Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Nem tűnik rossznak, tv mellé beállítva még esztétikusan is nézne ki.
Viszont ennyiért inkább vennék note/netbook-ot.

(#2) imibogyo


imibogyo
veterán

És az Atom + 5430 kombó megbirkózik Full HD filmekkel? :U

Közben látom, hogy lehetnek gondok...

Akkor csatlakozom előttem szólóhoz, inkább egy olcsó de sokkal nagyobb tudásó notebook inkább. 100 körül már lehet kapni ennél izmosabb konfigurációt, ami még ugyanúgy esztétikus lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#3) mghltm


mghltm
addikt

miert nem brazosra epitettek az egeszet? egyszerubb volt venni egy atomot, letiltani a gyengecske intel vga-t es mellerakni egy diszkret mxm-es kartyat? vagy csak en nem ertem... :U

(#1) bigmasterg en is tobb ertelmet latom egy net/notebook-nak :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#4) Móci válasza mghltm (#3) üzenetére


Móci
addikt

Gondolom az atomot olcsóbban megkapták, vagy meg lettek zsarolva.
Elég érdekes egy szerkezet lett ez így. Szépnek szép szerintem, de nem kellene.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Abu85 válasza mghltm (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nyilván nem az ész játszott főszerepet a termék fejlesztésénél. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) Móci válasza Abu85 (#5) üzenetére


Móci
addikt

Mondom én, hogy az Arctic átment önmaga paródiájába. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) vanhalen válasza Móci (#6) üzenetére


vanhalen
senior tag

Kezdem én is azt hinni... Ilyen áron, ilyen elavult vas, ráadásul x1 + 5430, mikor 6xx-ben UVD 3 van és 7xx is nemsokára kijön.. A hűtőiket imádtam

(#8) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Az Atomot én sem nagyon értem :F . Viszont ez a flash video is érdekes, mert ha a Blu-ray simán megy, akkor ez azt jelenti, hogy a flash videonak nagyobb a bitrátája?

Laci

(#9) Abu85 válasza Gusztáv (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem, ez csak annyit jelent, hogy a flash egy fos technika. ;]
Valójában az a baj, hogy a flashvideó gyorsítása sok kommunikációt igényel a CPU és a GPU között, és ezt kivégzi a közöttük húzódó busz alacsony tempója. Ugyanaz volt az Ion 2-nél. Nyilván ott sem a GPU volt a gyenge, hanem az összeköttetés sebessége. Mivel ez nem változott a Radeonnál, így a helyzet megismétlődik. Az Intel ezt a platformot úgy tervezte, hogy a dGPU-k helyenként szenvedjenek rajta, mert tudták, hogy az Ion 2-vel ezen a vonalon fog próbálkozni az NVIDIA.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#10) Gusztáv válasza Abu85 (#9) üzenetére


Gusztáv
addikt

Köszi a felvilágosítást. Nálunk van egy Brazos-os Zotac Box, na az nagyon tuti. Eddig csak 3D Blu-ray-el sikerült megfektetni, de azzal rendesen. Ezt az egész atom dolgot sürgősen el kéne felejteni, főleg egy multimédiára szánt eszköznél.

Laci

(#11) szponzor


szponzor
senior tag

Ez irreálisan magas ár. Karácsonyra építettem egy D525-ös procival szerelt lapot 2 GB so-DIMM RAM-mal egy LC Power házba. Egy régebbi Maxtor vinyót tettem bele és az egész kijött 40 E Ft-ból. A plusz DVD-író, nagyobb tárhely meg az ATI kártya nem indokolja számomra a 60ezres különbséget.

Csinálhatnának Linux+XBMC-s verziót is, amit legalább 20k-val olcsóbban adhatnának.

Távirányító sincs hozzá?

(#12) banhammer


banhammer
veterán

Ennyi pénzért kicsit drága.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.