Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8zabi


8zabi
őstag

"az online értékesítés költségei jelentősen alacsonyabbak"

reméljük, hogy ez nem csak a profiton fog jelentkezni, hanem ténylegesen alacsonyabbak lesznek az árak

(#2) ArchElf válasza 8zabi (#1) üzenetére


ArchElf
addikt

Miért érte volna meg beletolni egy valag pénzt, ha nem a profiton jelentkezne igazán?
Az alacsonyabb árak majd megjelennek 5%-os online kedvezményekben.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3) blunt válasza ArchElf (#2) üzenetére


blunt
aktív tag

nyilván azért, mert ha normál áron akarom megvásárolni a termékeket, akkor elmegyek a boltba, ahol eddig is vettem.
pár százalékért nem fogja senki sem a bevált kereskedőit lecserélni vmi újra.
Ha meg spórolni akarnak a költségeken, akkor tiszteljék meg a vásárlót, hogy olyan árakat adnak, amiért már érdemes náluk vásárolni.
ennyire egyszerű a képlet.

(#4) Morden24 válasza blunt (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

pár százalékért nem fogja senki sem a bevált kereskedőit lecserélni vmi újra

Már csak azért is megéri, mert elektronikus úton is lehet fizetni. Rengeteg magyarországi boltban ezt még 2010-ben sem lehet megtenni (tudom, hogy mi az oka, de magas ívben teszek rá).
Vicces, hogy a cikkben egy alapvető funkciót extra szolgáltatásként ki kell emelni - ezzel nem a cikket fikázom, hanem a piacot, ami okot ad erre.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) bobsys


bobsys
addikt

Microsoft Office 2010 Home and Business - 87K
Mashol 60K alatt megvan. Meg csiszolniuk kell az arakon

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6) Gordiann


Gordiann
őstag

Lightroom 3 viszont nem értem hogy lehet 9250Ft...... :F :Y

(#7) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

És Photoshop CS5, Illustrator CS5 is 9250Ft.
- Licensz kiszerelés - 293625 Ft
- Media kiszerelés - 9250 Ft
Mi a különbség?

Harrrr!!!!

(#8) bobsys válasza Ndruu (#7) üzenetére


bobsys
addikt

Media kiszereles szerintem csak annyit jelent, hogy kapsz egy CS5 lemezt licence nelkul.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#9) Gordiann válasza bobsys (#8) üzenetére


Gordiann
őstag

Ezt csak így tudom én is elképzelni. :N

(#10) Balinov válasza Gordiann (#6) üzenetére


Balinov
félisten

Sakkozd csak szepen vegig az opciokat...

Dobozos es/vagy Licensz 80.5k+Trefa, mig csak a media 7.4k+Trefa.Gyanitom utobbi licensz nelkul szart se er

kar,pedig meg meg is vettem volna...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) beef válasza Morden24 (#4) üzenetére


beef
őstag

Ha én is kapnék a webáruházamra 11 milliót EU bácsitól, tuti bevállalnám én is a bankkártyás fizetést :)

(#12) Jhonny06 válasza Ndruu (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Magát a szoftvert megkapod a lemezen, de kulcs nincs hozzá, azaz használhatatlan.

(#13) rt06 válasza Morden24 (#4) üzenetére


rt06
veterán

"(tudom, hogy mi az oka, de magas ívben teszek rá)."

megkerdezhetem, te miben latod ezt az okot?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#14) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem itt a támogatáson van a hangsúly: a weboldalt megcsináltatták néhány százezer forintból, még ugyanennyiből vettek fiktív számlákat, a maradék milliókkal meg kitömték a zsebüket.
nem hibáztatom őket, én is így csinálnám, ha lennének barátaim azokon a helyeken, ahol a pályázatokat bírálják el...

(#15) Morden24 válasza rt06 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Plusz ktg.

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Ndruu válasza Jhonny06 (#12) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Aha, hát én is így értelmeztem. Ez így semmit nem ér...

Harrrr!!!!

(#17) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ti tényleg komolyan gondoltátok h 10.000-ért kaptok Ps-t meg Illustratort? :Y

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18) ftc


ftc
nagyúr

Csak 1 gond van ezzel....csalogatóak az árak...de mire rendelnél már nem annyi mint ki van irva.... szóval ilyen szinten átvágás az egész :U

Példa:

Adobe Acrobat 9 Pro 37,6K+ ÁFA van kiirva csak 1 módon jött ki...

ha kormányzati célra vásárolod meg...az meg az emberek 90%-t nem érinti

[ Szerkesztve ]

(#19) azbest válasza Balinov (#10) üzenetére


azbest
félisten

Ha nem kell csicsás lemez, akkor a trial ingyen is letölthető ;]
https://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop_lightroom&promoid&promoid=DTEML

Nem tudom mit tartalmazhat annyi pénzért a telepítő média... drágán írnak dvd-t.

(#20) Balinov válasza azbest (#19) üzenetére


Balinov
félisten

jaja,a trial megvan, meg par nap es le is jar. viszont tetszik maga az LR, ennyiert (vagy meg tan picit tobbert) meg is vettem volna. igy keresek valami freeware alternativat, ha van (pl. Nikon ViewNX 2)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#21) rainmen


rainmen
aktív tag

A T csoportnál van az internetünk. Múltkor jött levél, hogy egy éven keresztül havi 2200 + ÁFA körüli összegért lehet vételezni Win7-t, kamatmentes részletre. Előtte nézegetem netes áruházakban, hát többért mentek...
Ilyen feltételekkel elgondolkodtató a dolog. Főleg a kamatmentes részletfizetés... :D

(#22) Jhonny06 válasza $p@rr0w (#17) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván nem, ezért kérdeztek rá. De a diákverziókat egész jó áron osztogatták anno, de szerintem még most is 20-30k.

(#23) ddekany


ddekany
veterán

Nagy szar ez így egyenlőre... Pl. "üzletit" választok a legelején, erre Acrobat Standard-ra kiír valami 23e Ft-t. Mi van??? Utána ha rábökök a termékre, még ott is az van kiírva, óriási betűkkel. De bármilyen kombinációban is töltöm ki a kötelező legördülőket, 116e Ft lesz a végén az ára... Akkor honnan jött egyáltalán a 23e? Szóval OK hogy az elején valami még kiforratlan meg bugos (meg ez jelenleg tetű lassú is amúgy), de azért egy on-line boltnál az árak kijelzése igencsak fontos, "kicsit" gáz ott elcseszni...

[ Szerkesztve ]

(#24) maláj


maláj
őstag

ez az egész így qka ...
nem mintha mást vártam volna ;]

(#25) newgi


newgi
csendes tag

ezek miatt a hibák miatt csúnyán büntethető az oldal. az "akadálymentesített nézet" pedig katasztrófa, látszik h csak a pályázat kikötése miatti alibi.. több tíz millió.. gratula! webgrafikusként és fejlesztőként külön elkeserítő az egész és még cikket is írnak róluk :)

(#26) ftc válasza newgi (#25) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát igen igy kell nyerni sok pénzt a semmire :U

(#27) #51736960 válasza newgi (#25) üzenetére


#51736960
törölt tag

muhaha, tudom, én is ezzel foglalkozom :O
ezt a honlapot én összerakom 100k-ból, a php programozó haverom meg a mostaninál sokkal faszább kódot ír alá ugyanennyiért...
ennek fényében egy gigalol idézet a cikkből: "mintegy 33 millió forintos költségvetésű projekt" :))

(#28) melon válasza #51736960 (#27) üzenetére


melon
tag

Ráadásul ez egy Magento webáruházrendszerre épülő fejlesztés, nem is egyedi (ami esetleg indokolhatná a magasabb árat) Én azt mondom, hogy ez az oldal egyszerűen nem érhet 1.5mFt-nál többet. Persze azt nem tudhatjuk, hogy milyen back-end fejlesztéseket vittek még bele, de a 33m az enyhén szólva szürreálisnak tűnik. És akkor még ott van a cikkben a 11mFt támogatás, na az az igazán bicskanyitogató... :/

(#29) fatal` válasza ddekany (#23) üzenetére


fatal`
titán

Kormányzati upgrade kerül annyiba, de ez így szánalom. :) Sajnos nem lehet őket megbüntetni mert csak úgy van kiírva hogy annyitól. :)

Bár nemtudom honnan vette bárki hogy 9000ft-ért photoshopot meg illustratort fog kapni :D

(#30) DJS válasza melon (#28) üzenetére


DJS
tag

A 33 millió az nem az árukészlet? :)

(#31) rainmen


rainmen
aktív tag

És vajon merre fognak elmenni az árak valamint mennyire? Itt a PH!-n van egy érdekes cikk Kínáról... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.