Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Edvig


Edvig
tag

Már éppen ideje, nagyon unalmas az eddigi :K

You'll Never Walk Alone!

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nokia meg LG keveréke

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) caius marius


caius marius
tag

Úúú! De csúnya! Remélem nem ilyenek lesznek...

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Éljen a fekete szögletes forma. Remélem, igaz a dizájn váltás.

"nincs rá lezsóidő"

(#5) atike


atike
nagyúr

Nincs több csodakavics? :) Ideje lenne már... Fém, kicsit szögletes... Jó lenne. :U

(#6) N4ri87


N4ri87
senior tag

Ideje lesz, de Sonyit ne csináljanak.

C805

(#7) FragMaster


FragMaster
addikt

Ez már volt hír nem?
Amúgy azóta a pletykáról pletykában ( :D ) kiderítették, hogy ez a szokásos prototípus házuk és hasonlóban volt a note 2 is eleinte. [link]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#8) h3lios


h3lios
addikt

Egyik szemem sír és a másik is...
A jelenlegi S4 formavilágával személy szerint semmi bajom nincs és a fogása is kényelmes.
Egy ilyen szögletes telefon (mint pl. a Z) tény, hogy szebb de a fogása nagyon rossz.

B-tag: H3lios#2825

(#9) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Szívesen látnék már egy paralelopipedon telefont ;] .

(#10) jagelo


jagelo
aktív tag

Talán ha nem lenne ilyen csúnya, mint most én is elgondolkodnék, rajta mert ez a mostani az förtelem még nőknek elmegy, de férfinak szögletes az már jobb. :)

(#11) a.sebi


a.sebi
őstag

nem hiszem hogy ezt meglépik a note 3 nál, a note mindíg egy javitott s szériás telefon volt, mely nagyobb kijelzővel, spennel érkezett. A samsung pedig így nagyobb konkurenciát állítana a az s4 nek, és teljes élet ciklusának lecsökkenne az ideje.
Szvsz ha új dizájnt kapnának a samu csócs telói, akkor nem a noteval kezdenék, amúgy ez a telefon kicsinek tűnik a note 3 névhez. Jobban eltudodm képzelni hogy a sokak által várva várt kissebb telefon jó hardver, elegánsabb dizájn egy új széria lesz, melynek előnyeit majd a következő zászlós hajóba integrálnak, egy nagyobb kijelzővel. Nics szükség ilyen gyors váltásra, így is viszik a cuccaikat, és szerintem kockázatos lenne most meglépni a note 3 mal, mert az s széria híre csorbulna, és az egész samsung mobilágazatot az s széria húzza.
De biztosan olvasgatják a fórumokat,(söt irkálnak is oda mint az egyel lejjebbi cikkből ki is derül) és tudják hogy van igény kicsi telefonra jó hardverre, és nem müanyag szarra....

(#12) vad35 válasza N4ri87 (#6) üzenetére


vad35
csendes tag

Igen szerintem is nagyon sonysan néz ki most az apple mellet perelhetné a sony is a formater miatt.

(#13) peestee83


peestee83
aktív tag

Designváltás: rendben....
De arra is fel kell készülni, hogy a következő pár évben megint minden telefonjuk ugyanúgy fog kinézni, max. a méret lesz kisebb - nagyobb. És fél év után megint mindenki unni fogja az "új" formát :D
Először nekem is a SONY jutott eszembe.... De kivárom a végeredményt, hátha szépet alkotnak - verttek fel egy designert :)
Én anno a forma (meg a kezelőfelület) miatt nem vettem Samsungot

[ Szerkesztve ]

Cor ne edito

(#14) Zsomx válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


Zsomx
csendes tag

+1 :DDD
Számomra az S2/Note formavilága eddig a legszebb.

(#15) FragMaster válasza vad35 (#12) üzenetére


FragMaster
addikt

Read-only? (#7)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#16) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

eljen eljen. dogoljon a kavics. visszasirom az s2 note1 dizajnt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) sheep


sheep
addikt

az s4-gyel pl. semmi bajom személy szerint, mert nagyon kényelmes az ívelt, lekerekitett hátlap, és jól is néz ki a minimális kerettel
így még a nagyobb, tepsi készülékeket is kényelmesebb fogni
volt a kezemben a múltkor egy xperia z, formára jobban bejön, de a sima téglalapot nagyon kényelmetlen kézben tartani és zsebben is jobban érződik
Szóval számomra az lenne az ideális ha a design egy sgs2 szerü téglalap lenne, hátul lekerekítve mint a sgs3, és minimális kerettel minden oldalon, mint pl. a motorola razr i-nél.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#18) stvnppp válasza peestee83 (#13) üzenetére


stvnppp
senior tag

Szerintem meg nem gond, ha egységes márkaarculaton dolgoznak, sőt előnyös is lehet, építve a zászlóshajó sikereire. A kavicsformával sincsen nagy gond, az S4 nekem kifejezetten tetszik, viszont a felhasznált anyagokat jobban is megválogathatnák. Szerintem egy matt hátlap sokkal előnyösebb, és sokkal praktikusabb is, mint a fényes.

(#19) joey04 válasza FragMaster (#7) üzenetére


joey04
titán

Maradhatnának a proto házaknál, lásd: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Tsebacsi válasza vad35 (#12) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Beperlik, mert olyan az alakja, mint egy téglának? És mert a Sony, az LG, az Apple és az Asus is hasonló formával dolgozik jelenleg? Ofkorz... Beperelem a természetet, mert találtam a dunaparton egy olyan formájú kavicsot, mint az S3-as... :W ... A forma az egy dolog, ha a designe is ugyanolyan, na akkor pereljen, akkor van alapja.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21) peestee83 válasza stvnppp (#18) üzenetére


peestee83
aktív tag

Az anyaghasználatot valóban kifelejtettem :) Azt is borzalmasnak találom.
Vannak, akiknek tetszik a Samsung formavilága, semmi gond, én a saját véleményemet mondtam. Más a SONYval, az LG-vel van így.
De lehet jobb lenne, ha némelyik telefon egy picit másabb lenne. Nem kell 2 hetente új design, nem arra gondolok, de egy kis változatosság. Lassan ott vagyunk, ha láttál egy Samsung telefont, láttad az összeset. A méret változik, és hw. De szinte semmi más :)

Mégegyszer említeném, ez személyes vélemény. Mindenkinek más tetszik.

Cor ne edito

(#22) pit stop


pit stop
addikt

Nekem ez még mindíg olyan mint egy Sony Lumia :)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#23) Speedricsi válasza Tsebacsi (#20) üzenetére


Speedricsi
tag

Vajon bepereli az Ytong a Samsungot? Esetleg a Leier fog lépni? ;]

(#24) georgooo


georgooo
csendes tag

szerintem csak majd az s5 hoz valtozast a formavilagban

(#25) guppy_83


guppy_83
tag

...ügyesen másolnak ők is... :):) ciki, nagyon ciki...

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#26) McSpy


McSpy
őstag

Jönnek majd a hajlított cuccok,az lesz az új design :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#27) razzorr


razzorr
őstag

Jöhetnének Wave 3 kinézetű és anyagminőségű mobilok android frontra.

(#28) spawn21


spawn21
veterán

No ez tetszene.

Várós. Tény, hogy ideje végre egy kis frissítés a Samunál, mert unalmasak lettek.
Igaz, én attól még szeretem őket, még ha nem is olyan a jelenlegi telefonom.

Razzorr: Igaz zgaz, itthon vagy egy wave3-as, baromira szép és minőségi, csak szar az Oprendszere ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#29) dali.78


dali.78
tag

samsung vs. sony

(#30) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

heheheh

eddig volt lekerekített uncsi szappan forma, most meg jön a minimál téglatest.

Van ám más lehetőség is!

(#31) noisia


noisia
aktív tag

Egy kis érdekesség, a témához kapcsolódóan:

[-Angoltudás nem hátrány-]

A kép alapján akár még flexible phone is lehet belőle :) ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#32) pigster


pigster
senior tag

Jujj de markáns.
Azt hittem legalább háromszög lesz vagy ötszög.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#33) Richard válasza gekkoXT (#30) üzenetére


Richard
őstag

Hát ez eléggé 3 pálcásnak tűnik még a mostani samsung formához képest is.

(#34) keIdor


keIdor
titán

Csak ilyen buta teglalap ne legyen, szogletes telefonok nevetsegesek 4,5" felett, mar a Lumia 920-at sem jo fogni, maradjon csak ez az S4 forma.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) PetX válasza N4ri87 (#6) üzenetére


PetX
aktív tag

Pedig engem a Sony-ra emlékeztet a legjobban.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát jó lesz, ha változtatnak valamit. Ma már túl uncsik az egy kaptafára készülő Samsung modellek. Ez, meg ha elhagyják a biliműanyagot, akkor már révbe is értünk.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Robertoq


Robertoq
őstag

Mintha olyan sok felfedezetlen formavilág lenne amivel elő lehetne rukkolni és nem is másolás :U

(#38) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Remélem azért nem baltával faragott Windows dizájnra fognak átállni, mert az visszataszító lenne. Ráadásul ahhoz nem is nagyon szükséges dizájner, olyan maguk is tudnak rajzolni. A Galaxy SII-féle lekerekített szögletesség, hogy ezzel a képzavarral éljek, elegáns és kényelmes volt. Nem tudom, hogy a mostani 5-6"-os tepsik mennyire lennének kényelmesek lapított téglalap alakban. Ráadásul ez a neoprimitív dizájn már a Sony sajátja... még mindig a HTC a legjobb formavilágú, szerintem. Nyilván, az ízlések olyanok mint a pofonok és nehéz eltalálni a legnagyobb közös tetszéshalmazt.

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#39) freemanone válasza kriszpontaz (#9) üzenetére


freemanone
őstag

mármint paralelepipedon? mindjárt 6 kijelzővel nem? :D

amúgy üdvözítő lenne ha elhagynák végre ezt a kavics inspirálta külsőt... unalmas az egy dolog, de mégcsak nem is szép szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Sn00k


Sn00k
veterán

Húúú ez így , ami látszik a képből elég érdekes, nekem nem tetszik, de valami új design már jó lenne.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#41) kriszpontaz válasza freemanone (#39) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jaja, köszi, félrenyomtam.

(#42) culas25


culas25
tag

Én meg ezektől a fekete fehér hipszter formáktól kapok agyfaszt. Nekem az S4 formája abszolút bejön,

(#43) stvnppp


stvnppp
senior tag

Nem is lehet mindenkinek megfelelni. Az új formatervekre is lesz, aki fintorogni fog.

[ Szerkesztve ]

(#44) Zanard


Zanard
csendes tag

Lehet örvendezni vagy sírni de ilyen formaterv mostanában nem lesz a Sang nál. Ez Megint egy szokványos prototype ház amiben ha jól látom egy Note lakik (alul ott az S hole). Több ilyennel találkoztam már (pl.: Note II ) személyesen is. Pont azért néznek ki ennyire ellentétesen a valós (kavics) formával, hogy ne lehessen messziről azonosítani.

(#45) FragMaster válasza Zanard (#44) üzenetére


FragMaster
addikt

Végre valaki.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#46) joey04 válasza FragMaster (#45) üzenetére


joey04
titán

Attól hogy leírtad/leírták, hogy ez proto ház, attól meg felfigyeltek a One külsejére és annak sikerére, így nagyon is elképzelhető egy szögletesebb forma a jövőben. És mivel már van ilyen nekik, hiszen a proto ház szögletes, valóban sanszos, hogy az igazi is valami hasonló lenne, ha lépnének ebbe az irányba.

Magyarul az, hogy ez egy prototípus ház, éppen megerősíti azt, hogy lehet valami ilyesmi a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) Richard válasza Zanard (#44) üzenetére


Richard
őstag

Ilyen "bumper" volt az S3-on, Note2-n is, és ezen is látszik, hogy közel sem végleges.

(#48) FragMaster válasza joey04 (#46) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem az a lényeg, hogy leírtam-e vagy sem. Az analógiádon elindulva a note2 akkor miért nem lett szögletes?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#49) joey04 válasza FragMaster (#48) üzenetére


joey04
titán

Mert akkor még nem volt kész a HTC One. Hiszen. a HTC One pozitív fogadtatását látva a dél-koreai gyártó komoly dizájn-váltásra szánta el magát,

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Van olyan egyebkent, amit ez ceg sajat indittatasbol csinal? Es nem azert mert mas is?

(Nincs)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.