Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) joey04


joey04
titán

Olcsóbb lesz a Nokia 8

Kell is a csökkentés, mert az új Nokia még nem tett le annyit az asztalra, hogy versenyezhessen a nagyokkal. Elég hurka az eddigi teljesítmény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#152) csongi válasza joey04 (#151) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem a max 300euro lenne érte reális, ami ezen felül van az maga NOKIA név.

(#153) garaboncicás válasza csongi (#152) üzenetére


garaboncicás
csendes újonc

Hehe, ez jó vicc. 500 euró körül teljesen korrekt ár a csúcshardverért. Mégis melyik nagyobb márkánál láttál 300 körül Snapi 835-öt, 1440 x 2560-ös kijelzőt, UFS 2.1 RAM-ot stb?

(#154) joey04 válasza csongi (#152) üzenetére


joey04
titán

ez azért túlzás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#155) garaboncicás válasza garaboncicás (#153) üzenetére


garaboncicás
csendes újonc

, 4-6 GB RAM

Így akartam volna.

(#156) *Mukeey* válasza csongi (#152) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sd835 nagyon drága még,500€ alatt nem lehet sztem normális telót kihozni vele...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#157) csongi


csongi
veterán

Ok!
Pontositom magam. Nekem nem erne meg ennel tobbet. :)
Szamomra ez lenne a realis ara, 835 ide vagy oda.
Egyebkent tehet bele akarmekkora hardvert, 600euroval alap droidon.....
Nekem blama..
Ekkora hardver meg velemenyem szerint total felesleges, ha nem lehet szamitogepkent hasznalni.
Jatekon kivul sok ertelme nincs. Arra kellene rafekudni amit a samu csinalt.
Ez a terulet amit tolni kellene szoftversen de 1000el. Ezt kellene lovagolni, es versenyelonyhoz jutni szerintem.
Maris kiadnek 200ezret is egy telelefonert, csak akor valtson ki egy irodai gepet.
:D

(#158) hajbel válasza csongi (#157) üzenetére


hajbel
addikt

+1

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#159) ollie válasza csongi (#157) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De akkor ugye nem tartod a Samsungokat drágának, hogy a legnagyobb problémád, hogy ebben alap android van?

***

(#160) *Mukeey* válasza csongi (#157) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Úgyis az lesz a jövő,a dokkolható teló.Várnák én is egy életképes verziót valakitől,mert a dex még nem az.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#161) csongi válasza ollie (#159) üzenetére


csongi
veterán

Van jelentosege, hogy a Samsungot mire tartom? :)

(#162) Cooley18


Cooley18
aktív tag

Tud bárki bármi infót arról, hogy itthon mikor lesz kapható? Külföldi oldalakon már lehet rendelni, de itthon abszolút semmit nem találtam róla. :(

(#163) nikkor


nikkor
aktív tag

Itt eléggé dícsérik:
[link]

(#164) Francia91 válasza nikkor (#163) üzenetére


Francia91
veterán

Ilyen hardverrel azért egy 1080p/60 fps rögzítést simán elvárnék, ha a Lumia 950-esem is lazán hozza... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#165) ossa


ossa
tag

Várható mobilarena-s teszt az új nokia 8-ról?

(#166) Francia91 válasza ossa (#165) üzenetére


Francia91
veterán

Itthon már kapható a telefon, kíváncsi vagyok, mikor lesz teszt róla... Várnám már nagyon, remélem mihamarabb lesz

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#167) Cooley18 válasza Francia91 (#166) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Én 9 kőkemény napja már használatba vettem. Első droidos telefon vindóz után, és nem igazán vagyok elégedett. Hardveresen nem tudok belekötni. Nagyon szép telefon (nekem ezüst színben van). És mindenféleképpen előny, hogy itt több és jobb minőségű app van, de maga a rendszer szerény véleményem szerint egy kalap szar. Testreszabhatóság kb. 0. Elém van cseszve egy fix dolog, és használd hülyegyerek. Mintha elment volna abba az irányba, mint az iOS, hogy akármilyen jöttment félkegyelmű is képes legyen használni. Bár ehhez képest minden beállítás annyira logikátlanul, érthetetlen helyekre van eldugva, hogy felfoghatatlan. Lehet szándékosan, hogy azok a bizonyos félkegyelműek tényleg semmihez ne nyúljanak hozzá. A kamera app meg aztán az alja mindennek. Semmit nem tud. Ez egy ilyen kaliberű telefonnál elfogadhatatlan. Másik appal meg feleslegessé válik a 2. kamera, amiért amúgy elvileg fizettem, szóval még ha nem is fontos, azért piszkálja a csőrömet.
Röviden szólva nagyon vegyesek az érzések, de a negatív része inkább az OS-nek szól, szóval egy custom rom sokat segíthet majd a helyzeten.
Azt még azért talán kiemelném, hogy zenei téren egész tűrhető (nem a kihangosítás, mert az is 0, de ez talán egy telefonnál nem mérvadó), és meglepően jól szól a gyári headsetje (elektronikus zenével).

[ Szerkesztve ]

(#168) jeni válasza Cooley18 (#167) üzenetére


jeni
félisten

Biztos,hogy van ilyen telefon a tulajdonodban?

(#169) Cooley18 válasza jeni (#168) üzenetére


Cooley18
aktív tag

Ja, nem, csak szeretek kamuzni, meg random dolgokat beböfögni random helyekre.
Ha esetleg épkézlàb érvekkel is előàllnàl, ne fogd vissza magad.
Nem mellesleg, ha nem is értesz velem egyet, ez az én véleményem. Nem kell egyetérteni, lehet vele vitàzni, de az ilyen megnyilvànulàsokkal csak magadat minősíted.

(#170) jeni válasza Cooley18 (#169) üzenetére


jeni
félisten

Azért írtam mert sokan ollózzák a mások általi észrevételeket. Negatívan mesélnek róla. Miközben sosem volt a kezükben. Ha képpel együtt posztoltad volna akkor tutira nem írtam volna.
Bocsi ha kételkedtem volna a Nokia 8 telefonodban. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.