Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Külsőre még egész kellemes is lenne.

De az A22-est már lecserélhették volna.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) roli543


roli543
őstag

Nagyon tetszik a textúrázott(?) hátlap. Viszont, hiányzik az ujjlenyomatolvasó, és valami jobb lapka... az ára meg sajna magasabb lesz, mint kellene, de a külső az pöpec szerintem.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Olyan mint a többi, tucat. Remélem 29.900 forintról indul és nem többről. (De, többről fog!)
Szerk.: régebben másról szóltak a HMD Nokiák. Olyan jól indultak. Mondom itt a Samsung és Huawei kihívó. Hát.
Még a Nokia 3-nál is leglaább az építési minőség, a jack hangminőség kifogástalan volt. A kijelző sem volt vészes, a kamerán javítottak. Erre a 2.2-nél már sem a jack hangminőség, sem az építási minőség nem jó.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) jeni válasza janeszgol (#3) üzenetére


jeni
félisten

Ha ilyen elgondolásal megy a Nokia akkor sosem szerzi vissza a hírnevét.

(#5) janeszgol válasza jeni (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. De említhetem még a 2.1-et is. Ott is jack hangminőség kiváló, a sztereó hangszórópár kiváló, a kijelző nagyon jó, az építési minőség nagyon jó. Hát ezekből a 2.2-re semmi nem maradt, és a 3.2 sem acélos ezekben.
Ezzel az elgondolással szépen megyünk felfele. Hármas széria, ötös széria is elkezd gagyi lenni ezekben. Remélem nem!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Mikor szoknak már le a gyártók erről az elcsesztett előlapról?

(#7) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

https://www.origo.hu/techbazis/20191206-nokia-23.html

Az origo-n 109euro-s induló árról szól a fáma.Ami szerintem kedvezőbb,mint azt legtöbben elsőre tippeltük volna. :)

(#8) Dhampir


Dhampir
félisten

Létezik ajánlható, kedvező ár-érték arányú HMD Nokia mobil? :F

(#9) vanye válasza Dhampir (#8) üzenetére


vanye
senior tag

Én nemrég váltottam Nokia 5-ről 7.1-re. Mivel flottásan negyvenpárezer forintért tudtam elhozni, nem sokat haboztam a cserén. Fizikai dimenzióit tekintve a két készülék kb. megegyezik; ez nekem pl. fontos szempont volt, nem vagyok híve a manapság mindenhol látható 6+- collos készülékeknek. Sajnos az új 6.2 és 7.2 is ezt a vonalat követi.
A 7.1-et is akkor tudom igazából ajánlani, ha a 3 GB RAM-ot (szolgáltató kínálatban a 3/32-es változat érhető csak el Európában) a mindennapi használat során nem találod így 2019 végén túl kevésnek.

Stern des Südens!

(#10) janeszgol válasza Dhampir (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Megnéztem az edigital HMD kínálatát 100 ezer ft alatt. Amennyibe kerülnek, annyiért egyiket sem ajánlom szívesen. Szóval a kérdésedre a válaszom: nincs most.
Szolgáltatóknál lehetnek jobb ajánlatok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Dhampir


Dhampir
félisten

vanye és janeszgol

Köszönöm! :R

Nekem egyénileg a Nokia 9 PureView tetszik, de még nagyon húzós az ára.

(#12) Ricardo


Ricardo
félisten

Nyugtassatok meg hogy ez komoly, mert viccnek kicsit erős lenne.

(#13) Lincoln6echo válasza vanye (#9) üzenetére


Lincoln6echo
tag

Ugyanezt csináltam èn is, annyi különbséggel hogy én Nokia 3-asomat cserèltem ;)

(#14) #22743424


#22743424
törölt tag

Ezt inkább a Grincs hozta nem a Mikulás :)

(#15) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Hát még ha ki is jönne karácsonyig ...

(#16) tha_answer válasza Lincoln6echo (#7) üzenetére


tha_answer
őstag

En sem ertem mi a baj. A 2gb ramon kivul teljesen elfogadhato. Sot meg azzal is, akinek minel hosszabb uzemideju, fmradios, strababiro, elfogadhato kameras keszulek kell.

(#17) Graphics válasza tha_answer (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az A22-es Helio mondjuk eléggé gyenge...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) tha_answer válasza Graphics (#17) üzenetére


tha_answer
őstag

az ilyet nem jatekra veszik. hanem csak zombulni. arra meg tokeletes.

(#19) Graphics válasza tha_answer (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Játékról szó sem esett, de a mindennapi használhatóság mellé azért egy kérdőjelet oda mernék tenni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) Ricardo válasza tha_answer (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

A 2 giga ram manapság kevés. Az alkalmazások egyre éhesebbek. Lehet szépíteni, de az A22-es Helio, és akét giga ram az a szint amit a legalapabb telefonok sem nagyon engednek meg maguknak, és bár összeget még nem tudunk, de az eddigiekből kiindulva nem hiszem, hogy az árát oda lövik be.

(#21) tha_answer válasza Ricardo (#20) üzenetére


tha_answer
őstag

2 giga ram van a z5cben is a kezemben. siman elheto.

(#22) Graphics válasza tha_answer (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Almát kortehez...

A22 vs Snap810?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.