Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Még nem sikerült rájöjjek miért van HTC az első képen, értem, hogy hasonlít, de azért na... (szerk: javítva :) )

"Az eddigi tapasztalatok alapján"
Hány főverzió frissítést kaptak eddig a HMD telefonok? 0-t, tényleg sok a tapasztalat. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az első képen szép az a négy szín....a HTC U11-en :Y

Várjuk a tesztet és ha jó nekem benne van a next telók közt.

Vicze1
Ez igaz, de a Nokia 8-on már le lett futtatva a 8.0 asszem a geekbench-en..volt vmi ilyesmi hír.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3) vicze válasza Quqesz (#2) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy a tesztből pontosan mit szeretnél megtudni, ami nem nyilvánvaló elsőre?
Úgy értem a HW platform elég fix, az SW-ben állítólag nincs semmi, akkor igazából csak az árat kell eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#4) S e t h


S e t h
nagyúr

Kíváncsi vagyok mire lesz elég a kamera. A bothie rétegigényt fog kielégíteni, de azt nagyon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#5) AliceWake válasza vicze (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Mert pont mellékattintottam, mea culpa. Javítottam :R

(#2) Quqesz Jól emlékszel.

(#7) Yodafon Mert alumíniumból van?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#6) Anulu79


Anulu79
addikt

Szerintem kicsit elkésett a megjelenéssel. A kamerára kíváncsi vagyok, hogy mit tud.

(#7) Yodafon


Yodafon
senior tag

Miért értelemszerűen nem lehet tölteni vezetéknélkül?

I'm gangsta!

(#8) vicze válasza AliceWake (#5) üzenetére


vicze
félisten

És tényleg majdnem tök ugyanolyan a promó kép, még a színek is. :D

(#9) vicze válasza Yodafon (#7) üzenetére


vicze
félisten

Fém hátlap. = nuku induktív töltés.
Bár van rá elméletben megoldás, gyakorlatban még nem mutatta be senki.

(#10) joey04


joey04
titán

Van ám ára...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Saccco


Saccco
nagyúr

Az első kütyü ebben a sorozatban, ami méltó lehet a névre.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

600 EUR mellett nem tűnik vészesnek, tényleg mindent beletettek amit tudtak. Viszont az előző telefonok fényében van bőven fenntartásom. Ami már csak saját nyűg, az a kapacitív gombok, nagyon nem szeretem, ha nem szabadon választhatók és bele vannak égetve az előlapba.

Finn the human

(#13) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tesztet mihamarabb! :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

Ha ez bejön a HMD-nek, es a Nokia nem "merte" meglépni a Droidot, akkor Elop tesóra joggal lehet majd haragudni.
Szerintem igeretes kis cucc lett ez. :)

(#15) Yodafon válasza vicze (#9) üzenetére


Yodafon
senior tag

Oh I see

I'm gangsta!

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Csak azt nem ertem a Nokia, amikor meg tenylegesen Nokia volt, mi a francert nem tudta ezt megcsinalni. Nyilvan akkor meg hire sem volt a dual kameranak, de magaraa keszulekre gondolok. A sok szemet helyett amit a vegen legyartottak, csak 1-2 ilyen teszt modelt is bedobhattak volna a melyvizbe, lehet most nem itt tartananak...

(#17) Andrewstarr válasza hemaka (#16) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ezt nem értettem én se... de már nem is tudjuk meg szerintem soha. Hogyan tudott lehasalni a top első cég ilyen bénán. Én úgy gondolom, hogy a konkurencia nyírta ki szándékosan. :U
Már a windows előtt is mondtam, hogy droidos Nokia kéne. Hát tessék, most megkaptuk, jó lenne ,csak az ára... és lehet, hogy akkor még mindig ott dolgoznék a komáromi gyárban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

@Hemaka-Ha a Nokia wp helyett androidot rakott volna anno,akkor most lehet,hogy ők lennének a vezető gyártó még mindig.Dizájnjuk mindig top volt,jól össze voltak rakva.

600€ kezdésnek kicsit sok sztem,de megvárom a tesztet.

Nokia3 van a családban,az borzalmas készülék😐Remélem ez szoftveresen jó lesz!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#19) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kicsi az akku az IPS+QHD pároshoz... Egyébként minden más szempontból nagyon jónak tűnik.

***

(#20) darvinya


darvinya
titán

Második képen tényleg valós telo van?
Ha igen, akkor nagyon tré TFT panel lesz benne, aminek fényereje/kontrasztja 0.
Ez 10eFt-os készülékekben van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#21) Juhaszatti válasza darvinya (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azon a képen zárolva van a képernyő, és csak az AoD látszik.

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Specifikációk rendben vannak, külsőre sem csúnya csakhát ha letakarjuk a márkajelzést semmi nem marad a Nokiásságból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) zazenke válasza ollie (#19) üzenetére


zazenke
őstag

Nekem is pont így és ez ugrott be negativumkent elsőre

(#24) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Buti tájm??

És végre egy szép vörösréz szín! :R :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Az első új Nokia, ami ígéretesnek tűnik.

Sic Parvis Magna

(#26) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez jól hangzik.
Várom a tesztet. Kíváncsi vagyok milyen az összkép a gyakorlatban, és hogy mit tud a kamera.

(#27) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

IPS és AOD?? Nemár...

(#28) csongi


csongi
veterán

Ezert a penzert illene guritani valami oprendszert is. :)

(#29) 30z.Samu válasza csongi (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a későbbiekben nem tartom elképzelhetetlennek, de érthető lenne, ha még nem mernének új rendszerrel előrukkolni. Elég rendesen be kell járatni újra ezt a márkát, hogy újra köztudatban legyen.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30) Cifu


Cifu
nagyúr

Remélem nem azért van Always-On-Display, mert ebből is kispórolták az értesítő LED-et... :U

Vagy ha AMOLED kijelzőt használnának esetleg...

Jó lenne, ha gurítana valamit a Nokia, mert a 3, 5 és a 6, illetve az "új" 3310 nem nevezhető versenyképes telefonnak a saját ligájában...

@hemaka, @Andrewstarr: Amikor a Nokia a WP mellett döntött, még az Android nem volt olyan mindent vivőnek tűnő megoldás. Utólag könnyő pálcát törni felette...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#31) csongi válasza 30z.Samu (#29) üzenetére


csongi
veterán

Haat lehet, csak nem ezen az aron kellene nyitni szerintem.
Ez csak az en velemenyem. :). Meglatjuk a nev mit tusd eladni, mert masuk nincs.
Illetve egy sajat NOKIA launchert vagy temat ossze dobhattak volna siman, mar az is valami lenne.

Cifu:Valamikor 2013 kornyeken jelentek meg a cikkek, gondolom 2012 mikor a targyalasok megkettoztek.
Azert lathato volt, mobil szegmensbe mekkora szelete volt a droidnak. Bar elore senki nem latta mi tortenik.
Biztosan meggyozo volt az MS es siman hiheto lehetett amit igertek. Sajnos nem jott be.
De jovore ujabb lehetoseguk lesz a visszateresre. Ha az MS merne a csempe rendszeren valtoztatni, es nagyobb szabadsagot adni, hamarabb lehetne sikeres. Igy nagyon docogos ut lesz.... Illetve kevesebb igeret es tobb meglepetes :).

[ Szerkesztve ]

(#32) 30z.Samu válasza Cifu (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én jobban örültem volna, ha a WP-vel sikeres lett volna a márka, de hát itt az MS ludas volt, nem is kicsit... :F Az persze más kérdés, hogy az egyességgel majdhogynem borítékolható volt az is, hogy előbb-utóbb a Nokia felvásárlásra kerül.

csongi: Én is örültem volna egy ilyennek, legalább az ikonok emlékeztessenek a régi szép időkre. Bár lehet, hogy pont ezt nem akarták a Nokia háza táján és tiszta lappal akartak nyitni. Ami az árazást illeti, gondolom arra játszottak első nekifutásra, hogy majd a név előreviszi őket és nem kell akkorát gurítani. De eddig úgy fest, hogy tévedtek, mert a többi kínai cég "elkényeztette" a népet jó ár/érték arányú telefonokkal, hogy bizony már ezt is nézik és nem csak a nevet, ami rá van biggyesztve a készülékre. Remélhetőleg tanulnak az esetből és mutatnak valamit.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#33) GEIL válasza csongi (#31) üzenetére


GEIL
addikt

[link]

Ez a "win8 launcher" egész jó...be lehet lőni 95%-ban olyan kinézetre mint az erdeti....van "win 10 változat is".....play áruház... :C ;] :Y akinek hiányozna pl ez a "csempés felület".

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#34) zazenke válasza Cifu (#30) üzenetére


zazenke
őstag

az meg mégtöbbet eszik akkor mint egy pici led. Akkor nálam el is dőlt a kérdés várni kell tovább na majd a zenfone 4 pro

(#35) xedos


xedos
addikt

Hát...
Vegyesek az érzéseim...
600Euro ezért???? 5.3"-ra nem igazán kell a QHD főleg nem IPS.
Xiaomi Mi6 is dupla kamerás -reménykedem a Nokia legalább itt csúcs lesz- 6/128-as változatban 500dollár körül van. Tumom ott meg a B20...
Reménykedtem, hogy visszahozzák a Nokia N9-esnél kitalált formát - imádtam. De ez a szappantartó nem egyedi - tucat árú.

(#36) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na végre, bothie! Erre vártam 7 éve!

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) ollie válasza xedos (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A xiaomi szokás szerint sehol sem lesz a kamera minőségében.

***

(#38) Ricardo válasza Szabcsizz (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Na igen. Valóban nem túl szerencsés párosítás. Nem értem miért erőltetik. Kíváncsi vagyok mekkorát harap az akkuból.

ollie: Ha kamerában fejlődnének akkor valóban vakarhatnák a fejüket a nagy gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#39) Zsoltinho24


Zsoltinho24
tag

Nem sok jövőt jòsolok a HMD/Nokia brandnak.Bàr ne legyen igazam.Eddig ez a telò ami igèretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#40) c4


c4
őstag

Még egy telefon, ami pont úgy néz ki, mint egy telefon. :D

(#41) atike


atike
nagyúr

Nem érdekel minek nevezik, csak legyen jó.

(#42) Teo.


Teo.
aktív tag

Hàt eddig nagyon vérszegény a HMD-től. Hàrom teló belépő procival és egy csúcs procival. És ez még nem is a legnagyobb baj.
Ez HMD 8 is nagyon unalmas. Semmi extra. Igazàból az a jó ,hogy van 3'5" jack....

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#43) savoo válasza xedos (#35) üzenetére


savoo
addikt

"5.3"-ra nem igazán kell a QHD"

Már miért nem kell? Durva a különbség egy FHD és QHD között ebben a méretben is.

(#44) speedy87


speedy87
csendes tag

Eddig nagyon ígéretes ez a teló, a 6 és a 8 design-a is nagyon bejövős. Régen volt Lumia 520-am, szerettem, jó telefon volt, csak hát alkalmazás nem volt rá egy normális sem😬

(#45) Szilofon


Szilofon
tag

Nekem ezzel a Nokiával az a bajom,hogy a kinézet nagyon semmilyen az én szememben,tucat Kínai lósz@r :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#46) savoo válasza Szilofon (#45) üzenetére


savoo
addikt

Hát mert ez egy tucat kínai lószar. :DDD

(#47) AttilaNokia


AttilaNokia
tag

A Boothie funkció bizony nagyon fontos lesz az önimádó YouTube streamereknek, akik belehalnának, ha nem szerepelhetnének minden egyes videójukban, közvetítésükben. Nem kell ezt lebecsülni, egy rétegnek ez hasznos lesz.
Ami viszont über gáz szerintem, a Polished Copper design. Hihetetlen, hogy sikerült elérniük, hogy a szuperül összerakott alumínium kaszni úgy nézzen ki, mint a legolcsóbb, fröccsöntött két pálcás játéktelefonok. Bár gyanítom, hogy az indiai és a kínai piacon szeretni fogják. Ott bírják a talmi csillogást.

(#48) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vájon á Snápi nyócharmincötön is akadozni fog itt a Droid?

(#49) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Elképzelem ahogy éjszaka az always on IPS a pofámba világít nagy szürke téglalapként.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#50) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

BS generátor megy a kinaiaknál.Ronda kicsi drága.Kamera 100%,hogy teljesen átlagos...

Abe due dembella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.