Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiliman


kiliman
tag

Az a -300g ha jól sejtem a kisebb fogyasztásnak és az abból eredő kevesebb hűtésnek köszönhető, lehet a tápegység is valamivel kisebb. De lehet rosszul gondolom.

(#2) 3L1T3 válasza kiliman (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem változik ilyen mértékben! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3) 2018 válasza kiliman (#1) üzenetére


2018
aktív tag

Tuti hogy a hütőbodából faragtak le kölönben nem lenne ennyivel könnyebb. :D

(#4) kriszpontaz válasza 2018 (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezért vettem az eredetit, abban benne van a ríz.

(#5) #52931072


#52931072
törölt tag

A burkolat acél helyett lufi gumiból készül, a léghajó szimulátor edisönt meg felfújják héliummal ( a hindenburg edisönt meg hidrogénnel, adnak mellé pléjsztésönös poroltót is). :DD

(#6) arn


arn
félisten

Ahelyett, hogy halkabb lenne, kevesebbet fogyaszt, de csokkentettek a hutomeretet is. Ez max a sonynak jo.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#7) #16820480 válasza arn (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

Inkább egy olyan kiadás kellene amit kapni is lehet.

(#8) Z10N válasza arn (#6) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, 30dkg-t sporolni a hutesen nem elonyos.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#9) Cassi válasza #16820480 (#7) üzenetére


Cassi
senior tag

Bizony, 4 hónapja csücsül az előrendelésem az ufósoknál. Ősszel gondolom a negyedik hullám miatt nem lesz. Hüledezve látom, hogy a legutóbbi héten is több mint 100e-et adtak el az EU-ban, hozzánk miért nem jut?

(#10) bil válasza Cassi (#9) üzenetére


bil
tag

Az komoly! Azt hittem 1-2 héten belül teljesítik a rendelést. Series X-ből indultam ki, ott nem kell sokat várni tudtommal, de akkor ezek szerint a PS5-nél még mindig rossz a helyzet.

This is extremely dangerous to our democracy!

(#11) #16820480 válasza Cassi (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tőlük én azért nem rendeltem elő, mert a PS5 topikban azt írták meg olyan egy hónapja, hogy állítólag a tavaly őszi rendeléseket sem tudták teljesíteni mindet még.
Máshol meg nem nagyon lehet előrendelni sem...

(#12) Aljasvip válasza Z10N (#8) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nem feltétlenül. A hűtés ~2kg lehet a gépben, ez jó sok bordát jelent, így az átszellőztetéshez egy erős ventilátor kell.
A bordasűrűség csökkentésével javítani lehet a légáramlást, aminek a végeredménye jobb hűtés lehet, hiába kevesebb a borda.

Az a tippem, hogy már nem fért bele a korai gyártásba küldés miatt ez a hűtés optimalizálás, ezért későbbre tolták - mert ugye ez pénz spórolás végülis, sokat drágult az összes fém az utóbbi években.

(#13) Duree


Duree
veterán

Nem mindegy egy asztali gépnél, hogy mennyi a súlya?

duree54

(#14) Criminalhdz válasza Duree (#13) üzenetére


Criminalhdz
csendes tag

- súly + máni, tetszik érteni ugye? Gyártási költséget faragtak le vele.

(#15) arn válasza Aljasvip (#12) üzenetére


arn
félisten

Az a huto az eredeti ps5ben igencsak szep munka volt. Bar xbox kialakitasa jobbnak tunik.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#16) Aljasvip válasza arn (#15) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Ezt nem firtatom.
De amint látod, lehet ugyanolyan vagy jobb hűtést csinálni kevesebb súlyból.

(#17) arn válasza Aljasvip (#16) üzenetére


arn
félisten

Honnan derult ki, hogy jobb? Szvsz itt csak egy szempont van konzol reven, melyik halkabb.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#18) Duree válasza Criminalhdz (#14) üzenetére


Duree
veterán

Vagyis így kevesebbet fizet rá a Sony.

duree54

(#19) Bilux


Bilux
veterán

10 milliót már eladtak a ps5-ből ha csak 10$ spórol az már elég tetemes összeg …

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#20) saw1989


saw1989
csendes tag

Tök lényegtelen ha sehol sem lehet kapni.

(#21) kriszpontaz válasza saw1989 (#20) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Előrendelés nélkül sikerült 3 darabot venni lemezesből a családban. Még lett volna +1 ezen kívül de azt átadtam másnak. Egyáltalán nem lehetetlen. Figyelni kell az online weboldalakat megfelelő böngésző beépülő modullal.

(#22) arn válasza kriszpontaz (#21) üzenetére


arn
félisten

Normal arban? Videokartya is kaphato 2x aron.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#23) Griff55


Griff55
senior tag

Én azt várom, hogy külsőben is kapjanak egy rev. 2. ráncfelvarrást, mert design szempontból továbbra is rémesek, fektetve meg még rosszabb az összkép...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#24) kriszpontaz válasza arn (#22) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Igen, listaáron. Mediamarktból 2db, Edigital 1db (ez 8K-val több volt). Valamint +1 előjegyzett Edigitalos átadva.

[ Szerkesztve ]

(#25) arn válasza kriszpontaz (#24) üzenetére


arn
félisten

500 euroert en sehol nem lattam meg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) arty válasza Griff55 (#23) üzenetére


arty
veterán

+1 - egy fekete slim kéne, régies kocka dizájban :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#27) Cassi válasza kriszpontaz (#24) üzenetére


Cassi
senior tag

Úgy látom, jelenleg sem az Edigital, sem a MM nem vesz fel előrendelést, nem tudok rájuk átváltani.

(#28) Robitrix


Robitrix
senior tag

Tegye fel a kezét, aki kézben tartott konzollal rohangál miközben játszik rajta. Mert hogy akkor számít a súlya, amíg ott ácsorog évekig az asztalon nem igazán érdekes.

(#29) kriszpontaz válasza Cassi (#27) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak az Edigitalban volt előrendelés. Egy ideje nincs. Nem figyeltem mikor volt készlet utoljára, de nem csak ez a 2 forgalmazó létezik. A Mediamarkt és az Edigital oldalát is böngésző beépülő modullal figyeltük. A PS5 topikban le volt írva sokszor hogyan.

Robitrix: a súly különbség anyagspórolást jelent. Valószínűleg áttervezett hűtés miatt, gyártási költségek optimalizálásával. Ami nem mindig jelent jót. Senki nem a kezében fogja tartani.

[ Szerkesztve ]

(#30) LurkerSheik válasza Cassi (#9) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Nekem decemberi a rendelésem, azóta is pendingel.
Aki most akar szerezni az nyissa ki a pénztárcát vagy várakozhat hónapokat továbbra is

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#31) kriszpontaz válasza LurkerSheik (#30) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem tudom hol volt előrendelésed, de a lemezes példányoknál a Konzolvilág a 2021.03.25. 15:11-ig leadott rendeléseknél jár.

(#32) #16820480 válasza kriszpontaz (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

A digitálisnál viszont még a december elejit kezdik csak most teljesíteni.

(#33) kriszpontaz válasza #16820480 (#32) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az lehet, abból eleve mondták hogy nagyon keveset gyártanak.

(#34) #16820480 válasza kriszpontaz (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szomorú, pedig én is olyat akarnék venni :(

(#35) Cassi válasza kriszpontaz (#33) üzenetére


Cassi
senior tag

A legtöbb helyen 20-25% között van a digitális részaránya az eladásokból, az nem olyan kevés, hogy elhanyagolja őket a Sony, továbbá a shop kizárólagossága miatt szerintem alapvetően érdekeltek a terjedésében. Ahogy a Nintendón, úgy a Sony-n is nehéz eligazodni, hogy mit miért csinálnak.

(#36) 3L1T3


3L1T3
addikt

Az érkező PlayStation 5 szállítmányok 15%-a csak a Digitális gép. Ezért sem halad az értékesítése olyan ütemben mint azt elvárják a megrendelők.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#37) Griff55 válasza kriszpontaz (#31) üzenetére


Griff55
senior tag

Az alzáról nincs információ, hogy hol állnak a feldolgozással?Március végén adtam le náluk a megrendelést.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#38) kriszpontaz válasza Griff55 (#37) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az egy nagy talány, mintha a PS5 csoportban jelezték volna páran hogy kaptak megkeresést, de ebben nem vagyok biztos.

(#39) Dave46 válasza kriszpontaz (#21) üzenetére


Dave46
tag

UK-ból sikerült venni 4 lemezest, ebből kettő sima alapverzió plusz kettő Ratchet and Clank edition. Egyet megtartottam, többit családon belül beszerzési áron továbbadtam, szóval egyáltalán nem lehetetlen szerezni. Tessék figyelgetni a PS5 stock watcher-t Twitteren és akkor hajrá.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#40) Z10N válasza Aljasvip (#12) üzenetére


Z10N
veterán

A tomeg az tomeg. A rez pedig nem olcso. A meglevo tomeget lehetett volna meg jobban szetosztani es bordasuruseget novelni. A kaszniban elfer...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#41) trance89 válasza Griff55 (#37) üzenetére


trance89
őstag

Akkor várhatsz még egy kicsit :)
Novemberi alza rendelés, lemezes verzió, pénteken hozta a futár

(#42) arn


arn
félisten

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.