Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na ennek örülök. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2) oriic válasza Bjørgersson (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már megkaptam a meghívómat, csak nincs pc-m hogy jászhassak. :D

Live-Die-Respawn

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Sziasztok!

Kipróbáltam ezt is (igen, kaptam béta hozzáférést) és a Planetside2-t is. Az én véleményem az, hogy HC multiplayer FPS (BF, COD, CS, UT) rajongóknak érdekes lehet a dolog, de sajnos nem ér egyik sem fel a fizetős társaikhoz...
Mind a két F2P MMOFPS hozza azt a szintet, amit ma kell (grafika, class-ok, fejlődési rendszer, stb.), de sajnos egyik sem ad többet ettől, hogy a bug-okról már ne is beszéljünk.
Nekem elsősorban a hangulattal voltak gondjaim. Egyszerűen nem volt élvezetes a lövöldözés. Ez bizonyára annak is köszönhető, hogy eléggé el vagyunk kényeztetve ezen a téren, hiszen a fizetős társakon komoly marketing és dizájner banda dolgozik és jól bevált recepteket használnak...

Szóval röviden:
Ha valaki nem akar pénzt kiadni egy komolyabb játékra, akkor ez is egy alternatíva (az Americas Army mellett), de hiába jutottunk el oda, hogy technológiailag ez már kivitelezhető, valószínűleg kell még ennek a szegmensnek pár év, hogy kiforrja magát.
Egyébként meg kell mondjam a Planetside2 a méreteivel, a Warface pedig a különböző dolgokra való felmászással (társad segítségével bakot tartva fel lehet mászni szinte mindenre) és a becsúszással látszik, hogy jó irányba haladnak a srácok.

Egy dolog viszont biztos: Ha ezek az MMOFPS-ek ilyen ütemben fejlődnek (és ilyen engine-eket licencelnek hozzájuk), akkor lassan tényleg komoly gondban azok a fejlesztők, akik ebbe az irányba eddig nem gondolkodtak (pl. EA). És hogy látszódjon tényleg mennyire meghatározó: Az Activision is megcsinálta már az CoD Online-t... :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) oriic válasza ribizly (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi szépen. :R

Eladtam, darabonként. De már április környékén, azóta xbox-on tolom az ipart. Anyagiak miatt muszáj volt... Részletek blogomban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Bjørgersson válasza oriic (#2) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én még csak, gyorsan regisztráltam, mert órám van majd otthonról befejezem. :DDD Hova lett a géped?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Warface-el játszom már pár napja, a co-op (PvE) kuldetések nagyon tetszenek. Minden nap van ketto új (osszesen nem tudom mennyi pályát készítettek, talán egy hétre valót vagy annál is tobbet?), egy kozepes és egy nehéz. Az utóbbinak párszor biztosan nekifut mindenki mire sikerul, de sok múlik a csapattársakon is.

Battlefieldhez hasonlóan itt is van medic (újraélesztés és gyógyítás, mivel magától nem toltodik vissza az életero), technician (kevlar foltozgatása, akna telepítése), infantryman (toltények kiosztása mert alapból gyorsan kifogysz) és recon (sniper) úgyhogy mindenkinek megvan a maga szerepe.

Nem csak abból áll a co-op hogy mindenki vadul lovoldoz mintha a tobbiek ott sem lennének, hanem aktívan hozzá kell járulnia minden csapattagnak a túléléshez. Sok játékban (pl. Warframe vagy Borderlands) ez nincs normálisan megoldva... :(

Van egy rakat unlock is (fegyverek, kiegészítok, kulonbozo bakancsok meg kesztyuk stb.), a kuldetések teljesítése után kapott pénzbol meg be lehet vásárolni. Nagyon addiktív, minél tobb idot fektet bele valaki annál tobb a jutalma úgyhogy elunni sem nagyon lehet.

(#7) Xaels válasza ribizly (#3) üzenetére


Xaels
félisten

"azok a fejlesztők, akik ebbe az irányba eddig nem gondolkodtak (pl. EA)." - Battlefield P4F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) oriic válasza Ilsyde (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mennyire van kihangsúlyozva az hogy venned kell cuccokat real pénzért? Anno még Zárt Orosz Bétában nem tudtunk semmit venni, még ha akartunk volna sem.

Live-Die-Respawn

(#9) Bjørgersson válasza oriic (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, majd otthon elolvasom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) ribizly válasza Xaels (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Valóban :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Slystyle


Slystyle
őstag

Wow, terjeszkedik ez a Crytek szépen. Én is kaptam béta meghívót, de még ha akarnám se tudnám felhasználni. Ha kulcsot kaptam volna, akkor elajándékoztam volna inkább, sose jött be annyira a Warface és világa.

(#12) #57919488


#57919488
törölt tag

1 dolog miatt jók az MMO-ra átállások, nincsenek patkány cheaterek vagy ha igen akkor nem sokáig. De a F2P modell még visszaüthet P2W miatt.

(#13) Ilsyde válasza oriic (#8) üzenetére


Ilsyde
őstag

Most sem lehet, gondolom a zárt béta alatt még nem akarják.
Végignéztem a rendelkezésemre álló felszereléseket (tehát fegyverek, rucik, kiegészítok stb. amiket eddig unlockoltam) és úgy tunik hogy csak két fajta van. Az egyik amit csak akkor tudsz megvenni ha co-opban jó eredményeket értél el, azaz benne kell lenni a top 10ezerben. Ez nyilván nem nehéz, de minél feljebb vagy ranglistán annál tobb koronát kapsz. Legtobb cucc 500-ba kerul, én 160-at kaptam ma mert benne voltam a top 10-ben is.

A másik fajtából van a legtobb, ezeket viszont csak kredittel (real money) vagy játékbeli dollárral tudod beszerezni. Tehát ha nem akarsz akkor nem kell semmiért sem fizetni mert ha eleget játszol akkor meg tudod venni a kuldetésekért kapott dollárból is amit szeretnél.
Egy elsodleges fenya (pl. egy shoti) 2500 dollár, vagy 150 kredit. A legnehezebb kuldetések után simán kapsz 400+ dolcsit ha túléled ;] , úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen.


$ ami kuldetések után kapsz, K ami real money lesz (fene tudja mennyiért)

[ Szerkesztve ]

(#14) GeryFlash válasza ribizly (#3) üzenetére


GeryFlash
veterán

A planetside 2 jó lett, csak tele van bugokkal+ optimalizálatlan, vagyis túl proci igényes+ és játékmenetben is sajnos, gyakrolatilag nem éri meg a bázisokat védeni, de a PS2ben legalább full lemodelezett gólyórepülés van

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.