Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Intelligencs

Én már egy ideje csak Samsung nyomtatókat veszek. Korábban Konica Minolta, HP, de amióta egyszer vettem Samsung nyomtatót, azóta csak azt veszek mindenkinek.

Most anyáméknak egy hasonló, csak kisebb kategóriájú nyomtatót vettem karácsonyra (SCX-3405W), ez is multifunkciós és van benne wifi. Meglepően jó cucc, teljesen jól szkennel, szépen nyomtat, egyszerű kezelni, és a wifi nagy királyság! A wifi miatt el tudtam a lakás másik részén helyezni, mint ahol a számítógép van, és beállítottam a laptopokra is nyomtatóként.

Korábban, ha több gépről akart valaki nyomtatni ugyanarra a nyomtatóra otthon, akkor vagy méregdrága hálózati nyomtatót kellett vennie, vagy nyomtató megosztásra alkalmas routert, NAS-t, vagy bármi olyan eszközt, ami ezt támogatta. Most már elég egy pár ezer forinttal drágább nyomtatót venni, és megtörténik a csoda. :)

A cikkben szereplő nyomtató is nagyon szuper, de otthonra valószínűleg egy kicsit már sok (és drága is).

@MornKapitány: Nem értek egyet azzal, hogy otthonra jobb lenne a tintasugaras nyomtató, otthonra pláne lézert kell venni! Például anyósomnál, aki sokszor hónapokig nem nyomtat semmit se, simán beszáradt a tintasugaras nyomtató. A lézerrel ugye már nincsenek ilyen problémák.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.