Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Biztos nem Silent Hillt csinál, az ilyen olcsó indie szarok meg úgysem érnek fel egy SH-el. Máig elmondhatatlanul haragszom a Konami-ra a Silent Hills elkaszálása miatt...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Kojima... Silent Hill... Konami... :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) melega válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


melega
őstag

Ja inkább a régi Silent hill játékokat kéne remasterelni mint a Resident Evil játékokkal tették mások.

(#4) vhw válasza melega (#3) üzenetére


vhw
addikt

Mondjuk ne úgy, ahogy a HD collection-nel csinálták.

Van ott a Konami fejesei között valaki, akit személyes sérelem ért az SH sorozattal kapcsolatban, hogy az élő sikeres példa ellenére sem hajlandóak foglalkozni vele? (és nem is hagyják, hogy cégen belül bárki felkarolja a projektet)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) melega válasza vhw (#4) üzenetére


melega
őstag

Amúgy privatba írtam neked a Resident Evilről, meg a horrorjátékokról, meg a silent hillről, mert nem akartam a topikba illetlenkedni, de a Resident Evil sorozat is kezd már kifáradni.

Azokból még egy 7. rész előzménytörténete várok meg 4 remaket a 3. részen fölül és ki is fulladt a sorozat, nem fog tudni megújulni, meg visszaadni a régi részek hangulatát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.