Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sb válasza #16820480 (#50) üzenetére


sb
veterán

Azt nem írtam, hogy én 14-est szeretnék. Kijelzőre jobb a 15.6" FHD, de mobilitásra nekem már nagy.
Lenovoból is 14"-t néztem volna, de 5-ös Ideapad 14-es még ott sincs, csak 3-as ami nagyon kevés 8GB rammal. Itt most az 5-ös 15-ös tűnik jobbnak.

Amúgy én is azt venném amelyik használhatóbb. Ha szar a hűtés vagy gyengébb az adott feature-lista akkor inkább a vastagabbat választom én is egy bizonyos szintig. Az, hogy 1.2kg helyett 1.4 lesz nem zavar annyira. Nagyon fölé már nem mennék ebben a méretben mert tapasztalatom szerint 14"-ban 1.5kg alatt és hozzá illő vékonyság mellett is megoldható, nemhogy a 15W, de a 25W hűtése is, ami inkább illik ezekhez az APU-khoz.

[ Szerkesztve ]

(#52) #16820480 válasza sb (#51) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nagy kedvenc lenne design szempontból a két új XPS, csak hát azok drágák nagyon, nincs AMD változat és kötelező a dVGA is bennük.

(#53) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"a PCI Express 4.0-s vezérlő ugyan be van építve a lapkába, de 3.0-s módra van korlátozva. Az oka ennek az, hogy így egyszerűbb nyomtatott áramköri lappal számolhatnak a partnerek, illetve az üzleti szintre szánt notebookok többsége amúgy sem kap dedikált grafikus vezérlőt"

És SöSöDö-t?

(#54) Kekszi


Kekszi
csendes tag

3 napja jott meg: Lenovo ThinkPad E15 Gen 2 (15.60", Full HD, AMD Ryzen 7 4700U, 16GB, 512GB SSD), 899 CHF
Nagyon patent, IR kamera szuper, csak ra kell nezni a laptopra es mar be is vagy jelentkezve Win-be, ujlenyomat olvaso, bill. hatter vilagitas, alapbol dual channel 2 x 8 GB RAM. Ezek mind hianyoztak nagyon az elozo E959-bol. Es persze a 4700U :R

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

"Szar az egész - mondá Jézus, és az hívők közé baszá az keresztet."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.