet egyértelműen győztest jelenteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49) #65675776 válasza proci985 (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennyiért már elvárnám, hogy egy darab acéltömbből faragják ki kézi erővel. Mindenféle lemezeket összeszegecselni még a leszabás és az alapanyag költségével együtt sem kerül többe 3-4k-nál tömeggyártásban.

(#50) lujó55 válasza #65675776 (#49) üzenetére


lujó55
őstag

mindennek annyi az ára amennyit megadnak érte. az, hogy hülyeség megvenni, már egy másik kérdés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.