Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hyperman25


hyperman25
tag

LAN-party? Melyik játék támogatja a LAN-t az elmúlt öt évből?

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Az Androidos Lenovo tableteknél van egy két elírás.
Az A7-50 (alias A3500L, ami igazából A3500-F) Wi-Fi only változatánál az MT8121 stimmel, de abban az SGX544 csak MP1-es, nem MP2-es. A 3G-s változatokban (A3500-H és HV) amúgy már MT8382 van.
Az A8-50-nél (alias A5500, hivatalos nevén A5500-F) és az A10-70-nél (alias A7600, hivatalos nevén A7600-F) ugyanez a felállás, azaz a Wi-Fi only változatokban MT8121 van, a 3G-sekben (A5500-H és HV, A7600-H) pedig MT8382 (ebben van a Mali-400 MP2-es konfigurációban).
Az akkumulátorok pedig így néznek ki: A7-50 3450mAh, A8-50 4200 mAh, A10-70 6340mAh

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

Az ilyen 50k-s alaplapoknál miért nem alapfelszereltség az msata SSD-k csatlakozója? :F

Hopp, most nézem, hogy ezeken már M.2-es csati van, a SOC lapot kivéve... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) HuMarc válasza hyperman25 (#1) üzenetére


HuMarc
addikt

Van egy pár, ami támogatja, de ki mondta, hogy nem lehet CS-zni, meg hasonló jóságokkal játszani? :D

(#5) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

A Lenovo Windows tab nagyon jól néz ki.

(#6) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

A lenovo a8-50 elég jol hangzik ennyiért. Hozzáértőbbek szerint jatekra is jo lehet?

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#7) BazsiBazsi válasza TaS1kaaa (#5) üzenetére


BazsiBazsi
aktív tag

Nem tudom mi az akadálya hogy egy kicsivel több ramot pakoljanak bele :/ amúgy venném. Elég jól is néz ki

(#8) Reggie0 válasza hyperman25 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Hagyomanyosan LAN partyinak hivjak, amikor egy maroknyi ember egy szobaban osszegyul, meg ha nem is LAN-on jatszanak. Egy kicsit kicsuszik az 5 evbol, de a C&C jatekok utolso hasznalhato darabjai.

(#9) korion


korion
senior tag

"nem is olyan drágák" ezek a lapok!
viszont a "régi" lapokon ott van a tápellátás feketén-fehéren,itt az arany mennyisége számít!
vki tudja ezt pontosan?
kellemes hétvégét!

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#10) Reggie0 válasza korion (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha atvandorolna a csatlakozokra az nem lenne rossz:)

(#11) Reggie0 válasza hyperman25 (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Eszembe jutott: Borderlands, Borderlands 2

(#12) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jól látom, hogy ez a Lenovo IdeaPad Miix 2 10 jobb ajánlat, mint az Asus T100? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy hallottam az Intel következő generációjáról és az volna a kérdésem hogy az AMD már nem fogy AM3+-os procikat készíteni és ha nem készít akkor milyen foglalat kell majd az új procikhoz?

(#14) AxBattler válasza fi:zi'k (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha a kijelzőfelbontást nézzük, akkor igen, de sokan inkább ajánlanák az Asus-t a Lenovo-val szemben - csak kérdezz utána a W8-as tablet topikban!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) fi:zi'k válasza AxBattler (#14) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Megteszem, köszi!

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#16) haxiboy válasza Alföldi Peti (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Az intel 5. generációja ha minden igaz akkor a hashwell-e és már kapható.

Az amd pedíg szerintem még elég sokáig az am3+ tokozást fogja használni, vagy jön az FM3, de ez csak az én meglátásom, náluk nem látok logikát, és a generációk sem követhetők olyan jól mint az intelnél.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) vlevi válasza AxBattler (#14) üzenetére


vlevi
nagyúr

Pedig a kijelző nagyon sokat számít. Láttam azus t100-at, nekem itthon androidos, 1920-as felbontasu tabletem van. A böngeszes, levelezes, könyvolasas sokkal jobb ezen, mert a betuk egy nagysagrendddel szebben neznek ki.

Amugy,igy talatlanban, nem tudom, hogy az asus mitol jobb egy lenovonal???

[ Szerkesztve ]

(#18) vittorio7 válasza AxBattler (#3) üzenetére


vittorio7
őstag

Van már 22 k-ért is M.2-es lap. De gondolom lesz olcsóbban is.

Más:

"Aki gigabites átviteli sebességben gondolkodik, annak valamivel mélyebben a zsebébe kell nyúlnia, az ötportos, gigabites Logilink switchet 6700 forintért..."

Szerencsére van olcsóbb alternatíva is. [link]

[ Szerkesztve ]

(#19) salvatore2


salvatore2
csendes tag

Elég gyenge ez a mostani felhozatal...

(#20) edari válasza haxiboy (#16) üzenetére


edari
őstag

Az 5. gen. nem a broadwell lesz?

(#21) AxBattler válasza fi:zi'k (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Szívesen.

(#17) vlevi
Igen, de a droidos (és Apple) gépek esetében ez nem jár a szöveg, és egyéb elemek "összezsugorodásával", míg Win esetében igen, és egy 10"-os gépet azért én nem szívesen használnék nagyítóval.

(#18) vittorio7
Az igen, jó hogy ebben a kategóriában is megjelent!
AMD-s lapokra is jöhetne már ez a feature! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) vittorio7 válasza AxBattler (#21) üzenetére


vittorio7
őstag

Szerintem hamarosan jön oda is. Fejlődni muszáj.

(#23) lezso6 válasza haxiboy (#16) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az AM3 foglalat már felejtős, nem fog jönni rá semmi új, max régiek kicsit tuningolva. FM2+-nak viszont elvileg van jövője, a köv gen állítólag (Carrizo) abba jön. Más forrás szerintem meg nem. Szóval semmi sem időtálló. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#24) Geller72


Geller72
veterán

Az otthoni hálózat építésében egyre jobb áron lehet gigabites gerincet létrehozni. :C

(#25) #65675776 válasza edari (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az 5, generáció a Pentium (1) volt...

haxiboy: Az AMD mintha azt mondta volna, hogy asztalra már csak APU-t ad ki. Innentől pedig az AM3(+) elfelejthető.

[ Szerkesztve ]

(#26) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A Giga tervezői arányosan hány házban láttak alaplapot ilyen pozícióban??? (csak a szem-logó miatt....)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27) alpha_2


alpha_2
csendes tag

IdeaPad Miix 2: :R kéne

laptopot keresek

(#28) kromatika


kromatika
veterán

A lenovo a8-50 nekem is tetszik.Jó az ára is.

(#29) g@bo


g@bo
nagyúr

IdeaTab A7-50

erről mi a véleményetek, asus memopad 7" ellenében?

üdv. ;)

(#30) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ezek a mobil hotspotok mitől ilyen marha drágák? még beépített 3g-vel azt mondanám, hogy neccesen, de jó, de így...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#31) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Ez miért van az alaplapon?

Egymástól megfelelő távolságba elhelyezett, négy hosszú PCI Express csatolója van, amelyek áramellátására egy hattűs csatlakozót helyeztek az alaplapra.

Egyszerűen ez hülyeség, mire jó ez?

(#32) Teaway válasza tothjozsi96 (#31) üzenetére


Teaway
veterán

Kikerüli a bonyolult, kanyargós nyák-rajzolattal bíró ATX24pin-es táprendszert, és közvetlen, sínes betáplálást biztosít a PCIe csatiknak.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#33) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Eh, tényleg uborkaszezon van. Dögunalom.

(#34) csomi1977


csomi1977
tag

Vettem egy ilyen Kingston mobile lite-t. Nagyon király, kezeli a HDDt is.

(#35) Simi87 válasza csomi1977 (#34) üzenetére


Simi87
senior tag

nyárra azért kreatívabb összeállítást is lehetett volna csinálni. :U

(#36) csomi1977 válasza Simi87 (#35) üzenetére


csomi1977
tag

Mire gondolsz? ez csak utazásoknál lesz jó.

(#37) mepet


mepet
addikt

Fesztiválra nem ütésálló, hanem eldobható telefon kell! ;)

(#38) Simi87 válasza csomi1977 (#36) üzenetére


Simi87
senior tag

én pl. jobban rámentem volna a strapatokokra, vízálló cuccokra, külső aksikra. ebből elég szegényes a felhozatal. nem mindenki egy sötét szobában tölti a nyarat. :)
meg ilyen Samsung E1200 / Nokia 105 féle dobos telefonokat is bele lehetett volna sűríteni az írásba. nem fikázni akarok, nem tudok jobbat írni, csak szerény véleményemet tolmácsoltam. :R

(#39) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

A legelső giga lap gyönyörű szép :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.