Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

100W -ként 10$.És csodálkoznak hogy az emberek a nagyobbat veszik pedig nem lenne rá szükségük.Tudom mert én is hasonlóan gondolkodtam mikor a GS650 -est megvettem.
A 10 év garancia nagyon tetszik,de a 650W -os lehetne 80-85$. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) MMIX


MMIX
addikt


NZXT C750, xfastest.com (sok kép)

[ Szerkesztve ]

(#3) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Ebből már kispórolták a 3 meg 5 voltos csatikat? :D

(#4) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Nekem E650 van. Nem nagyon melegszik és csak indítás alatt pörög fel.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#5) Chaser


Chaser
titán

valahogy sejtettem ki írta..azt kell mondjam aranyos ;] ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) Kolbi_30 válasza MMIX (#2) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Külsőre, és csomagolasra ua mint az E széria.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#7) zooliii


zooliii
tag

Jónak tűnnek. Kérdés a végfelhasználói ár, mert a 30 és 40 ezer Ft közti sávban elég nagy verseny van.

(#8) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Azért elég hangos. Ennyi pénzért akkor inkább Seasonic.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#9) NightGT


NightGT
senior tag

Vagyis pont ugyanannyiba fog kerülni (Amerikában), mint a Focus+...és talán ugyanazzal a belsővel?

A szó amit keresünk, a "rebadged" :) Amúgy az NZXT-nek van dedikált rajongótábora, nyilván bővíteni kell a palettát

Speed is the only truly modern sensation

(#10) QwErTy42 válasza NightGT (#9) üzenetére


QwErTy42
addikt

A házai pl nekem is tetszenek de a gyári ventik, amiket mellékelnek hozzá elég hangosak és gyengécskék. Viszont csak ezért biztos nem vennék meg ezt a tápot.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#11) aginor válasza QwErTy42 (#10) üzenetére


aginor
addikt

És azt is tegyük hozzá, hogy a házaik elég tré minőségűek (legalább az az egy ami nekem van, az az).

A ventikapcsoló igen intelligens megoldás, de jó is lesz, amikor porszívózáskor véletlenül átkapcsolja az asszony.. :DDD

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) QwErTy42 válasza aginor (#11) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nekem a H200-zal sok problémám nincsen.
Szerelni kicsit izgalmas, át kell gondolni, hogy a kis házba mit mi után szeretne az ember bepakolni. A front oldali porszűrő kicsit feszül a ventik kilógó csavarjai miatt, de ez nem NZXT hiba, hanem nekem kellett volna inkább a gumis rögzítést választani (időben, mert utólag kicsit szopó átvariálni).

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#13) Csandi válasza aginor (#11) üzenetére


Csandi
őstag

H400i-m van, hasonló és drágább árketeges corsair házak után felüdülés, nincs gond a minőségével

(#14) aginor válasza QwErTy42 (#12) üzenetére


aginor
addikt

Nálam sajnos van. Ferde volt gyárilag a bekapcsoló panel, kb. az összes menet vagy ferde vagy szorul (volt amit nekem kellett kimetszenem a csavarral), emiatt a kézzel oldható csavarok nem oldhatók kézzel, oldallap rögzítése egy vicc (rendszeresen nem eakd be a helyére és/vagy a csavarok ferdén másznak be a menetbe), hdd tároló átgondolatlan, amúgy más baj valóban nincs vele. Ez annyi hiba, hogy kizártam a gyengébb darab, vagy egyszerű gyári hiba lehetőségét, így nem maradt más, mint, hogy ez a gyártó ennyire képes, tehát engem nem érdekelnek a jövőben a termékei.

Csandi: a Corsair is tud szart csinálni, ha akar, de ott az olcsó vackával is csak annyi bajom volt, hogy a merevlemez rezonanciát nem lehetett megszüntetni sehogy az elvékonyított lemezek és vélhetően nem megfelelő gyári szegecselés miatt. Viszont a többi dolog mind rendben volt vele, mondhatni az árához képest példás volt a kidolgozása.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#15) Csandi válasza aginor (#14) üzenetére


Csandi
őstag

Nekem nem tetszett, hogy 50-60 ezres háznál is a menetet én vágom a csavarral illetve nem hagy sok helyet a hátsó kábelek elrendezésére

(#16) aginor válasza Csandi (#15) üzenetére


aginor
addikt

Nálam pont ez van az nzxt-vel, plusz amiket még írtam, ellenben a 20k-s corsair mentes volt minden gyártási eredetű defekttől. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#17) Csandi válasza aginor (#16) üzenetére


Csandi
őstag

H400i-vel nincs problémám, többi házukról nem tudok nyilatkozni :)

(#18) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Akkor már inkább rendes Seasonicot veszek.

(#19) AdamJ:::


AdamJ:::
csendes tag

Sziasztok, nem tudja valaki mikor lesznek elérhetőek itthon is a C szériás tápok?
Jelenleg senki nem forgalmaz 850Wattos NZXT tápot :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.