Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Gyönyörű!

Ráadásul rájöttem arra is, hogy nincs olyan nagy szükségem Type-C csatira a házon. Szóval ha lenne rá keretem, váltanék rá, de most sajnos szűkösen vagyok pénzmagból.

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Jól néz ki, és kompakt a mérete is ATX házhoz képest!

A merevlemezek számát viszont elírtátok, helyesen:
2 db 3,5" 2,5", 2 db 2,5"/3,5"

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Az 500R-t kellene már felújítani. Az egy jó kis ház(volt) :))

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#4) zetor2000 válasza sid.:Rc211v (#3) üzenetére


zetor2000
senior tag

Meg a CoolerMaster Stacker első változatát. Az se rossz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#5) sid.:Rc211v válasza zetor2000 (#4) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Az se ja ja :)

[ Szerkesztve ]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#6) YellowFlash válasza sid.:Rc211v (#3) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Még a mai napig is ez a gépem alapja. :C
De tényleg jó lenne már a friss kiadás.

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#7) Pityesz4734


Pityesz4734
tag

Sok fantázia nincs a frontpanelben. :(

(#8) T_Stark válasza Pityesz4734 (#7) üzenetére


T_Stark
őstag

Nekem pont az ilyen letisztult házak tetszenek. Jöhetne Micro-ATX méretben is.

(#9) AxBattler válasza T_Stark (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Vagy ITX-ben... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) Fred23 válasza AxBattler (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Leginkább úgy. :K A baj az, hogy a Corsair nem gyárt olyan ITX házakat, amik bejönnek nekem. Kockaházakat nem veszek. Egy RAIJINTEK METIS-hez hasonlót szeretnék kicsivel vagányabb stílusban, Corsair logóval.

[ Szerkesztve ]

(#11) icp1970


icp1970
senior tag

Kimondottan tetszik.

(#12) D1Rect


D1Rect
félisten

"géplak" :U

(#13) sid.:Rc211v válasza YellowFlash (#6) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Nekem is fehér van :) Pár éve itt vettem az aprón töredék áron, én nagyon szeretem. Semmi felesleges sallang, Tágas, jó a szerelhetősége, Kábelek is szépen elférnek hátul, szellőzése is remek, szabályzott ventik, porszűrő is van a tápnál stb. Tökre rá férne valami új dizájn ezekkel a feature-ökkel :)

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#14) Redneck


Redneck
veterán

Tetszetős ház, bár még mindig lehetne kicsit kompaktabb, mATX-ITX only méretben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) KAMELOT válasza Redneck (#14) üzenetére


KAMELOT
titán

Szép lett ez a házikó, habár én nem vagyok oda ilyen kis házakért. Követem az újdonságokat , mert érdekel az IT. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#16) troviko


troviko
senior tag

Miért nincs rajta elöl rack? Ha ennyire nem kéne bővítési lehetőség, építenék egy passzív hűtésű slim mini itx konfigot...

https://www.oldtech.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.