Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a szenzorok jók de marha nehéz mindkettő :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Nem rossz, kíváncsi vagyok az árára.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) pomorski válasza Soybex (#2) üzenetére


pomorski
őstag

Arra én is.

(#4) olle válasza Soybex (#2) üzenetére


olle
senior tag

szerintem lesz vagy 40k :(

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#5) Robert07


Robert07
aktív tag

18000dpi? :Y

Ki tud annyival hasznalni egy egeret?

(#6) Sanchez638 válasza Robert07 (#5) üzenetére


Sanchez638
addikt

Egy két játékhoz el tudnám fogadni, de ott is csak tervezési hiba miatt. :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

nyami nyami. Jó lenne hozzá valami barátságos ár. De igazábol már az lenne a röhej ha ez a frankó egérszéria 100 EURO alatt jönne ki a polcokra.

[ Szerkesztve ]

huhh

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Először azt gondoltam róla, hogy ááá, csak a "szokásos gémör h@lyeség", aztán a kép nézegetése közben beugrott, hogy mire is jók ezek az összelegózhatós, súlyozhatós, LED-es izék: ezek önmagukban is "játékok", nem az a fő céljuk, hogy megbízható és pontos, valamint kényelmes beviteli eszközök legyenek, hanem, hogy a "gyerek" ezzel is ellegyen magának a gép előtt. Nyúzza, kattintgatja, csűr-csavargatja, kirakja belőle Darth Vader fejét (úgy ahogy :D ), RGB-ben világító szemekkel, vagy Optimus Prime-ot, vagy egy dömpert stb., mahinálja a csoda eksön szoftver-ben, hogyan biluxoljon zenére (mondjuk YT videókra) ésatöbbi. Aztán max 1 hónap és megunja, lehet venni neki az újat. Ha csak nem csúszik be közben a "skill turbó" faktor, hogy tényleg elhiszi, hogy játékokban gyorsabb és pontosabb lett a keze ezektől szájbőr UFO dizájnos, kirakós-ketyeréktől.

[ Szerkesztve ]

(#9) Felhőtakaró válasza Felhőtakaró (#7) üzenetére


Felhőtakaró
tag

bocsika asziszem csöppet naív vagyom sztem 200 EURO az álomhatár amialá; amiért imádkozhatunk hogy beessen az ára, :C

[ Szerkesztve ]

huhh

(#10) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

1ms wireless frissítés fogja enni az akkut :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#11) kromatika válasza Felhőtakaró (#9) üzenetére


kromatika
veterán

Szerintem is igen borsos lesz az ára.

(#12) Sinisi


Sinisi
senior tag

Igen-igen, az ár sokmindennek az eldöntője, pl, hogy megveszi e az ember :-)

(#13) Felhőtakaró válasza Sinisi (#12) üzenetére


Felhőtakaró
tag

NO-NO ácsi van bácsi !!! Ha nagyon akarok valamit az nem úgy van ahogy mondja uram. Ha azt mondanák itten ni van -e ez a kvantum processzor, csakhát mán e kicsikét ára van, háát akkor én vakon bevállalnák érte akár Svájci frank hitelt is kéremszépen... !!!! :K

huhh

(#14) NandoXXL válasza Felhőtakaró (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Van egy eladó fluxuskondenzátorom, megvehetnéd :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15) Sinisi válasza Felhőtakaró (#13) üzenetére


Sinisi
senior tag

:DDD :R

(#16) Felhőtakaró válasza NandoXXL (#14) üzenetére


Felhőtakaró
tag

na neszorakozzá má ez csak egy ámerikai papírzsepis dobozbol készült replika, ami alsós tagozatos technika óra szorgalmi feladatának is kevés lenne. te még szerintem az itt a piros hol a piros korszakban leledzel

huhh

(#17) csakszabi


csakszabi
csendes tag

Na ez megint csak egy ASUS egérre emlékeztet (ROG Spatha), ami szintén túl van árazva, szóval ez is biztosan bőven 45.000 Forint felett lesz, és a szomorú az, hogy nagyon sokat el fognak belőle adni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.